Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marko Barić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: MarkoPolo

    Originally posted by hardstyle91 View Post
    Kad vec 115 je.bote, bas me zanima kako izgleda jelovnik? hahaha

    Zaostaje ti nista, poradi na nicemu, sta da ti kazem i jel to tetovaza na desnoj sisurdi?
    I hvala svima na pozitivnim komentarima!

    a cuj. zbilja jednostavno, dosta mesa, jaja, mlijeka, organskih proizvoda, npr maslac domaci, sir itd.. riza, tijesto i ostali klasicni uh, pun k voca, povrca.. jako malo junka..

    da je.. piše Conquer! haha
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • Re: MarkoPolo

      Originally posted by MarkoPolo View Post
      hahah

      Da naravno, jedno vrijeme stao, i odmah ledja osla u *urac!
      Znači ipak je moguće... Ja ne znam kako ti uspeva i BB i yoga? Ja se uvek stegnem kad radim DL ili čučanj, pa posle ne mogu da radim one poze tipa plug ili štipaljka i sve što zahteva istezanje zadnje lože To su dve baš antagonističke aktivnosti, BB i yoga! A možda ima veze i što imam 4 decenije iza sebe pa sam odlučio da ne radim više čučanj i DL, da bih mogao yogu A tebi svaka čast, prava si mašina!
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • Re: MarkoPolo

        Originally posted by vege View Post
        Znači ipak je moguće... Ja ne znam kako ti uspeva i BB i yoga? Ja se uvek stegnem kad radim DL ili čučanj, pa posle ne mogu da radim one poze tipa plug ili štipaljka i sve što zahteva istezanje zadnje lože To su dve baš antagonističke aktivnosti, BB i yoga! A možda ima veze i što imam 4 decenije iza sebe pa sam odlučio da ne radim više čučanj i DL, da bih mogao yogu A tebi svaka čast, prava si mašina!
        Pa znači ja to istegnem uvijek onu skupinu koju sam radio! A DL ne radim iz zdravstvenih razloga jer me powerlifting ne zanima a DL je po mome misljenje obicna PL vjezba, tako da, nikakve koristi mi mrtvo nije doneslo u zivotu, samo *****e bolove u ledjima.. dosta sam poceo paziti na neke stvari, pa vjezbam "pametno", uvijek pojas oko struka, steznike za laktove, bandaze.. velike tezine i to ono brutalno, ali od tada bas nikakvih problema i istezanje iliti joga puno lakse ide jer nema onih glupih bolova u zglobovima itd..
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • Re: MarkoPolo

          OK, onda ja definitivno prestajem sa DL... kad Marko ne radi, ne moram ni ja I do sada sam bio obazriv, bez velikih težina (a neko ovde na forumu reče i da je DL bez velike težine besmislen)... Dakle prestajem sa DL! A čučanj? To radiš?
          Originally posted by MarkoPolo View Post
          Pa znači ja to istegnem uvijek onu skupinu koju sam radio! A DL ne radim iz zdravstvenih razloga jer me powerlifting ne zanima a DL je po mome misljenje obicna PL vjezba, tako da, nikakve koristi mi mrtvo nije doneslo u zivotu, samo *****e bolove u ledjima.. dosta sam poceo paziti na neke stvari, pa vjezbam "pametno", uvijek pojas oko struka, steznike za laktove, bandaze.. velike tezine i to ono brutalno, ali od tada bas nikakvih problema i istezanje iliti joga puno lakse ide jer nema onih glupih bolova u zglobovima itd..
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • Re: MarkoPolo

            Originally posted by vege View Post
            OK, onda ja definitivno prestajem sa DL... kad Marko ne radi, ne moram ni ja I do sada sam bio obazriv, bez velikih težina (a neko ovde na forumu reče i da je DL bez velike težine besmislen)... Dakle prestajem sa DL! A čučanj? To radiš?
            Da, da.. cucanj naravno.. najvise prednji trenutno.. ali eto.. DL mi je baš za trganje kičme.
            "Your body is your biggest artwork."

            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

            Comment


            • Re: MarkoPolo

              Majstore! Super te pratiti kako napreduješ!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: MarkoPolo

                evo da podijelim jednu slikicu šefa, očaran sam slikom pa mislim da je fer podijeliti odusevljenje

                IMG_6062.JPG


                Comment


                • Re: MarkoPolo

                  sto je sa Polom?
                  nesto ga nema na forumu u zadnje vrijeme..

                  Comment


                  • Re: MarkoPolo

                    jede čovjek

                    Comment


                    • Re: MarkoPolo

                      Na putu je ja mislim.
                      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                      - Aldous Huxley

                      Comment


                      • Re: MarkoPolo

                        jede putem čovjek

                        Comment


                        • Re: MarkoPolo

                          zanimalo me sljedeće:
                          marko je osvojio juniorsko natjecanje u daruvaru 2012, a onaj iz zapresica je takodjer osvojio juniorski naslov
                          zaboravio sam mu ime, ali ima intervju s njim u onoj emisiji koju tu i tamo kellypostavi na ovaj forum

                          sto je tocno taj mali iz zapresica osvojio i koja je razlika?

                          Comment


                          • Re: MarkoPolo

                            jel Marko živ, wtfićuu?

                            Marko zaboravio na mene
                            I know i can be what i wanna be,
                            if i work hard at it,
                            i'll be where i wanna be
                            i know i can, i know i can <3

                            Comment


                            • Re: MarkoPolo

                              Originally posted by FcB View Post
                              zanimalo me sljedeće:
                              marko je osvojio juniorsko natjecanje u daruvaru 2012, a onaj iz zapresica je takodjer osvojio juniorski naslov
                              zaboravio sam mu ime, ali ima intervju s njim u onoj emisiji koju tu i tamo kellypostavi na ovaj forum

                              sto je tocno taj mali iz zapresica osvojio i koja je razlika?
                              Bile su dvije kategorije juniora na državnom; laka i teška, do 75kg i preko 75kg. Do 75kg zlato je osvojio Tibor a preko 75kg naš Markec.
                              Tibor je iz Osijeka, ne znam na koga misliš iz Zaprešića. Daj sliku ili link da vidim.
                              Last edited by kelly; 26-10-12, 17:48.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: MarkoPolo

                                aj stavi link na onaj topic sa onim emisijama koje stavljas na forum,
                                pogledao sam sve nastavke a sad ne mogu pronaci topic

                                Comment

                                Working...
                                X