Announcement

Collapse
No announcement yet.

Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

    http://www.building-body.com/antioks...-treninga.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

    Odličan tekst, samo potvrđuje moje mišljenje da je multiVM osnovni suplement potreban svakom čovjeku danas.

    BTW: kilogram naranči sadrži tek pola grama C vitamina, a meso, riba i jaja uopće ne sadrže vitamin C.

    Last edited by kelly; 15-05-12, 15:19.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

      Ne mogu zamisliti dan bez voća, pretezito naranče, jabuke, banane i kruške
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

        Samo iznosim neka svoja misljenja....

        Sve 5,ali nije mi jasno zasto se istice da "moderna prehrana" ne sadrzi dovoljno ovoga ili onoga i to u kontekstu sportasa...
        Moderna prehrana i sport ne idu bas ruku pod ruku.Svaki ozbiljni sportas bi trebao biti miljama daleko od "moderne prehrane",pa bi samim time velika vecina clanka bila nevazeca.Nigdje nije naglaseno da treba paziti na prehranu,vec se indirektno upucuje ljude da prvo posegnu za suplementima i da prvenstveno u suplementima potraze svoje "antioksidanse".

        No, uzevsi u obzir da je clanak preuzet sa bodybuilding.com, zaboravite da sam ista napisao.
        Da me se ne shvati krivo,nemam nista protiv suplementacije bilo cime,vec ne volim opcenito clanke ovog tipa,pa ovako izrazavam svoje nezadovoljstvo. :S
        Last edited by IgyBoy; 16-05-12, 10:17.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • #5
          Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

          Originally posted by IgyBoy View Post
          Nigdje nije naglaseno da treba paziti na prehranu,vec se indirektno upucuje ljude da prvo posegnu za suplementima i da prvenstveno u suplementima potraze svoje "antioksidanse".
          vjerovatno,jer hranom slabije kolicine se unose, za sve ostalo tu su prahovi i pilule
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

            Originally posted by SemaMare View Post
            vjerovatno,jer hranom slabije kolicine se unose, za sve ostalo tu su prahovi i pilule
            Da, ali se time krivo navodi ljude da misle da antioksidanse trebaju prvenstveno uzimati iz suplemenata,a prehrana kako bude...
            Malo je clanak "jednostran"...
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #7
              Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

              Normalno da ce se pisati članci u kojima se dijelom spominju antioksidansi iz suplemenata...
              Dodatna reklama = dodatna prodaja(zarada)
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: Antioksidanti - maksimizirajte učinke treninga

                Originally posted by IgyBoy View Post
                Da, ali se time krivo navodi ljude da misle da antioksidanse trebaju prvenstveno uzimati iz suplemenata,a prehrana kako bude...
                Malo je clanak "jednostran"...
                Slažem se.

                Ali nažalost većina ljudi ne unosi kroz hranu dovoljno ičega što je bitno za ljudski organizam. Za sportaše ne znam kako i koliko paze na hranu, ali mislim da ni oni nisu bog zna kak disciplinirani.

                Te nije valjda potrebno da u svakom članku koji se tiče dodataka prehrani, se mora navoditi da je prehrana prva koja se mora promijneiti, doraditi i sl.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment

                Working...
                X