Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjet - trbušnjaci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savjet - trbušnjaci

    ovako imam onu multy spravu doma, nemam bench, ne zanima me nabildanost i velika masa jednostavno želim samo izražene mišiće onako da me nije sram skinut majcu na koncertu prsa sam si sredio s leptir mašinom onak prosječno dobro i ruke su solidne...radim u teretani svaki drugi dan a one dane kada ne radim onda trčim...e sad PROBLEM je u mom trbuhu koji je onak salast a ja bih želio da se bar nadziru trbušni mišići... imam onaj most za trbušnjake doma i radim onak 2 serije po 50 ponavljanja, da li bi sjeo to radit svaki dan jer sam čuo da su trbušni mišići drukčiji da se ne mogu preforsirat......

    hvala

  • #2
    Po meni je najbolji način za dobivanje pločica samo trčanje i pravilna prehrana.Jednostavnije formule od toga nema, a i određene vježbe za trbušnjake nisu loše.

    Comment


    • #3
      Re: Savjet

      Originally posted by slatina_man
      ovako imam onu multy spravu doma, nemam bench, ne zanima me nabildanost i velika masa jednostavno želim samo izražene mišiće onako da me nije sram skinut majcu na koncertu prsa sam si sredio s leptir mašinom onak prosječno dobro i ruke su solidne...radim u teretani svaki drugi dan a one dane kada ne radim onda trčim...e sad PROBLEM je u mom trbuhu koji je onak salast a ja bih želio da se bar nadziru trbušni mišići... imam onaj most za trbušnjake doma i radim onak 2 serije po 50 ponavljanja, da li bi sjeo to radit svaki dan jer sam čuo da su trbušni mišići drukčiji da se ne mogu preforsirat......

      hvala


      evo ovako kao prvo trbušne mišiće nije preporučljivo raditi svaki dan jer i oni kao i svi ostali mišići se razvijaju i rastu kad se odmaramo.tako i da radiš svaki dan 250 ponavljanja time nećeš ništa dobit osim upale i nećeš se lako ustajat sljedećih tjedan dana.trbušne mišiće treniraj 2-4 puta tjedno.nemoj se ustručavat uzeti odmora jer je odmor također veoma važan.
      http://svegapomalo.com

      Comment


      • #4
        potraži malo na ovom forumu,imaš odgovore na to što tebe muči
        No pain,no gain!

        Comment


        • #5
          Trbušnjaci se vježbaju samo zbog razvoja muskulature abdominalnih mišića,a ne definicije tj.kornjače ili pločica.Ako hoćete masivnije pločice onda ih morate raditi sa dodatnim teretom.Vježba koja će spaliti najviše masti sa trbuha nisu trbušnjaci nego čučnjevi i mrtvo dizanje u večem broju ponavljanja.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Captain America
            Trbušnjaci se vježbaju samo zbog razvoja muskulature abdominalnih mišića,a ne definicije tj.kornjače ili pločica.Ako hoćete masivnije pločice onda ih morate raditi sa dodatnim teretom.Vježba koja će spaliti najviše masti sa trbuha nisu trbušnjaci nego čučnjevi i mrtvo dizanje u večem broju ponavljanja.




            da dl nije loš.to je vježba za masu cijeloga tijela,ali s naglaskom na leđa.
            http://svegapomalo.com

            Comment


            • #7
              oke hvala puno onda ću radit svaki 2. dan trbušnjake na onom mostu pazit na prehranu i trčat i to bi trebalo davat rezultate, hvala puno....

              Comment


              • #8
                Re: Savjet

                Trbusne misice nije tesko dobiti ali je tesko uciniti da se vide(zbog sala).Stoga mora se raditi kardio trening(trcanje,voznja biciklom i td.) da bi se to salo istopilo i da bi misici bili vidljivi.Kod svega toga je najvaznija prehrana.Citao sam na nekoj stranici da strucnjaci preporucuju konzumiranje>jabuka,spinata,bjelanjaka,maslaca od kikirikija,zobenih pahuljica ...

                Comment


                • #9
                  Re: Savjet - trbušnjaci

                  Trbušni mišići su najveći problem za većinu.a ponavljanje serija po 100 puta nećeš ništa dobiti,osim upale,zato najbolji nacin je trcanje,ali bez pravilne prehrane nećeš ništa postić,oko trbušnih mišića ima malo više posla,..zato uhvati se trčanja i prehranu uredi

                  Comment


                  • #10
                    Re: Savjet - trbušnjaci

                    Ja imao neke napola trbušnjake i onda počeo trčat(5-6 puta tjedno po sat vremena) i više pazit na prehranu.
                    Sad imam nakon nekoliko mjeseci odlično definirane trbušnjake(6-pack i bez da stisnem).

                    Comment


                    • #11
                      Re: Savjet - trbušnjaci

                      Originally posted by basketballer
                      Ja imao neke napola trbušnjake i onda počeo trčat(5-6 puta tjedno po sat vremena) i više pazit na prehranu.
                      Sad imam nakon nekoliko mjeseci odlično definirane trbušnjake(6-pack i bez da stisnem).
                      trčanje ti je kod tog dosta pomoglo i prehrana naravno
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Savjet - trbušnjaci

                        Originally posted by Boss
                        o...e sad PROBLEM je u mom trbuhu koji je onak salast a ja bih želio da se bar nadziru trbušni mišići...
                        Najbolja vjezba za trbusnjake je - dijeta!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Savjet - trbušnjaci

                          Sredi prehranu, radi jutarnji kardio ili HIIT, a trbušnjake ti je dovoljno vježbati 1 tjedno kao i svaki drugi mišić rezultati će doći. Prolistaj malo forum što se tiče prehrane, ona ti je najbitnija ako želiš six pack
                          You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Savjet - trbušnjaci

                            Imam 14 godina i mogu ti reč' da j amogu da napravim nekih solidnih 8oo trbusnih odjedamputa., prije nas je trener forsiro da moramo, ali sad doma mogu i sam.znači ako ja mogu 8oo odjedamputa onda stvarno.i za pločice je bitno podizanje nogu.pravila prehrana i to je to.trbušnjaci najviše imaju ulogu jačanja mišiča.ali oni se nebudu vidli ak budeju prekriveni salom.tak da.svaki dan nešto malo pojedi.rastrči se nekih 30-tak minuta.napravi 3 serije po 2oo trbušnih.i to ti je to, ako nemaš nikakve mišiče za tri tjedna imaš*___*, wooow ono.a ako imaš onda za čas ih povečaš^.-

                            Comment


                            • #15
                              Re: Savjet - trbušnjaci

                              Originally posted by Domač1
                              Imam 14 godina i mogu ti reč' da j amogu da napravim nekih solidnih 8oo trbusnih odjedamputa., prije nas je trener forsiro da moramo, ali sad doma mogu i sam.znači ako ja mogu 8oo odjedamputa onda stvarno.i za pločice je bitno podizanje nogu.pravila prehrana i to je to.trbušnjaci najviše imaju ulogu jačanja mišiča.ali oni se nebudu vidli ak budeju prekriveni salom.tak da.svaki dan nešto malo pojedi.rastrči se nekih 30-tak minuta.napravi 3 serije po 2oo trbušnih.i to ti je to, ako nemaš nikakve mišiče za tri tjedna imaš*___*, wooow ono.a ako imaš onda za čas ih povečaš^.-
                              Za manje od 3 tjedna
                              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                              Instagram: @shredded_dario

                              Comment

                              Working...
                              X