Announcement

Collapse
No announcement yet.

Triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela, pogotovo duga glava tricepsa...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela, pogotovo duga glava tricepsa...?

    Oprostite sto otvaram novu temu al iman mali problemčić pa se trebam posavjetovat.Ugl. triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela,pogotovo duga glava tricepsa, a biceps mi je razvijeni u odnosu na ostatak tijela i pogotovo na triceps pa sad to izgleda malo bolesno.Pa se sad mislin bili mi bilo dobro da biceps vjezbam svako drugi tjedan a u taj slobodni termin ubacim triceps pa bi to bilo biceps 1 put u 2 tjedna a triceps 3 puta u 2 tjedna?
    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

  • #2
    Re: Triceps

    možda da promjeniš vježbe zatriceps ako stalno radiš iste....
    i slobodno ubaci 3 puta u 2 tjedna...

    Comment


    • #3
      Re: Triceps

      Vjerovatno ga ne pogađaš dovoljno dobro , radi ove vježbe :

      - http://www.coopersguns.com/videos/ex...arm-extension/
      samo radi ovo sa dvije bucice i vuci prema glavi a ne paralalno sa ustima kao sto ovaj radi
      - http://www.coopersguns.com/videos/ex...cep-push-down/
      i jos vježba, uzmes dvije klupice , ruke straga stavis na jednu a noge na drugu klupu i spustaj se prema dole
      Sve ove vježbe po 3 serije 6-10 ponavljanja ..
      Radi normalno kako radis , ja radim ruke posebno (biceps i triceps) i dobro ih uvijek pogodim , jednom tjedno dosta ..
      Last edited by kelly; 01-12-11, 20:38.

      Comment


      • #4
        Re: Triceps

        ovu drugu vjezbu sto ti je naveo builty ruke blize tijelu i "izbaci" sake sto vise. ful istegnuta ruka.

        tesko je ovako objasnit, al znam da mi je triceps oduvijek odudarao zbog takvog izvodenja vjezbe.

        takoder radi to samo kada stavis uze na donju koloturu i vuces prema gore. to je arnold radio ja mislim, ako se dobro sjecam.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Triceps

          i jos vježba, uzmes dvije klupice , ruke straga stavis na jednu a noge na drugu klupu i spustaj se prema dole
          Sve ove vježbe po 3 serije 6-10 ponavljanja ..
          Radi normalno kako radis , ja radim ruke posebno (biceps i triceps) i dobro ih uvijek pogodim , jednom tjedno dosta ..[/QUOTE]
          Ova vjezba je veoma dobra, radim je cesto..

          Comment


          • #6
            Re: Triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela, pogotovo duga glava tricepsa...?

            french press rules...
            u zadnje vrijeme radim radim ovako nešto... http://www.youtube.com/watch?v=38GRp-dd8ic
            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

            Comment


            • #7
              Re: Triceps

              Originally posted by Zizu View Post
              i jos vježba, uzmes dvije klupice , ruke straga stavis na jednu a noge na drugu klupu i spustaj se prema dole
              Sve ove vježbe po 3 serije 6-10 ponavljanja ..
              Radi normalno kako radis , ja radim ruke posebno (biceps i triceps) i dobro ih uvijek pogodim , jednom tjedno dosta ..
              Ova vjezba je veoma dobra, radim je cesto..[/QUOTE]

              da, ali je prelagana
              ja ju radim sa 15kg u krilu, i to na kraju, kad su mi tricepsi vec umorni, ali svejedno je lagano
              u zadnje je vrijeme iz tog razloga ni ne radim

              Comment


              • #8
                Re: Triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela, pogotovo duga glava tricepsa...?

                FcB mozda jeste ali ako se radi kao zadnja vjezba ili se recimo malo ubrzaju serije fino pogodi.
                A i ja sam nesto pokusavao da stavljam kilazu na krilo ali mi nesto ne izgleda kul, imam osjecaj da cu nesto da iskrivim xD

                Comment


                • #9
                  Re: Triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela, pogotovo duga glava tricepsa...?

                  Originally posted by Zizu View Post
                  FcB mozda jeste ali ako se radi kao zadnja vjezba ili se recimo malo ubrzaju serije fino pogodi.
                  A i ja sam nesto pokusavao da stavljam kilazu na krilo ali mi nesto ne izgleda kul, imam osjecaj da cu nesto da iskrivim xD
                  Pa ti nemoj povecavati ako ne mozes uraditi 10 sporih kontrakcijskih ponavljanja, ako ti je prelako stavis 10 kila i polagano, ne boj se da ces sta istekgnuti.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Triceps mi zaostaje u odnosu na ostatak tijela, pogotovo duga glava tricepsa...?

                    Originally posted by Builty View Post
                    Pa ti nemoj povecavati ako ne mozes uraditi 10 sporih kontrakcijskih ponavljanja, ako ti je prelako stavis 10 kila i polagano, ne boj se da ces sta istekgnuti.
                    Pa mogu da radim 10 lagano.
                    Dje da stavim teg?

                    Comment

                    Working...
                    X