Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marko Barić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: MarkoPolo

    Osvojeno 5. mjesto:

    10410989_10203682317553105_6624601994008938231_n.jpg
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: MarkoPolo

      cestitke.....iako gledam slike, ispravite me ako grijesim ali mislim da je bolje izgledao na onim slikama sa priprema nego na bini ...mozda grijesim, mozda krivi tajming ali meni bolje izgleda na slikama prije nego ovo zadnje sto si kelly stavio

      Comment


      • Re: MarkoPolo

        meni uvijek izgledaju bolje ove ''privatne'' slike nego s bine

        uglovi+osvjetljenje


        having that said, mislim da je forma dobro tempirana
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: MarkoPolo

          kazem, vjerovatno grijesim...no u svakom slucaju top 5 je hebenica...cestitke na mjestu i na trudu

          Comment


          • Re: MarkoPolo

            Markova izjava prije 23 minute:

            "Dokopao se i ja neta, pa da sada objasnim i razlucim sve. Sve je bilo savrseno, bilo nas je 20-30, nisam siguran koliko tocno, u finale se naravno uslo bez problema i tu su se stvari malo zakomplicirale. Prozvan sam kao 5. (decko kome sam ja osobno dao 1. mjesto je bio iza mene 6.) Rekoh super, ako je netko bolji bolji je i to je to, uspjeh je uopce uci u finale kada su kraj tebe najbolji od najboljih. Sidjem sa bine nikome nista nije jasno. Realno kazu dvi da sam trebao biti najmanje drugi, ali da greska ne bi bila ni da sam bio prvi. Sassi ljut, ja onako smiren jer sta se tu moze, takav je bio kriterij i za one koje ne znaju to je problem u ovome sportu, drugi sudci drugaciji kriteriji. Ocito je danas kriterij bio biti sto veci, samo isto ovaj koji je bio 3. mi cestita i kaze da njemu nije jasno sta je bilo da on nije ocekivao ni top 10. ) Necu se ja opravdavati, samo pisem sta se dogadja, ja sam sebe necu ocijenjivati, sudci su danas tako odlucili i to je to, vratiti vrijeme ne mogu, ukrasti medalju ne mogu. Treba ostati pozitivan i sve snage i energiju sada prebaciti na Meksiko, ipak je to svjetsko i nadam se da ce tamo biti kriterij gdje ce se gledati estetika, skladnost i definicija, a ne velicina. Pozdrav od mene i znam da ce sada biti nasladjivanja, ali dragi moji ovo je takav sport, sve se mora savrseno posloziti, sreca danas nije bila na mojoj strani, ali nadam joj se sljedeci vikend!
            Ako nista dogovorena je suradnja sa jednim brandom odjece za trening, tako da nije sve tako sivo."
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: MarkoPolo

              bravo na 5. mjestu!

              btw, upalo mi u oko ovo "treba ostati pozitivan" :lol
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • Re: MarkoPolo

                Originally posted by kelly View Post
                Markova izjava prije 23 minute:

                "Dokopao se i ja neta, pa da sada objasnim i razlucim sve. Sve je bilo savrseno, bilo nas je 20-30, nisam siguran koliko tocno, u finale se naravno uslo bez problema i tu su se stvari malo zakomplicirale. Prozvan sam kao 5. (decko kome sam ja osobno dao 1. mjesto je bio iza mene 6.) Rekoh super, ako je netko bolji bolji je i to je to, uspjeh je uopce uci u finale kada su kraj tebe najbolji od najboljih. Sidjem sa bine nikome nista nije jasno. Realno kazu dvi da sam trebao biti najmanje drugi, ali da greska ne bi bila ni da sam bio prvi. Sassi ljut, ja onako smiren jer sta se tu moze, takav je bio kriterij i za one koje ne znaju to je problem u ovome sportu, drugi sudci drugaciji kriteriji. Ocito je danas kriterij bio biti sto veci, samo isto ovaj koji je bio 3. mi cestita i kaze da njemu nije jasno sta je bilo da on nije ocekivao ni top 10. ) Necu se ja opravdavati, samo pisem sta se dogadja, ja sam sebe necu ocijenjivati, sudci su danas tako odlucili i to je to, vratiti vrijeme ne mogu, ukrasti medalju ne mogu. Treba ostati pozitivan i sve snage i energiju sada prebaciti na Meksiko, ipak je to svjetsko i nadam se da ce tamo biti kriterij gdje ce se gledati estetika, skladnost i definicija, a ne velicina. Pozdrav od mene i znam da ce sada biti nasladjivanja, ali dragi moji ovo je takav sport, sve se mora savrseno posloziti, sreca danas nije bila na mojoj strani, ali nadam joj se sljedeci vikend!
                Ako nista dogovorena je suradnja sa jednim brandom odjece za trening, tako da nije sve tako sivo."
                Jbg, to znači da se kriterijumi ne razlikuju mnogo u odnosu na naše prostore... Uticaji, sponzori, poznanstva...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: MarkoPolo

                  kad nastupa Pero?
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • Re: MarkoPolo

                    Čestitam.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • Re: MarkoPolo

                      Originally posted by Dinč View Post
                      kad nastupa Pero?
                      i hoće li bit stream ikakav?
                      ima li ga sada? meni na onom gore linku cijeli dan neki video. ništa live. na stranicama njihovim nikakve obavijesti, ili ja ne mogu naći...
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: MarkoPolo

                        Originally posted by domagoj View Post
                        i hoće li bit stream ikakav?
                        ima li ga sada? meni na onom gore linku cijeli dan neki video. ništa live. na stranicama njihovim nikakve obavijesti, ili ja ne mogu naći...
                        to i mene isto zanima... cini mi se da mu je sutra natjecanje jer po meni da je bilo danas vec bi trebali biti rezultati...
                        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                        http://instagram.com/dinc_94
                        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                        myprotein code: MP24017174

                        Comment


                        • Re: MarkoPolo

                          Bas sam zelio reci da ih je netko poredao po velicini ne po drugim bitnim kriterijima, sad citam izjavu naseg favorita i ujedno potvrdu mog misljenja.
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • Re: MarkoPolo

                            Originally posted by Dinč View Post
                            to i mene isto zanima... cini mi se da mu je sutra natjecanje jer po meni da je bilo danas vec bi trebali biti rezultati...
                            Milos Sarcev napisao na fejsu da bi Pero trebao biti prvi

                            Evo slike:
                            165446_10204955805719962_4136331813903043524_n.jpg
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • Marko Baric 1. mjesto -95 kg- International Austrian Championship 2016, Wiena, 17.04.2016

                              You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 6 photos.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • You do not have permission to view this gallery.
                                This gallery has 6 photos.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X