Announcement

Collapse
No announcement yet.

Joe slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Joe slike

    Originally posted by PatrickStar
    Originally posted by Joe
    Originally posted by ibro10
    joe,mozes li napisati kako si radio defku??kak si trcao ako uopce jesi?hiit ili lagano? sorry ako si vec negdje napisao nisam vidio
    a kaj da ti sad pišem tu, radio sam to šta nebi nikada da se nisam spremao na natjecanje, ugl tri treninga dnevno i naravno LI kardio inače ode sve u honduras
    Počni naplačivati informacije!
    ah...koliko da računam tako vrijedne podatke
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #77
      Re: Joe slike

      Originally posted by Joe
      ujutro sam vozio bike oko 20km, popodne teretana, navečer trčanje, trčanjem najviše ode mišićne mase, zato moraš što laganijim tempom, noge troše najviše kalorija, a na dijeti kalorije su u minusu, znači napada se mišić, prije trčanja i poslije uzimao sam obavezno bcaa, glutamin i c vitamin
      hvala ti velika nastavit cu ja trcati lagano i vidit sta bude u teretani su mi poceli usporedjivati sprintere i maratonce pa sam se zato izgubio

      Comment


      • #78
        Re: Joe slike

        Originally posted by Joe
        Originally posted by PatrickStar
        Originally posted by Joe
        Originally posted by ibro10
        joe,mozes li napisati kako si radio defku??kak si trcao ako uopce jesi?hiit ili lagano? sorry ako si vec negdje napisao nisam vidio
        a kaj da ti sad pišem tu, radio sam to šta nebi nikada da se nisam spremao na natjecanje, ugl tri treninga dnevno i naravno LI kardio inače ode sve u honduras
        Počni naplačivati informacije!
        ah...koliko da računam tako vrijedne podatke
        Neprocijenjivo!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #79
          Re: Joe slike

          Originally posted by ibro10
          Originally posted by Joe
          ujutro sam vozio bike oko 20km, popodne teretana, navečer trčanje, trčanjem najviše ode mišićne mase, zato moraš što laganijim tempom, noge troše najviše kalorija, a na dijeti kalorije su u minusu, znači napada se mišić, prije trčanja i poslije uzimao sam obavezno bcaa, glutamin i c vitamin
          hvala ti velika nastavit cu ja trcati lagano i vidit sta bude u teretani su mi poceli usporedjivati sprintere i maratonce pa sam se zato izgubio
          a gle, trčanjem češ skinut najviše sala, ako ti nije stalo do mišićne mase, onda trči sprinteve i maraton
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #80
            Re: Joe slike

            Originally posted by Joe
            a gle, trčanjem češ skinut najviše sala, ako ti nije stalo do mišićne mase, onda trči sprinteve i maraton
            Potpisujem!

            Inače, Joe imaš mesa i više nego dovoljno. Preostaje ti samo da se spremiš kako treba i naučiš se predstaviti u pravom svjetlu.
            Sretno!
            Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
            Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

            Comment


            • #81
              Re: Joe slike

              Originally posted by Joe
              Originally posted by sthooligan
              Na prvih 10-ak slika brutalna forma sve je posloženo perfektno.

              Na slikama na natjecanju ti je lošija nekako forma ako uspoređujemo prvih par slika? Možda si i ove boje puno nabaca na sebe, kao da si iša puno sa kilama doli i ocjedio se a možda se i varam. Koja je razlika u kilaži na prvim slikama i ovim s natjecanja? teško je ovako preko slika prikazat stvarnu veličinu i formu i uživo je to sigurno puno puno bolje.

              Zvijer si nema šta.
              e sad ti točno neznam kolika je kilaža na kojoj slici, ali na defku sam krenuo 15.01. sa 108kg, skinuo sam oko 20kg u 4 mjeseca, ugl u križu je visina bila 179,9cm i imao sam 86kg, a na PH sam imao 181,5cm i imao sam 88,5kg tako da je to stvar dehidriranja
              forma je bila odlična naspram toga da kemije nije bilo, pa čak ni efedrina i najvažnija stvar je da nisam zaposlen i spremao sam se na 1100kn mj koje sam dobivao sa zavoda za zapošljavanje sve se može kad se hoće, samo naprijed ekipa
              Prvo da ti kažem svaka čast . Nekako ne mogu vjerovati da na visinu od 180cm i 86 kg netko može izgledati kao da ima preko 100 kila. Jasno da BF igra glavnu ulogu, ali opet...

              BTW poznaš možda Danijela Maltara? On je iz mog sela i bio je par puta prvak Hrvatske u kategoriji do 90 kila.

              Comment


              • #82
                Re: Joe slike

                Originally posted by Nin0
                Originally posted by Joe
                a gle, trčanjem češ skinut najviše sala, ako ti nije stalo do mišićne mase, onda trči sprinteve i maraton
                Potpisujem!

                Inače, Joe imaš mesa i više nego dovoljno. Preostaje ti samo da se spremiš kako treba i naučiš se predstaviti u pravom svjetlu.
                Sretno!
                hvala Nino, sljedeći puta ću ići sa drugom namjerom, ovo je bila proba
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #83
                  Re: Joe slike

                  @Skums - Maltara osobno ne poznajem, ali znam za njega već od davnih dana, on je stara garda, zašto?
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #84
                    Re: Joe slike

                    Originally posted by Joe
                    @Skums - Maltara osobno ne poznajem, ali znam za njega već od davnih dana, on je stara garda, zašto?
                    Pitam čisto ovako reda radi. Mislio sam možda se poznajete.

                    Comment


                    • #85
                      Re: Joe slike

                      đo, nino- sta vi jedete ko prvi obrok ujutro ako to nije zobene +whey. mislim nestalo mi whey-a a neam pojma sto da jedem ujutro jer meso, jaja, posni nemogu ubacit u sebe ujutro.
                      radio sam palacinke od zobenog i jaja(nesto vise bjelanjaka) al brate dosadi
                      Originally posted by Bilderčić
                      Originally posted by Dehydronator
                      sve do grama tjedno je natural
                      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                      Comment


                      • #86
                        Re: Joe slike

                        Originally posted by Archiv3r
                        đo, nino- sta vi jedete ko prvi obrok ujutro ako to nije zobene +whey. mislim nestalo mi whey-a a neam pojma sto da jedem ujutro jer meso, jaja, posni nemogu ubacit u sebe ujutro.
                        radio sam palacinke od zobenog i jaja(nesto vise bjelanjaka) al brate dosadi
                        ja sam upravo zmazao 4 šnite kruha namazane sa margom i marmeladom život je supej supej
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • #87
                          Re: Joe slike

                          Ja pojedem 5 cijelih jaja i raženi kruh. Ostalih 5 obroka su mi piletina i raženi. Kad bih se spremao za natjecanje, za doručak bih jeo ili 10 bjelanjaka ili whey da očistim masti iz prehrane.
                          Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                          Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Joe slike

                            ja jedino imam nadodati-Joe odlican si i definitivno moj idol na forumu....
                            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                            Comment


                            • #89
                              Re: Joe slike

                              thanks marink
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #90
                                Re: Joe slike

                                Originally posted by marink
                                ja jedino imam nadodati-Joe odlican si i definitivno moj idol na forumu....
                                +1

                                Comment

                                Working...
                                X