Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mr. Olympia 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Mr. Olympia 2010

    Originally posted by robertost
    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by teretana555
    ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.

    Ti si taj koji vrijeđa, i ti si taj s minimumom minimuma znanja materije ovog sporta. Frajer vara ako koristi steroide.
    Da nema steroida, opet bi trenutni šampioni bili šampioni i bez steroida... opet bi Bolt bio najbrži, i opet bi Phelps bio najbolji...
    Da možda bi Bolt bija najbrži i Phelps ,ali kakve to veze ima sa logikom ,možda binetko bija 6 ,a ovako dode do 3 mjesta ,ali šta bronca se ne računa .... Bit je u tome da je on sigurno na takav način preskočija nekoga kome bi ta brončana medalja značila sve recilo uutrci na 100 metara ne slažeš se ?
    dobro je logiku postavio
    znaci a priori
    svi koriste nedopustena sredstva ,phelps je prvi medju njima
    a priori ,niko ne koristi nedopustena sredstva ,phelps je opet prvi

    ti mislis na logiku stvari da neko ne koristi nedopustena sredstva a da ih neko drugi koristi ,e ta je logika dobra samo u teoriji ,jer u praksi najbolji si nikako nemogu dozvoliti da idu na racun neke "prirode" ili ti genetike i dobrog treninga ,jednostavno to danas ne postoji
    znaci sto zelim reci to ,da bi ronnie coleman opet bio 8 puta mr.olympia da doping zapravo ne postoji to jest ,da nikad nije izmisljen u laboratoriju
    te time jednostavno ova ekipa odabranih ,najboljih bildera na svijetu koji se takmice na ovogodisnjoj olympiji bila bi ista ekipa i da doping uopce ne postoji
    jedina razlika bi bila sto bi mozda najtezi natjecatelj imao nekih 90kg a ne 130kg
    ali poredak bi bio isti
    nikad nebih zelio izgleda tako kao ekipa sa mr.olympije pogotovo ne u ovih zadnjih par godina ,ali ipak kao vrsta natjecanja i sporta zanimljivo pogledati tko je ipak najbolji od najboljih ,tako da mi nije jasno zasto se neki uzori gradje ili etike treninga nemogu naci medju njima ,kako navode neki pojedinci ,jer vjerojatno pitanje moraliteta je toliko jako da pretpostavljam da ti doticni clanovi koji su to izjavili idu minimalno tri puta tjedno u crkvu ,daruju stvari u caritas ,nisu nikad psovali te se ispovjedaju minimalno jednom tjedno uz to naravno slusaju radio mariju preko interneta u ovom trenutku dok surfaju forumom; jer kao sto se zna osmi smrtni grijeh je dopingiranje
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #92
      Re: Mr. Olympia 2010

      Originally posted by mali priest
      Originally posted by robertost
      Originally posted by DrHouse
      Originally posted by teretana555
      ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.

      Ti si taj koji vrijeđa, i ti si taj s minimumom minimuma znanja materije ovog sporta. Frajer vara ako koristi steroide.
      Da nema steroida, opet bi trenutni šampioni bili šampioni i bez steroida... opet bi Bolt bio najbrži, i opet bi Phelps bio najbolji...
      Da možda bi Bolt bija najbrži i Phelps ,ali kakve to veze ima sa logikom ,možda binetko bija 6 ,a ovako dode do 3 mjesta ,ali šta bronca se ne računa .... Bit je u tome da je on sigurno na takav način preskočija nekoga kome bi ta brončana medalja značila sve recilo uutrci na 100 metara ne slažeš se ?

      nikad nebih zelio izgleda tako kao ekipa sa mr.olympije pogotovo ne u ovih zadnjih par godina ,ali ipak kao vrsta natjecanja i sporta zanimljivo pogledati tko je ipak najbolji od najboljih ,tako da mi nije jasno zasto se neki uzori gradje ili etike treninga nemogu naci medju njima ,kako navode neki pojedinci ,jer vjerojatno pitanje moraliteta je toliko jako da pretpostavljam da ti doticni clanovi koji su to izjavili idu minimalno tri puta tjedno u crkvu ,daruju stvari u caritas ,nisu nikad psovali te se ispovjedaju minimalno jednom tjedno uz to naravno slusaju radio mariju preko interneta u ovom trenutku dok surfaju forumom; jer kao sto se zna osmi smrtni grijeh je dopingiranje
      i što bi sad tribalo osuđivat nas koji nemamo "životinje" kao uzore?
      više je pitanje izgleda, pa onda moraliteta...
      da iden u crkvu, da ispovjedan se, da slušan klapu intrade trenutno
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #93
        Re: Mr. Olympia 2010

        Originally posted by robertost
        ali Šimun je jedan od onih sretnika tipični mezomorf....
        vec sad je odlican...sta ce tek biti za koju godinu
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #94
          Re: Mr. Olympia 2010

          zanemarite i doping i sve, SVE JE TO POLITIKA
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #95
            Re: Mr. Olympia 2010

            Originally posted by giusseppe7777
            i što bi sad tribalo osuđivat nas koji nemamo "životinje" kao uzore?
            Većina ovdje nebi htjela izgledati i živjeti kao najbolji bilderi na svijetu, ali ih barem cijene i simpatiziraju, pretpostavljajući koliko otprilike rada i truda godinama i desetljećima ulažu da bi došli na taj nivo.

