Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

    hahaha

    ma ne vjerujem da se to dogadja jos u doba fetusa
    ocito neki socijoliski efekti ,odnos sa roditeljima pa drustvo imaju efekt pa sve to ukombiniras sa efektom puberteta koji je to odradio na malo drugaciji nacin i evo
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

      to, da se to "dobije", bi impliciralo da se to može "ispravit"...a ne može.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

        Originally posted by mali priest
        hahaha

        ma ne vjerujem da se to dogadja jos u doba fetusa
        ocito neki socijoliski efekti ,odnos sa roditeljima pa drustvo imaju efekt pa sve to ukombiniras sa efektom puberteta koji je to odradio na malo drugaciji nacin i evo

        Pa kakve veze ima kaj ti vjeruješ? Znanstveno je dokazano!
        Vječno pitanje fenotipa i genotipa. BOOORING!!!
        Pustite ljude neka žive svoj život i rade što hoće.

        Comment


        • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

          ma *****e poslat sve na jedan otok i nek tamo sretno zive cjeli svoj zivot i nek se slobodno razmnozavaju

          Comment


          • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

            uletavaju ti kad si vani pa ti smetaju?
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

              Originally posted by Mir7a
              uletavaju ti kad si vani pa ti smetaju?
              sva sreca pa ih ne privlacim, al ne znam sta bi mu napravio da mi uleti hahahhhahaha

              Comment


              • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                Originally posted by Stjep
                ma *****e poslat sve na jedan otok i nek tamo sretno zive cjeli svoj zivot i nek se slobodno razmnozavaju
                Da.
                Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                Comment


                • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                  Originally posted by Stjep
                  Originally posted by Mir7a
                  uletavaju ti kad si vani pa ti smetaju?
                  sva sreca pa ih ne privlacim, al ne znam sta bi mu napravio da mi uleti hahahhhahaha
                  a šta ako je jači od tebe
                  ne repam o politici možda bi trebo,
                  politika je mala ljadro još je nisam jebo

                  Comment


                  • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                    Uh, vidim toliko "latentnih". Vidim zapalili se za homiće u temi za žene! I sad udri po tome. Ko mujo po tamburi. Žene vam dosadne, izgleda. Ajmo mi na žene, natrag.

                    Comment


                    • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                      Meni je najvažnije da cura ima dobru guzu i noge, nevolim mršavice i koščaste cure, sise mi ne igraju toliku ulogu, a ako mogu birat između velikih mlikara i manjih sportskih sika biram sportivo Može biti u faci najljepša cura na svijetu ali ako ima tanke noge i ravnu guzu kod mene nema što tražiti
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                        vise manje sign... ja osobno preferiram sitnije cure, ali ipak da imaju dobre noge i guzu, te povrh svega facu lijepu...
                        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                        Comment


                        • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                          Originally posted by Sisi
                          Uh, vidim toliko "latentnih". Vidim zapalili se za homiće u temi za žene! I sad udri po tome. Ko mujo po tamburi. Žene vam dosadne, izgleda. Ajmo mi na žene, natrag.


                          i ajmo nas dvoje
                          "of all the things i've lost i miss my mind the most" /#-#\ "Learn like you gonna live forever and live like you gonna die tomorrow."

                          Comment


                          • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                            Originally posted by JohnnyG
                            Originally posted by Sisi
                            Žene vam dosadne, izgleda. Ajmo mi na žene, natrag.

                            i ajmo nas dvoje
                            Je, al nisam spomenula lisice, vezanje i bič skriven spod ormara!

                            Originally posted by Šimun
                            vise manje sign... ja osobno preferiram sitnije cure, ali ipak da imaju dobre noge i guzu, te povrh svega facu lijepu...
                            sviđa mi se, onak nekak profinjeno zvuči

                            Comment


                            • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                              "of all the things i've lost i miss my mind the most" /#-#\ "Learn like you gonna live forever and live like you gonna die tomorrow."

                              Comment


                              • Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                                sebe hehehe

                                ..volim pametno-ženstvene cure..
                                estetika je i onako tekovina vremena i civilizacijskog podneblja, sada cjenim malo više neke druge kvalitete kod djevojaka nego kad sam bio mlađi. Mislim kako se mijenjaju životni prioriteti, tako se mijenja i to. donekle.

                                Comment

                                Working...
                                X