Announcement

Collapse
No announcement yet.

trudni profiji - napuhani trbusi u profesionalaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: napuhani trbusi u profesionalaca

    Bodybuilding je prvenstveno estetski sport.Ako hočeš močno imaš powerlifting.
    Kilaža u vježbama nije mjerilo pokazatelja kvalitete bodybuildera več njegov izgled zasnovan na simetriji,definiranosti i mišićnoj masi.

    Comment


    • #32
      Re: napuhani trbusi u profesionalaca

      ma jos da su to misici bilo bi koliko toliko prihvatljivo, al brate to su UNUTARNJI ORGANI (!!!), jbt to je patologija
      Animal. Can you handle it?

      Comment


      • #33
        Re: napuhani trbusi u profesionalaca

        Mit je ovo sa hormonom rasta.

        Prvo ti bodybuilderi jedu ogromne količine hrane.To kao rezultantu ima porast kapaciteta želuca i naravno povečanje trbuha,nakon ovoga niti jedan pro sigurno ne radi vježbe uvlačenja,s time slabi dubinski snop mišića koji zapravo drži trbuh u "uvučenijem" položaju.Nakon toga tu je i naravno masa samih mišića koja je ogromna.Da su im unutarnji organi toliko povečani več bi umrli ili imali teških problema.
        Sa prestankom uzimanja hormona rasta unutarnji organi se ne smanjuju na staro.Ostaju jednako veliki.
        Profići koji su prestali sa BB a imali su distanciran trbuh sada ga više nemaju.
        Nije sve baš samo tako kako se predstavlja i misli.

        Comment


        • #34
          Re: napuhani trbusi u profesionalaca

          kako onda objasnjavas cinjenicu da golden age ekipa nije imala takve trbuhe. jeli su jednako mnogo, bili na kurama, a opet izgledali fantasticno
          Animal. Can you handle it?

          Comment


          • #35
            Re: napuhani trbusi u profesionalaca

            Stari ako misliš da su jeli jednako mnogo onda se jako varaš.Čovjek koji ima oko sto kila i 6 posto masnoće ne jede niti približno puno kao netko tko ima 130+ kila i 5 posto masnoće.
            Što je čovjek veći to proporcionalno mora jesti više.Što jedeš više to trošiš više i na samu probavu...
            Jeli su manje i bili oko 20-25 kila mišića manji.

            Comment


            • #36
              Re: napuhani trbusi u profesionalaca

              ajmo na primjeru, Lou Ferigno je van sezone imao 142kg, a na bini 130kg. zasto on nema turtle belly? nije uopce bitno sto ima 190cm, kolicina hrane koju unese je jednaka, a pocetna razlika u velicini organa je zanemariva.
              Animal. Can you handle it?

              Comment


              • #37
                Re: napuhani trbusi u profesionalaca



                Ferigno je visok 194 cm.I 1975 je imao 130 kila sa postotkom masti nešto ispod 7.
                Ronnie je visok 178 i ima 135-140 kila na natjecanju i 160 van natjecanja.
                Ako misliš da veličina organa ne varira kod viših ljudi onda bi možda ti trebao poslušati koji sat anatomije

                Viši ljudi imaju duže krakove i njihova potreba za hranom je različita od nižih ljudi.
                Isto tako ako niža osoba jede jednako ili u ovom slučaju puno više tada ta hrana se mora negdje smjestiti.Nemože u kralježnicu.Nemože u pluća.Gdje se želudac širi?

                Comment


                • #38
                  Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                  dezinformacije. provjereno: Ferigno van sezone najvise 142, Coleman najvise 150.
                  dakle ti tvrdis da su organi osobe vise 15cm toliko veci da mu se nece trbuh povecat kao kod ronija?

                  al dobro da se odmaknemo od ronija, on je ekstrem u svakom pogledu. ajmo malo na malo manje poznate "kornjace". evo ti primjer ove budale sa snimke. tip ako sam dobro izracunao ima 115kg van sezone a ima trbusinu ko da je progutao pilates loptu. otkud sad njemu?
                  Originally posted by sr505
                  http://www.youtube.com/watch?v=Cl3Bd...eature=related
                  evo jednog "trudnog" lika. pauzirajte na 5:10, savršeno se vidi
                  Animal. Can you handle it?

                  Comment


                  • #39
                    Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                    Lou Ferrigno je najveći bio onda...a imao je visina minus 60 kilažu na natjecanju
                    danas Kai Greene ima 150kg off season na genijalnih 160ak centimetara. To baš i nije slično.

                    Comment


                    • #40
                      Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                      ja bi reko da je to kombinacija oboje. jer turtle belly ocito nije rezerviran samo za one "over 150kg"
                      Animal. Can you handle it?

                      Comment


                      • #41
                        Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                        Originally posted by gironda
                        dezinformacije. provjereno: Ferigno van sezone najvise 142, Coleman najvise 150.
                        dakle ti tvrdis da su organi osobe vise 15cm toliko veci da mu se nece trbuh povecat kao kod ronija?

                        al dobro da se odmaknemo od ronija, on je ekstrem u svakom pogledu. ajmo malo na malo manje poznate "kornjace". evo ti primjer ove budale sa snimke. tip ako sam dobro izracunao ima 115kg van sezone a ima trbusinu ko da je progutao pilates loptu. otkud sad njemu?
                        Originally posted by sr505
                        http://www.youtube.com/watch?v=Cl3Bd6x6Z7g&feature=related
                        evo jednog "trudnog" lika. pauzirajte na 5:10, savršeno se vidi
                        Malo više poštovanja jer češ dobiti ban.Ovaj bodybuilder je preminuo 2000 godine.
                        Katsumi Kitamura je visok 167-8 cm stari.Jel to blizu Ferigno-a koji je 194 cm?

