Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mr. Olympia 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Mr. Olympia 2010

    kava koju popijen prije treninga je stimulans
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #47
      Re: Mr. Olympia 2010

      Originally posted by giusseppe7777
      kava koju popijen prije treninga je stimulans
      Da, nije govno neg se pas posro.
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #48
        Re: Mr. Olympia 2010

        Uspoređuješ kavu sa dopingom
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #49
          Re: Mr. Olympia 2010

          Originally posted by robertost
          Uspoređuješ kavu sa dopingom

          Kava je pravi pravcati doping!
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #50
            Re: Mr. Olympia 2010

            ne kuzite poantu... sladite kavu secernom repom, ne secerom kakvim ga mi znamo, jedite samo prirodnu hranu i tako dalje... covjeku nije ni prirodno ni da leti ni da ide 200kmh autom, pa ipak ide... molim vas, ne pricajte mi gluposti sto je prirodno sto nije samo zato jer se vama ne svidja
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #51
              Re: Mr. Olympia 2010

              Dobro danas je doping toliko rasprostranjen da će za 10,20 godina bit i dopušten kako je krenulo.Ja govorim o činjenici da čovjek nikada nebi mogao izgledati onako bez toga,a pogotovo da bi moga odradit jedan trening koji oni odrađuju,to je za životinje to mi ne možemo ni zamislit...Ja to sve shvačam i mislim tko voli neka izvoli ,osobno nikad nebi posega za dopingom ,ali ljudima koji su posvetili čitav život tome to je posve normalno.Bodybuilding je jedan od najtežih sportova,puno odricanja i svega samo mi je ža šta se od toga ne može živit osim ovih 20 ak najboljih ...Ljudi koji uza sve ovo još imaju i posa i djecu teško se mogu tome posvetit u potpunosti ako ne zarađuju od toga ...E jel ko zna šta dobije mr olympia ,sigurno ima nek novčana nagrada i još jedna stvar ,da je dizanje utega lako zvalo bi se nogomet......
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #52
                Re: Mr. Olympia 2010

                Originally posted by robertost
                Dobro danas je doping toliko rasprostranjen da će za 10,20 godina bit i dopušten kako je krenulo.Ja govorim o činjenici da čovjek nikada nebi mogao izgledati onako bez toga,a pogotovo da bi moga odradit jedan trening koji oni odrađuju,to je za životinje to mi ne možemo ni zamislit...Ja to sve shvačam i mislim tko voli neka izvoli ,osobno nikad nebi posega za dopingom ,ali ljudima koji su posvetili čitav život tome to je posve normalno.Bodybuilding je jedan od najtežih sportova,puno odricanja i svega samo mi je ža šta se od toga ne može živit osim ovih 20 ak najboljih ...Ljudi koji uza sve ovo još imaju i posa i djecu teško se mogu tome posvetit u potpunosti ako ne zarađuju od toga ...E jel ko zna šta dobije mr olympia ,sigurno ima nek novčana nagrada i još jedna stvar ,da je dizanje utega lako zvalo bi se nogomet......
                potpisujm!!!! samo ne dizanje utega nego bb...
                a za ove dr kojima se gadi,sta otvaras profil na bb forumu i jos uz to komentiras tj gadis...aj da te zanima "zdrav zivot" pa se malo informiras,al nemoj onda otvarat neke teme pod profesionalni bb il nesto slicno
                a za nas ostale gledaj i placi
                mogu,hoču i želim!!!

                Comment


                • #53
                  Re: Mr. Olympia 2010

                  Originally posted by robertost
                  Dobro danas je doping toliko rasprostranjen da će za 10,20 godina bit i dopušten kako je krenulo.Ja govorim o činjenici da čovjek nikada nebi mogao izgledati onako bez toga,a pogotovo da bi moga odradit jedan trening koji oni odrađuju,to je za životinje to mi ne možemo ni zamislit...Ja to sve shvačam i mislim tko voli neka izvoli ,osobno nikad nebi posega za dopingom ,ali ljudima koji su posvetili čitav život tome to je posve normalno.Bodybuilding je jedan od najtežih sportova,puno odricanja i svega samo mi je ža šta se od toga ne može živit osim ovih 20 ak najboljih ...Ljudi koji uza sve ovo još imaju i posa i djecu teško se mogu tome posvetit u potpunosti ako ne zarađuju od toga ...E jel ko zna šta dobije mr olympia ,sigurno ima nek novčana nagrada i još jedna stvar ,da je dizanje utega lako zvalo bi se nogomet......
                  lipo si to reka...

                  a @simun ti stvarno povezivas stvari koje nemaju veze jedno s drugin...kakve veze ima secerna trska s steroidima??? nikakve! za mene je natural sve osim steroida i tako ce i bit
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Mr. Olympia 2010

                    Originally posted by robertost
                    ...E jel ko zna šta dobije mr olympia ,sigurno ima nek novčana nagrada
                    Ove godine je Cutler dobio 200,000 $, za drugo i treće mjesto neznam.
                    "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                    Comment


                    • #55
                      Re: Mr. Olympia 2010

                      Uglavnom ja ne bih zelio izgledati kao Mr. Olympia, ali nemam nista protiv njih. O ukusima se ne raspravlja i ne okrivljujem ih zato sto koriste nedopustena sredstva jer se koriste u svakom profesionalnom sportu. Ja osobno nikad ne bih htio uzimati nedopustena sredstva, ali je npr. za*ebana situacija ako protiv mene stane borac koji ih koristi, a tako je i ovdje. Ako koristi jedan moraju i ostali da bi mu se mogli suprotstaviti. Inace HGH ne smatram bas steroidom jer bi reka da je puno kvalitetniji od steroida i mislim da nema bas neke stetne nuspojave.
                      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Mr. Olympia 2010

                        pa HGH nije steroid nego je hormon rasta ali je isto doping kao i steroidi ,beta-agonisti ,beta-blokatori,kofein ,inzulin ,opojne droge,EPO itd....
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #57
                          Re: Mr. Olympia 2010

                          jel se ikome čini da se malo otišlo od teme topica?
                          do or do not,there is no try. Yoda

                          Comment


                          • #58
                            Re: Mr. Olympia 2010

                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Mr. Olympia 2010

                              1.Jay Cutler

                              2.Phil Heath

                              3.Kai Green

                              Comment


                              • #60
                                Re: Mr. Olympia 2010

                                Originally posted by rkamenski
                                Ove godine je Cutler dobio 200,000 $, za drugo i treće mjesto neznam.
                                po meni je ovo malo jer njemu pol para odu tjekom godine na hranu,suplimente i doping,a nije siguran dali če biti svake godine na postolju da digne pare takve.
                                spašava ga šta ide na ostala natjecanja i sponzori
                                Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                                Comment

                                Working...
                                X