Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Roni Kovačić

    nazalost, takva smo drzava gdje prevladavaju stereotipi i predrasude...
    Ja od strane obitelji i prijatelja nemam apsolutno nikakvu podrsku, no guram se dalje...
    Najvise me mrzi kada kazu da je to "samo faza" i da ce me to "proci"... kao da ja ovo zelim da bi se svidio curicama, nabacit malo biceps i to jel...
    Da ne duljim previse, svaka cast na rezultatima, te mogu reci da me onaj vas intervju za novu (ili neku drugu tv) dodatno motivirao...
    Sretno dalje u karijeri!
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #17
      Re: Roni Kovačić

      Originally posted by Šimun
      nazalost, takva smo drzava gdje prevladavaju stereotipi i predrasude...
      Ja od strane obitelji i prijatelja nemam apsolutno nikakvu podrsku, no guram se dalje...
      Najvise me mrzi kada kazu da je to "samo faza" i da ce me to "proci"... kao da ja ovo zelim da bi se svidio curicama, nabacit malo biceps i to jel...
      Da ne duljim previse, svaka cast na rezultatima, te mogu reci da me onaj vas intervju za novu (ili neku drugu tv) dodatno motivirao...
      Sretno dalje u karijeri!
      bas tuzno jer izgleda da svi imamo isti problem... mene je dodatno motiviralo kad sam otkrio ovaj forum takodjer i vidio da ima jos ljudi kao ja. A i vecini ljudi je faza, svi frendovi koji su krenuli samnom odustali bi nakon mj dana ili 2 najvise dok je meni ovo na neki nacin posto i nacin zivota. Pogotovo sto se tice izmjene u prehrani, izbacivanja junk fooda, vise manjih obroka, kvaliteta hrane itd a I recimo da se nekaj dogodi pa necu imat para za teretanu, nastavio bih se drzat prehrane uvijek, vjezbao bi s bucicama ili s onim sto mi je dostupno. Jer eto odlicno mi je, volim to i pronasao sam se nekako u tome

      Zivio BB Lifestyle
      "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

      Comment


      • #18
        Re: Roni Kovačić

        Dobrodošao na forum Roni.

        Tu je još jedan odličan intervju s Ronijem na KanalR:

        Comment


        • #19
          Re: Roni Kovačić

          Originally posted by AnfrA
          Dobrodošao na forum Roni.

          Tu je još jedan odličan intervju s Ronijem na KanalR:
          Odličan savjez za kraj! Moras biti bolji od sebe
          UGl jos jednom svaka cast
          "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

          Comment


          • #20
            Re: Roni Kovačić

            Osim fizičkih ima i ljudske odlike šampiona.Edie Abbew je na seminaru rekao kako mu je idol Lee Haney ne zato što je osvojio 8 Mr.Olympia nego zbog svojih ljudskih kvaliteta.

            Comment


            • #21
              Re: Roni Kovačić

              premotajte na 4:57
              Mind over muscle.

              Comment


              • #22
                Re: Roni Kovačić

                radio sam jos jedan intervju za RTL koji mi je posebno drag jer na njemu zakucavam)...iz nekog nepoznatog razloga jos nije objevljen mada ja imam snimku ali necu stavljati na youtube jos neko vrijeme....

                imao sam prilike upoznati dosta sampiona mog sporta, neki su mi i prijatelji ali jednog sam imao prilike vidjeti tri puta i popricati...dan danas smo u kontaktu... ako sam ikada za nekoga mogao reci da je moj idol sto se tice pristupa ovo sportu...Dorian Yates....uploadao bi i sliku ovdje kad bi znao kako)
                member of MVP team......

                Comment


                • #23
                  Re: Roni Kovačić

                  Svaka cast za uspijeh i sretno dalje.

                  a sto se tice slike lako je samo otvori ovu stranicu http://imageshack.us/ i tamo stisni na "browse" i onda na svom kompu di ti je slika i sacekaj par sekundi i dobit ces link i onda ga samo ovdije kopiraj i rjeseno..

                  a mozes i direktno da se vidi a to ces tako da stisnes u komentaru na tipku iznad di pise "Img" i onda ubacis taj link koji si dobio i rjeseno!

                  nadam se da sam pomogao..