            Comment


            • #96
              Re: Mr. Olympia 2010

              Originally posted by giusseppe7777
              Originally posted by mali priest
              Originally posted by robertost
              Originally posted by DrHouse
              Originally posted by teretana555
              ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.

              Ti si taj koji vrijeđa, i ti si taj s minimumom minimuma znanja materije ovog sporta. Frajer vara ako koristi steroide.
              Da nema steroida, opet bi trenutni šampioni bili šampioni i bez steroida... opet bi Bolt bio najbrži, i opet bi Phelps bio najbolji...
              Da možda bi Bolt bija najbrži i Phelps ,ali kakve to veze ima sa logikom ,možda binetko bija 6 ,a ovako dode do 3 mjesta ,ali šta bronca se ne računa .... Bit je u tome da je on sigurno na takav način preskočija nekoga kome bi ta brončana medalja značila sve recilo uutrci na 100 metara ne slažeš se ?

              nikad nebih zelio izgleda tako kao ekipa sa mr.olympije pogotovo ne u ovih zadnjih par godina ,ali ipak kao vrsta natjecanja i sporta zanimljivo pogledati tko je ipak najbolji od najboljih ,tako da mi nije jasno zasto se neki uzori gradje ili etike treninga nemogu naci medju njima ,kako navode neki pojedinci ,jer vjerojatno pitanje moraliteta je toliko jako da pretpostavljam da ti doticni clanovi koji su to izjavili idu minimalno tri puta tjedno u crkvu ,daruju stvari u caritas ,nisu nikad psovali te se ispovjedaju minimalno jednom tjedno uz to naravno slusaju radio mariju preko interneta u ovom trenutku dok surfaju forumom; jer kao sto se zna osmi smrtni grijeh je dopingiranje
              i što bi sad tribalo osuđivat nas koji nemamo "životinje" kao uzore?
              više je pitanje izgleda, pa onda moraliteta...
              da iden u crkvu, da ispovjedan se, da slušan klapu intrade trenutno
              ako je razlog njihov izgled onda okej ,ako je razlog zato sto uzimaju doping onda jbg ono sto sam rekao i dalje stojim pod tim
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • #97
                Re: Mr. Olympia 2010

                prvenstveno izgled, a zatim sve ostalo što je dovelo do toga iako ja neman ništa protiv njih jer mislin da je svatko gospodar svoga tijela...
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • #98
                  Re: Mr. Olympia 2010

                  Nesuvisla rasprava.
                  Svak izgleda kako želi i prema svojim mogućnostima.
                  Izgled današnjih natjecatelja na Mr. Olympii mi se ne sviđa (Arnold mi je uzor u tom pogledu i njegova generacija) ali isto tako te ljude i njihov pogled na bodybuilidng i izgled ne osuđivam. Dapače. Treba imat muda za doć i postić takvo nešto.
                  Jednostavno, ovdje je već rečeno, ako vam se tako nešto ne sviđa jednostavno nemojte posjećivat ovaj podforum. Svatko ima pravo na svoje mišljenje ali ponekad iznošenje nečijeg mišljenja izgleda kao podcjenjivanje i gađenje.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #99
                    Re: Mr. Olympia 2010

                    Jel neko zna gdje se može gledati prijenos na netu???

                    Comment


                    • Re: Mr. Olympia 2010

                      Originally posted by rebound
                      Jel neko zna gdje se može gledati prijenos na netu???
                      http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2010olympia/

                      Comment


                      • Re: Mr. Olympia 2010

                        Jay je najbolji bilder na planetu i sumnjam da mu se netko može približit trenutno.
                        eventualno kai, ali teško će on do pobjede na olimpiji.
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • Re: Mr. Olympia 2010

                          Originally posted by Mir7a
                          Jay je najbolji bilder na planetu i sumnjam da mu se netko može približit trenutno.
                          eventualno kai, ali teško će on do pobjede na olimpiji.
                          Bit će žestoko.

                          Comment


                          • Re: Mr. Olympia 2010

                            Počinje sa petka na subotu oko 3:30h ujutro... link za streaming je iznad u postu već.

                            Comment


                            • Re: Mr. Olympia 2010

                              Jay C. je moj favorit

                              sta bi dao da gledam to, kad bi bilo na eurosportu

                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • Re: Mr. Olympia 2010

                                Originally posted by SemaMare
                                Jay C. je moj favorit

                                sta bi dao da gledam to, kad bi bilo na eurosportu

                                Poprilično sam siguran da imaš internet.

                                Webcast link ti je malo višlje.

                                Comment

                                Working...
                                X