Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mr. Olympia 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Mr. Olympia 2010

    Originally posted by android
    Originally posted by rkamenski
    Ove godine je Cutler dobio 200,000 $, za drugo i treće mjesto neznam.
    po meni je ovo malo jer njemu pol para odu tjekom godine na hranu,suplimente i doping,a nije siguran dali če biti svake godine na postolju da digne pare takve.
    spašava ga šta ide na ostala natjecanja i sponzori
    pa skoro mu sponzori sve i placaju

    Comment


    • #62
      Re: Mr. Olympia 2010

      Originally posted by kordafication
      pa skoro mu sponzori sve i placaju
      ma znam da mu sponzori sve placaju ali ipak treba doci do te granice kada imaš takve sponzore ,a sve jedno 200 tisuča dolara je pre malo za najvažnije natjecanje koje je jednom u godnu.Nogometaši dobiju u tjedan dana milion eura
      Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

      Comment


      • #63
        Re: Mr. Olympia 2010

        cutler ima sponzorski ugovor na nekih 2 000 000 dolara godisnje ,plus seminari ,plus svaki guest pozing oko 10 000 dolara ,ovo mu je usput za neki auto novi da si kupi
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #64
          Re: Mr. Olympia 2010

          Originally posted by Wolf1524
          Originally posted by giusseppe7777
          meni se oni svi gade...za mene bi BB triba bit mozda najzdraviji nacin zivota kad uzmes u obzir prehranu, aktivnost itd...al to sto oni predstavljaju nije nista sto ima veze sa zdravljen i pametnin razumon...svi nakrkani...
          i isto tako ne razumin ljude kojima su oni uzor
          Potpis.

          također bi se složio sa ovom tvrdnjom...jbg ja sam veliki zagovornik ROIDS FREE,tako da...nema mi smisla to natjecanje kada su svi na *****im sterodima..još se sjećam,kada su pitali jay cutlera dali uzima steroide,lik kaže,pa normalno,svi ih bodybuilderi uzimaju...lol,***** to...zamisli kako bi mi tu svi na forumu izgledali da smo svi na steroidima...mislim da je onaj lik iz chicaga Nowakolski rekao,onaj sportaš koji uzima steroide i tek je počeo u tom sportu će biti bolji uvijek od onoga koji ne uzima steroide a bavi se tim sportom cijeli svoj život...za mene vrijedi STEROIDI-CHEATERS.

          Comment


          • #65
            Re: Mr. Olympia 2010

            Originally posted by teretana555
            Originally posted by Wolf1524
            Originally posted by giusseppe7777
            meni se oni svi gade...za mene bi BB triba bit mozda najzdraviji nacin zivota kad uzmes u obzir prehranu, aktivnost itd...al to sto oni predstavljaju nije nista sto ima veze sa zdravljen i pametnin razumon...svi nakrkani...
            i isto tako ne razumin ljude kojima su oni uzor
            Potpis.

            također bi se složio sa ovom tvrdnjom...jbg ja sam veliki zagovornik ROIDS FREE,tako da...nema mi smisla to natjecanje kada su svi na *****im sterodima..još se sjećam,kada su pitali jay cutlera dali uzima steroide,lik kaže,pa normalno,svi ih bodybuilderi uzimaju...lol,j.beš to...zamisli kako bi mi tu svi na forumu izgledali da smo svi na steroidima...mislim da je onaj lik iz chicaga Nowakolski rekao,onaj sportaš koji uzima steroide i tek je počeo u tom sportu će biti bolji uvijek od onoga koji ne uzima steroide a bavi se tim sportom cijeli svoj život...za mene vrijedi STEROIDI-CHEATERS.
            Dečki, neozbiljni ste.
            Brkate bodybuildnig sa pillatesom pod vodstvom renate sopek.

            Comment


            • #66
              Re: Mr. Olympia 2010

              steroidi nisu varanje ako ih svi uzimaju, a znamo da ih na mr. O svi uzimaju. druga je stvar ako od 10 ljudi 9 ne uzima ništa, a jedan uzme pa pobijedi. tu tek možemo govoriti o nedopuštenoj prednosti.
              do or do not,there is no try. Yoda

              Comment


              • #67
                Re: Mr. Olympia 2010

                Originally posted by teretana555
                Originally posted by Wolf1524
                Originally posted by giusseppe7777
                meni se oni svi gade...za mene bi BB triba bit mozda najzdraviji nacin zivota kad uzmes u obzir prehranu, aktivnost itd...al to sto oni predstavljaju nije nista sto ima veze sa zdravljen i pametnin razumon...svi nakrkani...
                i isto tako ne razumin ljude kojima su oni uzor
                Potpis.