                        Comment


                        • #42
                          Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                          nisam htio uvrijedit niti oskvrnut njegovo ime. ne vidim zasto si se nasao uvrijedenim i ovim tonom me isao patronizirati prijetnjom bana. nit sam agresivan nit sam bezobrazan. doticnog sam nazvao budalom nepromisljeno i iz ciste nezadivljenosti njegovom formom. i ako ti to nesto znaci zao mi je zbog toga, ipak je tip mrtav.

                          pretrazio sam google trazeci razlicita objasnjenja ovog fenomena (kojeg usput receno ekipa zove "GH gut") i svuda sam nasao objasnjenje koje je dao kelly.
                          inace, naravno da se zeludac povecao ljudima od 160cm i 160kg, prirodno normalno da nemaju tolku trbusinu. samo mi nije jasno zasto si toliko iskljuciv u odbijanju pomisli da su hormoni barem djelomicni krivac za ovo cudo??
                          nisam htio uvrijedit niti oskvrnut njegovo ime. ne vidim zasto si se nasao uvrijedenim i ovim tonom me isao patronizirati prijetnjom bana. nit sam agresivan nit sam bezobrazan. doticnog sam nazvao budalom nepromisljeno i iz ciste nezadivljenosti njegovom formom. i ako ti to nesto znaci zao mi je zbog toga, ipak je tip mrtav.

                          pretrazio sam google trazeci razlicita objasnjenja ovog fenomena (kojeg usput receno ekipa zove "GH gut") i svuda sam nasao objasnjenje koje je dao kelly.
                          inace, naravno da se zeludac povecao ljudima od 160cm i 160kg, prirodno normalno da nemaju tolku trbusinu. samo mi nije jasno zasto si toliko iskljuciv u odbijanju pomisli da su hormoni barem djelomicni krivac za ovo cudo??
                          Animal. Can you handle it?

                          Comment


                          • #43
                            Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                            Definitivno se slažem sa Slysterovom teorijom o uzroku velikog trbuha ali ne možemo ni GH isključiti kao sukrivca za takvo stanje.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #44
                              Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                              Originally posted by Marijan
                              rekao je da se sprema za olimpiju 2010...
                              Coleman i 17 drugih ugovorno vezanih pro bodyber's imaju potpisan
                              pred-ugovor za uveliko najavljivani (u AM publikacijama) Pro World Cup u Berlinu 2009.
                              Zbog iznenadne ekomoske krize koja je pogodila i American Media Inc., gazda David Pecker je saopcio da se to nece odrzati.
                              I najavio je mogucnost da se 2010 u Europi odrzi Professional European Championship.
                              Inace je bilo malo cudno da D.P. to izjavi, jer njegov Event Manager Robin Cheng je njegov predstavnik za javnost.Kinez je isto glavni za Olympia i prebacio stvar u jeftiniju dvoranu.
                              Po Wall Street Journal, D.P. je ponudio bivse Weiders Publications (ukljucujuci i Olympia) Rupert Murdocku na prodaju za 240-270 milona dolara.No australac je to ignorirao.Cjelokupna AM Inc., je izgubila ogroman novac u 2008/9.

                              Comment


                              • #45
                                Re: napuhani trbusi u profesionalaca

                                nisam htio uvrijedit niti oskvrnut njegovo ime. ne vidim zasto si se nasao uvrijedenim i ovim tonom me isao patronizirati prijetnjom bana. nit sam agresivan nit sam bezobrazan. doticnog sam nazvao budalom nepromisljeno i iz ciste nezadivljenosti njegovom formom. i ako ti to nesto znaci zao mi je zbog toga, ipak je tip mrtav.

                                pretrazio sam google trazeci razlicita objasnjenja ovog fenomena (kojeg usput receno ekipa zove "GH gut") i svuda sam nasao objasnjenje koje je dao kelly.
                                inace, naravno da se zeludac povecao ljudima od 160cm i 160kg, prirodno normalno da nemaju tolku trbusinu. samo mi nije jasno zasto si toliko iskljuciv u odbijanju pomisli da su hormoni barem djelomicni krivac za ovo cudo??
                                Baš zato jer si ga nazvao budalom...
                                Čemu to?

                                Njegovo stanje je standardno kao i kod svih u njegovoj tjelesnoj spremi...
                                Ne odbijam da je moguče i da je jedan od razloga uzimanje GH ali stari.
                                Znam po sebi i vidim po drugima.Ljudi ne uzimaju gh pa imaju distanciran trbuh.Ja sam prvi primjer.U životu nisam uzeo GH a imam distanciran trbuh.Razlog je taj što jedem mnogo hrane u jednom obroku.Možda je i genetika djelomično kriva...
                                Kad bi ljudi imali GH gut imali bi ga cijeli život.
                                Čak i nakon prestanka bavljenja BB taj GH gut bi bio još izraženiji zbog manje mišićne mase.Pazi,kada jednom hipertrofiraš organ ili kost on se ne smanjuje na staro.izuzev srca...
                                Dokaz dato nije tako su bb koji su prestali sa bb a trbuh im se smanjio.
                                Prvi kojega se mogu sjetiti je Kevin Levrone.
                                Ja sam gotov sa ovom temom pošto sam sve napisao.
                                Tko želi nastaviti neka izvoli.

                                Comment

                                Working...
                                X