Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko treninga prsa ( ozleda ramena )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko treninga prsa ( ozleda ramena )

    Pozdrav svima, pre 2 meseca radio sam bench press i ozledio rame. Nakon toga sam malo pauzirao iako to nigde nije vodilo.Počeo sa treningom sve mogu raditi čak i vežbe za ramena military press i sve vežbe za ramena i nikakvih problema nemam. Najgora stvar je što kod skoro svake vežbe za prsa što je moguće u teretani raditi bench,kosi,bučice,gladijator al sve od toga mi vređa rame. Koliko god se zagrejem uvek na negde 3-4 seriji počinjem ga osećati i što dalje idem to je gore. Znam da ćete reći idi kod doktora i to i hoću, ali ne želim da prestanem da treniram što će mi prvo doktor reći. Jedna stvar što sam skontao da sklekove i propadanja bez problema mogu da radim.Mene sad zanima mogu li ja sa sklekovima sa opterećenjem da izgradim prsa? Najjača stvar kod svega je što rame počne da me vređa više sa manjom kilažom tako da sam kontao recimo na kraju svakog treninga pon-sre-pet zagrejan što veću kilažu mogu odraditi 3-4 serije dok ne osetim bol i to je to. Znači recimo ponedeljkom ravni, sredom kosi i petkom nešto drugo a između sklekove sa opterećenjem. Znači sve sam pokušao i odmoriti i sve ali nema efekta, to nije ništa strašno imam punu funkcionalnost ramena,nije otečeno ali opet je problem. Vidite tražim alternativu kod vas iskusnijih vežbača koji se više razumeju od mene da mi daju pokoji savet. Treniram već 2 godine aktivno, rezultat sam postigao ali mi je žao da stanem sada zbog šugave ozlede , a znate kaako kod nas uputnicu za snimanje čekate mesec dana pa nalaze ovo ono razvuče se 3 meseca sve to.

  • #2
    Jesi bio kod doktora?
    Ako možeš radi propadanja, to je odlična vježba za prsa, dok te ne prođe bol u drugim vježbama.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment

    Working...
    X