Announcement

Collapse
No announcement yet.

10 najopasnijih toksičnih sastojaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

    Prehrambena industrija vodi rat protiv vaših stanica pomoću ovih deset toksičnih sastojaka

    Konzervansi i sintetska sredstva koja se dodaju namirnicama ometaju djelovanje kisika i odgađaju razvoj gljivica i plijesni, omogućujući duži rok trajanja proizvoda. Ali, nakon što ih konzumiramo ovi toksini lišavaju ljudske stanice kisika i 'kradu' im hranjive tvari, što vodi ka mutaciji stanica i savršenoj podlozi za razvoj raka.

    ...

    http://www.building-body.com/10-najo...sastojaka.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

    i šta onda sa svim tim sukralozama i aspartamima u proteinskim praškovima?
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #3
      Re: 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

      Originally posted by vege View Post
      i šta onda sa svim tim sukralozama i aspartamima u proteinskim praškovima?
      Štetnost se odnosi na velike količine, ovo je sitno što popiješ u par mjerica.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

        sitno,ali se nakuplja....zato je najbolje rješenje uzet neutralni whey

        Comment


        • #5
          Re: 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

          Originally posted by Armani View Post
          sitno,ali se nakuplja....zato je najbolje rješenje uzet neutralni whey
          ne nakuplja se

          Comment


          • #6
            Re: 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

            Organizam ima sposobnost čišćenja, da nije tako već bi svi bili mrtvi samo od zraka koji udišemo.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: 10 najopasnijih toksičnih sastojaka

              Originally posted by vege View Post
              i šta onda sa svim tim sukralozama i aspartamima u proteinskim praškovima?
              Drago mi je da si pitao.

              Ovo je informativni članak, koji govori samo o nekim najžežćim sastojcima koje se trpaju u hranu općenito. U dodacima prehrani, npr whey su također ubačeni zaslađivači i bojila. Šta činiti. Ili nemoj piti ili uzmi bez zaslađivača. Ili pazi gdje ih ima u hrani u trgovinama, tako da se ne natrpavaš sa svih strana. I naravno da to ne djeluje ako uzmeš jednom ili dva puta ili 10. Već nakon višegodišnjeg konzumiranja utječe na zdravlje te se na različite načine manifestira, ovisno o zdravlju organizma. Svaki čovjek drugačije reagira. Nažalost nije još dovoljno istraživanja napravljeno koje bi rekle točno, koliko toga, nakon koliko vremena. I kako kelly kaže, da organizam se čisti, jer bi inače svi bili pod zemljom i od ostalih stvari koje se ovdje ni ne spominju, npr. cigarete i alkohol.

              Ja sam ovaj članak namjerno stavio, tako da ljudi znaju šta sve jedu. Iako mi prodajemo upravo proizvode koji sadrže neke od tih sastojaka, ne znači ne smijemo objaviti takav članak. Moje je mišljenje da bi prvo proizvođači trebali izbaciti iz hrane, takve sastojke, i zamjenit ih sa manje štetnim ili uopće ne štetnim. Ali industrija voli profit, pa eto, što jeftinija proizvodnja to bolje.

              I ja bi da imamo više artikala u ponudi bez svih tih sastojaka, ali potražnja je još uvjek premala da bi se isplatilo proizvoditi u većoj mjeri, barem kod nas. I nažalost, sa stevijom ili nekim drugim prirodnim zaslađivačima nije moguće napraviti takve fine okuse, ili je moguće, samo smo držani u zabludi. Na kraju to ovisi o potražnji (svjesnosti kupaca) i precipiranju proizvođača prema takvoj potražnji.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment

              Working...
              X