                također bi se složio sa ovom tvrdnjom...jbg ja sam veliki zagovornik ROIDS FREE,tako da...nema mi smisla to natjecanje kada su svi na *****im sterodima..još se sjećam,kada su pitali jay cutlera dali uzima steroide,lik kaže,pa normalno,svi ih bodybuilderi uzimaju...lol,j.beš to...zamisli kako bi mi tu svi na forumu izgledali da smo svi na steroidima...mislim da je onaj lik iz chicaga Nowakolski rekao,onaj sportaš koji uzima steroide i tek je počeo u tom sportu će biti bolji uvijek od onoga koji ne uzima steroide a bavi se tim sportom cijeli svoj život...za mene vrijedi STEROIDI-CHEATERS.
                Ovo je stvarno smiješno

                Comment


                • #68
                  Re: Mr. Olympia 2010

                  Jay cutler
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #69
                    Re: Mr. Olympia 2010

                    30solin dobro kaže,ako svi koriste steroide na mr.olympia to se zapravo niti ne može nazvati varanjem...ali da je ovo smiješno što sam rekao,po čemu,ovaj post salemetala ne želim ni komentirati,renata sopek...lol,on bi se trebao uozbiljiti.Ja iskreno simpatiziram jaya,gledao sam sve njegove filmove,ali oni pokazuju njegovu drugu stranu,stranu na kojoj on redovno jede,diže masivne utege u gym-u,pazi na sve detalje...no ona druga strana priče,druga strana medalje je da lik se redovno roka steroidima...što znači da to sve mijenja uveliko...od lakše apsorpcije hrane do lakše regeneracije pa do snage da diže jače više i bolje...meni je on uzor što se tiče hranjenja,dizanja utega...ali što se tiče nekog zdravog života,ili građe tijela...no way.

                    p.s. ako su vam svi oni uzori u potpunosti,dakle građa tijela,onda ja ne razumijem zašto se svi ne rokate steroidima...jasno i glasno,ako želite biti poput njih morate se rokat i to je to,nema tu samo do pravilne prehrane i treninga.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Mr. Olympia 2010

                      Originally posted by teretana555
                      30solin dobro kaže,ako svi koriste steroide na mr.olympia to se zapravo niti ne može nazvati varanjem...ali da je ovo smiješno što sam rekao,po čemu,ovaj post salemetala ne želim ni komentirati,renata sopek...lol,on bi se trebao uozbiljiti.Ja iskreno simpatiziram jaya,gledao sam sve njegove filmove,ali oni pokazuju njegovu drugu stranu,stranu na kojoj on redovno jede,diže masivne utege u gym-u,pazi na sve detalje...no ona druga strana priče,druga strana medalje je da lik se redovno roka steroidima...što znači da to sve mijenja uveliko...od lakše apsorpcije hrane do lakše regeneracije pa do snage da diže jače više i bolje...meni je on uzor što se tiče hranjenja,dizanja utega...ali što se tiče nekog zdravog života,ili građe tijela...no way.

                      p.s. ako su vam svi oni uzori u potpunosti,dakle građa tijela,onda ja ne razumijem zašto se svi ne rokate steroidima...jasno i glasno,ako želite biti poput njih morate se rokat i to je to,nema tu samo do pravilne prehrane i treninga.

                      Daj začepi!
                      Originally posted by HeadacheR
                      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                      Comment


                      • #71
                        Re: Mr. Olympia 2010

                        ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Mr. Olympia 2010

                          Originally posted by teretana555
                          ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.
                          Koliko dugo dižeš utege i u kakvoj si formi?

                          Comment


                          • #73
                            Re: Mr. Olympia 2010

                            Originally posted by Boban
                            ERIK FRANKHOUSER-koji listovi.
                            to san i ja odmah ubra!!

                            Comment


                            • #74
                              Re: Mr. Olympia 2010

                              Originally posted by teretana555
                              ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.

                              Ti si taj koji vrijeđa, i ti si taj s minimumom minimuma znanja materije ovog sporta. Frajer vara ako koristi steroide.
                              Da nema steroida, opet bi trenutni šampioni bili šampioni i bez steroida... opet bi Bolt bio najbrži, i opet bi Phelps bio najbolji...
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment


                              • #75
                                Re: Mr. Olympia 2010

                                Originally posted by salemetal
                                Originally posted by teretana555
                                ja budala isto tu napišem svoje mišljenje..a jesam glup...očito je ovo forum na kojem će te prvo dobro popljuvat...a saslušat i barem ući u neku raspravu sa tobom nikad...mislim postovi poput daj začepi zbilja pokazuju tvoju inteligenciju dr.house. toliko od mene.
                                Koliko dugo dižeš utege i u kakvoj si formi?
                                ma kakve veze to ima??!
                                čovik ima pravo na svoje mišljenje i gotovo...i ja se slažen sa njegovin tvrdnjama...
                                mada ja isto ne kažen da je to varanje kad svi to koriste(ko što je solin reka)...
                                al opet...nisu mi uzor...
                                zašto????
                                zato što su oni pro a ja amater...
                                Originally posted by Jurica
                                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                                Comment

                                Working...
                                X