Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mr. Olympia 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mr. Olympia 2010

    Originally posted by Nin0
    Nije.
    stari jel tebi radi prijenos. meni vlc nista ne otvara. jel mozda neki drugi stream link?!
    http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

    Comment


    • Re: Mr. Olympia 2010

      Prijenos je: rtsp://fss.streamhoster.com/lv_bodybfm1 ... broadcast1

      Comment


      • Re: Mr. Olympia 2010

        evo upravo gledam ali neznam u sto gledam. zapucava ko blesavo a kad krene boje se razljevaju ko lude. evo sad se sve zamrznulo i zvuk i slika i tako vec 5 min.
        http://s04.flagcounter.com/count/3D7...rs=0/labels=1/

        Comment


        • Re: Mr. Olympia 2010

          Probaj ovdje: http://webcast.bodybuilding.com/fitshow ... ympia/?q=5
          A bemu ženske :S

          Comment


          • Re: Mr. Olympia 2010

            Predvidio sam ovakav rasplet.

            Stvarno je bilo gusto za prvo, ovo drugo je bilo logično sve.

            Heath odličan, da je malo širi, bio bi novi coleman i nebi ga nitko pobijedio barem 8 godina.

            Ipak, drago mi je da je jay odnio pobjedu i da je Wolf završio 5.

            Comment


            • Re: Mr. Olympia 2010

              jay je zasluzeno odinio pobjednu no heath ima tek 30 tako da mislim da ce sljedece godine osvojiti ako nastavi ovako
              Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

              Comment


              • Re: Mr. Olympia 2010

                Kai me razočarao...
                Originally posted by HeadacheR
                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                Comment


                • Re: Mr. Olympia 2010

                  Govorio sam vam ja da jay owna dok nea ronnia

                  Comment


                  • Re: Mr. Olympia 2010

                    zasto nije bilo ronnia? nesto se pricalo da je potvrdio nastup...
                    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                    Comment


                    • Re: Mr. Olympia 2010

                      Originally posted by Ministar
                      Govorio sam vam ja da jay owna dok nea ronnia
                      Ma nemoj mi reć, to je fakat jako teško bilo zaključit. Najmasivniji bilder današnjice, i prošlogodišnji prvak. Da mi je samo znati kako si pogodio...
                      Originally posted by HeadacheR
                      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                      Comment


                      • Re: Mr. Olympia 2010

                        Originally posted by t111
                        zasto nije bilo ronnia? nesto se pricalo da je potvrdio nastup...
                        bio je roni na pozornici ali u odjelu

                        mislim da se dosao natjecati da bi bio zadnji,jednostavno je los i masan i nikada mi se nije sviđao
                        Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                        Comment


                        • Re: Mr. Olympia 2010

                          Originally posted by android
                          Originally posted by t111
                          zasto nije bilo ronnia? nesto se pricalo da je potvrdio nastup...
                          bio je roni na pozornici ali u odjelu

                          mislim da se dosao natjecati da bi bio zadnji,jednostavno je los i masan i nikada mi se nije sviđao
                          ako ti se coleman nije sviađao onda ti brate ne znas sta je bodybuilding ...coleman je legenda bodybildinga i ostat ce zauvjek

                          Comment


                          • Re: Mr. Olympia 2010

                            Originally posted by DrHouse
                            Originally posted by Ministar
                            Govorio sam vam ja da jay owna dok nea ronnia
                            Ma nemoj mi reć, to je fakat jako teško bilo zaključit. Najmasivniji bilder današnjice, i prošlogodišnji prvak. Da mi je samo znati kako si pogodio...
                            Care ja se nisam pravio pametan nego sam samo rekao svog favorita i nish vise a da je bio ronnie on bi mi bio favorit to je to

                            Comment


                            • Re: Mr. Olympia 2010

                              ronnie nikako nebi bio favorit
                              2006 je bio drugi
                              2007 je bio cetvrti
                              nema sanse da bi sad uspio pobjediti ,tesko da bi bio i u top 5 ,sjeban lat ,koji je jamo reci toliko koliko popravio ali lijevi triceps i vanjska glava lijevog kvada u totalnoj banani i ima dosta godina iza sebe
                              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                              Comment


                              • Re: Mr. Olympia 2010

                                Originally posted by Ministar
                                Originally posted by DrHouse
                                Originally posted by Ministar
                                Govorio sam vam ja da jay owna dok nea ronnia
                                Ma nemoj mi reć, to je fakat jako teško bilo zaključit. Najmasivniji bilder današnjice, i prošlogodišnji prvak. Da mi je samo znati kako si pogodio...
                                Care ja se nisam pravio pametan nego sam samo rekao svog favorita i nish vise a da je bio ronnie on bi mi bio favorit to je to
                                cuj ronni bi bio favorit pravo si smjesan , sljedeci put razmisli prije nego nesta napises
                                ne moze cutleru koji je u zivotnoj formi konkurent biti ronni koji je vec u poznim godinama. ali bi njegov come back sigurno bio veliki marketing i promocija BB.
                                I svi bi ga naravno opet voljeli vidjeti na sceni posljedni put

                                Comment

                                Working...
                                X