Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mišići stražnje lože (Hamstringsi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mišići stražnje lože (Hamstringsi)

    nije da mi smeta sto imam vece dupe od vecine cura ali da, prednji ce napraviti magiju za quad pogotovo ako si vec finu podlogu napravio obicnim
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #17
      Re: Mišići stražnje lože (Hamstringsi)

      Originally posted by diinnoo View Post
      Razmišljam da zamjenim 'obični' čučanje prednjim. Od zadnjeg čučnja mi dupe raste to je nenormalno, 99% treba bi mi pozavidjelo, još uz masnoću koja se skuplja tu dobit ću trokrilni ormar.

      Ass to grass no way, mogu mislit šta bi tek onda bilo. Jel iko od vas imao sličnu situaciju, savjet da li će prednji šta promjeniti?
      Ja sam od početka treniranja u teretani počeo sa klasičnim čučnjem, i držao ga se do prije 3 tjedna. Nakon klasičnog sam osječao SAMO ložu i guzicu, ništa od kvada....ali ni malo..Što mi je smetalo, jako, želio sam bar "osjetiti" kvadove.

      Eeee, kad sam ja krenuo s prednjim čučnjem, pa to mi je u potpunosti izoliralo kvad, samo kvad osječam..i to baš hebeno!!! Pazi, u samo 3 treninga prednjeg čučnja, već vidim razliku u kvadovima (sve ti je jasno koliko su mi radili za vrijeme klasičnog čučnja).
      No ima i to svoju lošu stranu... ništa od guzice i lože :/

      U četvrtak baš mislim odraditi opet malo klasični čučanj, da ne bude monotono i da opet prorade te lože retardirane (zaostaju mi cijeli život).
      Sve se bojim otići na defku, ne znam kaj će ostati od nogu jer su maaaaasne, pa to niste nigdje vidjeli (jedino kod osobe od 100kg na 170cm), sve vam je jasno.

      Originally posted by TripleZ View Post
      nije da mi smeta sto imam vece dupe od vecine cura ali da, prednji ce napraviti magiju za quad pogotovo ako si vec finu podlogu napravio obicnim
      Potpisujem svaku riječ!

      Hoćeš žestoku upalu kvada? Prednji čučanj ftw!
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #18
        Re: Mišići stražnje lože (Hamstringsi)

        Originally posted by ScuderiaBull View Post
        Ja sam od početka treniranja u teretani počeo sa klasičnim čučnjem, i držao ga se do prije 3 tjedna. Nakon klasičnog sam osječao SAMO ložu i guzicu, ništa od kvada....ali ni malo..Što mi je smetalo, jako, želio sam bar "osjetiti" kvadove.

        Eeee, kad sam ja krenuo s prednjim čučnjem, pa to mi je u potpunosti izoliralo kvad, samo kvad osječam..i to baš hebeno!!! Pazi, u samo 3 treninga prednjeg čučnja, već vidim razliku u kvadovima (sve ti je jasno koliko su mi radili za vrijeme klasičnog čučnja).
        No ima i to svoju lošu stranu... ništa od guzice i lože :/
        Ja kad sam u početku radio nepravilno zadnji čučanj kvad je radio. Kako sam formu popravio loža i dupe gore a od kvada ništa.

        Ali dok ne pređem 100 kg na klasičnom ništa od prednjeg. Kad odradim 100 kg, što bi po mojim procjenama trebalo bit za 4 treninga stavljam video i prebacujem se na prednji čučanj.

        U četvrtak baš mislim odraditi opet malo klasični čučanj, da ne bude monotono i da opet prorade te lože retardirane (zaostaju mi cijeli život).
        Sve se bojim otići na defku, ne znam kaj će ostati od nogu jer su maaaaasne, pa to niste nigdje vidjeli (jedino kod osobe od 100kg na 170cm), sve vam je jasno.

        Comment

        Working...
        X