Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjet - trbušnjaci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Savjet - trbušnjaci

    Originally posted by Domač1 View Post
    Imam 14 godina i mogu ti reč' da j amogu da napravim nekih solidnih 8oo trbusnih odjedamputa., prije nas je trener forsiro da moramo, ali sad doma mogu i sam.znači ako ja mogu 8oo odjedamputa onda stvarno.i za pločice je bitno podizanje nogu.pravila prehrana i to je to.trbušnjaci najviše imaju ulogu jačanja mišiča.ali oni se nebudu vidli ak budeju prekriveni salom.tak da.svaki dan nešto malo pojedi.rastrči se nekih 30-tak minuta.napravi 3 serije po 2oo trbušnih.i to ti je to, ako nemaš nikakve mišiče za tri tjedna imaš*___*, wooow ono.a ako imaš onda za čas ih povečaš^.-
    Radio sam i ja 800 komada dnevno, jedanput tjedno dok sam bio 6.-7. raz. osnovne i to na način da sam išao od koljena do nekih 50° što uopće ne pogađa trbušne već sam samo gubio vrijeme. Drugi dan mi naravno nije ništa bilo. Sad ih radim dvaput tjedno, nekad se uhvatim za šipku za zgibove pa dižem koljena, a nekad klasične trbušnjake tek toliko da se odignem od poda i da ih dobro stisnem. U prvom setu ih napravim 30, u drugom 20, a u trećem i četvrtom 10 ili 15. više ne ide, ali sam primjetio da mi je ta vježba bolja od podizanja nogu. Kad radim ta podizanja brzo se izmučim da više ne mogu napraviti niti jedno ponavljanje, a drugi dan ništa ne osjećam i ništa se ne vidi, a kod klasičnih i osjećam blagu upalu drugi dan i pločice mi postanu masivne. Naravno, radim i alternate sit up za kose. Ima netko slično iskustvo?

    Comment


    • #32
      Re: Savjet - trbušnjaci

      Meni nema bolje izvedbe od podizanja nogu na sipki za zgibove. klasicne gotovo i ne radim..

      Comment


      • #33
        Re: Savjet - trbušnjaci

        Ubjedljivo najjaci sjedeci crunch-evi sa kablom i podizanje nogu dok se drzimo za vratilo (sipku neku ugl)
        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

        Comment


        • #34
          Re: Savjet - trbušnjaci

          dragon flag, leg lifts, plank , side plank, dizanje nogu na podu..
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • #35
            Re: Savjet - trbušnjaci

            e ljudi kakav je stav po pitanju side sit ups, tj vježbi za obliques?
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • #36
              Re: Savjet - trbušnjaci

              Ja pazim na prehranu i derem više vrsta sklekova

              Comment


              • #37
                Kako trenirati trbuh? Koliko ga puta trenirati, koliko vježbi i serija?

                koliko ga puta trenirati, koliko vježbi i serija?
                isplati li ga se mrcvariti?

                Comment


                • #38
                  Re: kako trenirati trbuh?

                  http://www.building-body.com/forum/t...rbu%C5%A1njaci
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment

                  Working...
                  X