                  Comment


                  • #24
                    Re: Roni Kovačić

                    Originally posted by Rony
                    ..uploadao bi i sliku ovdje kad bi znao kako)
                    Najbolje je staviti slike na forum:
                    Kako staviti slike

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Roni Kovačić

                      svaka cast... jedan veliki respekt

                      Comment


                      • #26
                        Re: Roni Kovačić

                        Svaka čast!
                        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Roni Kovačić

                          Uzeo prelistati neke reklame kad ono Roni unutra:

                          RK.jpeg
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Roni Kovačić

                            I dalje u vrhunskoj formi:

                            484434_128337307308957_657813227_n.jpg
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Roni Kovačić

                              Roni Kovačić



                              evo i ovim obavjestavam da sam sada sluzbeno u Zagrebu, znaci svi koji ste mi se javljali za savjetovanje, potencijalni klijenti ili oni koji su samo zainteresirani za kakve odgovore, konzultacije...sada je sve to puno jednostavnije..naglasavam da preferiram rad sa rekreativcima, da su moji treninzi daleko od klasicnog bb prisupa osim mozda nekoliko izolacijskih vjezbica, svega tu ima, na
                              ravno prilagodbe su uvijek klijentu, dali je to zdravstveno stanje ili sami cilj...tu smo da to zajednicki odradimo uz moj nadzor i motivaciju zamolio bi svakoga tko to zeli, moderira kakav portal i samo fb stranicu da prosiri ovu informaciju ili da samo klikne share ovdje... nikome se ne guram u radni prostor , smatram samo da obogacujem ponudu svojim iskustvom...
                              kontakt je moguc mailom bigronykovacic@hotmail.com
                              gsm 0955156368
                              te putem fba

                              zahvaljujem
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #30
                                Re: Roni Kovačić

                                Roni Kovačić

                                Privatno trenerstvo kod nas postaje sve rasirenija pojava. Za laika, pocetnika ili rekreativca koji se prvi put odluci za takve usluge putevi pronalaska istog bivaju uvijek razliciti ali bilo bi logicno da se povode po nekoliko stavki: vanjstinom koja bi bila odraz necije strucnosti i rada(pravilo koje kod nas gotovo i da ne vrijedi), rezultatima minulog rada, elokventnoscu i mogucnosti da se sa nama nadje na istoj valnoj duzini posto dogovorom nas cilj postaje zajednicki.
                                Ukljuciti logiku i gurnuti stereotipe u stranu kod odabira takodjer je vrlo bitno posto je put do izgleda u pravilu uvijek isti medjutim stepenica na kojoj cemo sici bude razlicita stoga osudjivati nekog zbog njegove ambicioznosti ne stoji nego treba shvatiti da je upravo on mozda osoba koja ima tu dozu motivacije i znanja koja bi nas odvela na tu visu stepenicu.
                                Sama odluka ulaska u fitnes treba biti prvo ponukana zdravljem , funkcionalnoscu i onda idejom da poboljsamo nas izgled, nikako se nesmijemo motivirati samim finalnim rezultatom ili nasom okolinom jer to nas nece dovesti do zavrsetka procesa. Kada vjezbanje postane nas kontinuitet rekombinacija ce se sama desiti u jedinici vremena, svaki korak dalje motivirati ce nas na razmisljanje o korekciji prehrane i zivotnih navika i polako cemo rasti u svakom zivotnom aspektu.
                                Jedna od prvih misli koja ce proci kroz nasu glavu kada ugledamo neciju muskularnu pojavu biti ce to nije za mene, ja to ne zelim...pristup te osobe je radikalan...
                                Ne krivim vas jer mnogi su svojim ponasanjem i pristupom istome doprinjeli, medjutim u mom slucaju imate posla sa trenerom koji je u sportu trideset godina i pogledi su mu bitno razliciti nego sto se to naoko moze zakljuciti. Rad sa klijentima je stvar prilagodbe, kod mene rad na spravama, izolacije putem istih vrlo su mali segment...funkcionalne vjezbice, sa odrzavanjem balansa, slobodne tezine sa dodatkom inenziteta da bi trening uzdigli na metabolicki pokazale su se najucinkovitijim uz prilagodbu ponaosob naravno, jer pravi je uspjeh nekoga zadrzati u sistemu vjezbanja za zivot, da to prestane biti opterecenje i trcanje prema finalnom produktu neo nacin zivota koji nas veseli. To je onda i moja pobjeda i ispunjenje.
                                Ne brzajte sa odlukama, ne slusajte ulicu, dajte si vremena, dodjite na besplatan trening i odradite interview u kojem bi iznesli svoju kompletnu problematiku i zelje pa da cujete realno misljenje od nekoga tko za sobom nosi rezultate. Izgubiti nemozete nista. Nase je trziste vrlo slabo iskristalizirano i modusi odabira su u pravilu putem prijatelja i preporuka, nazalost prosjecna informiranost je vrlo mala i u tom dijelu puno kaskamo za inozemstvom.
                                Sto se samih usluga tice moram naglasiti da su one moguce samo na podrucju grada Zagreba a o lokacijama bi se odlucivalo s obzirom na sami interes.

                                Kontaktirati me mozete putem maila roni.kovacic@gmail.com ili na gsm 0955156368 te 0914662906


                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X