Announcement

Collapse
No announcement yet.

Joe slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Joe slike

    Comment


    • #17
      Re: Joe slike

      Originally posted by Joe
      šef i ja
      Hahaha, k...c sam ja šef...

      Premjestio sam te u hrvatske natjecatelje, tamo i spadaš...odličan si inače...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Joe slike

        nazalost uzivo to nije izgledalo tak impresivno ko na ovim prvim fotkama,posebice noge,moras puno njih forsirati pogotovo list i vjezbat pozing inace svaka cast na izlazenu i trudu

        Comment


        • #19
          Re: Joe slike

          Na prvih 10-ak slika brutalna forma sve je posloženo perfektno.

          Na slikama na natjecanju ti je lošija nekako forma ako uspoređujemo prvih par slika? Možda si i ove boje puno nabaca na sebe, kao da si iša puno sa kilama doli i ocjedio se a možda se i varam. Koja je razlika u kilaži na prvim slikama i ovim s natjecanja? teško je ovako preko slika prikazat stvarnu veličinu i formu i uživo je to sigurno puno puno bolje.

          Zvijer si nema šta.
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • #20
            Re: Joe slike

            talabru Joe, necu trazit dlaku u jajetu, sam znas sta trebas popravit, inace koja je visina/kilaza na natjecanju bila ?
            panta rei

            Comment


            • #21
              Re: Joe slike

              Predobar si ,samo jeli mozes iskreno odgovoriti jeli mozemo teziti tj postici ovakvu formu ko sta ti imas bez "jace" kemije , ne mislim nista lose samo me zanima.
              Arena

              Comment


              • #22
                Re: Joe slike

                svaka čast, jako lepo!
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • #23
                  Re: Joe slike

                  Originally posted by sthooligan
                  Na prvih 10-ak slika brutalna forma sve je posloženo perfektno.

                  Na slikama na natjecanju ti je lošija nekako forma ako uspoređujemo prvih par slika? Možda si i ove boje puno nabaca na sebe, kao da si iša puno sa kilama doli i ocjedio se a možda se i varam. Koja je razlika u kilaži na prvim slikama i ovim s natjecanja? teško je ovako preko slika prikazat stvarnu veličinu i formu i uživo je to sigurno puno puno bolje.

                  Zvijer si nema šta.
                  e sad ti točno neznam kolika je kilaža na kojoj slici, ali na defku sam krenuo 15.01. sa 108kg, skinuo sam oko 20kg u 4 mjeseca, ugl u križu je visina bila 179,9cm i imao sam 86kg, a na PH sam imao 181,5cm i imao sam 88,5kg tako da je to stvar dehidriranja
                  forma je bila odlična naspram toga da kemije nije bilo, pa čak ni efedrina i najvažnija stvar je da nisam zaposlen i spremao sam se na 1100kn mj koje sam dobivao sa zavoda za zapošljavanje sve se može kad se hoće, samo naprijed ekipa
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #24
                    Re: Joe slike

                    Originally posted by nikos91
                    Predobar si ,samo jeli mozes iskreno odgovoriti jeli mozemo teziti tj postici ovakvu formu ko sta ti imas bez "jace" kemije , ne mislim nista lose samo me zanima.
                    netreba ništa jače, malo posoliš i to je to, treba puno jesti i imati puno vremena za odmor
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #25
                      Re: Joe slike

                      odlican si

                      Comment


                      • #26
                        Re: Joe slike

                        Respect
                        svaka čast

                        Comment


                        • #27
                          Re: Joe slike

                          Originally posted by Songoku
                          nazalost uzivo to nije izgledalo tak impresivno ko na ovim prvim fotkama,posebice noge,moras puno njih forsirati pogotovo list i vjezbat pozing inace svaka cast na izlazenu i trudu
                          noge ću ubijat to ti obečajem, evo sad već odmaram da bi sutra odradio jedno 10 serija čučnjeva i 10 preša, noge su mi se zamjerile opako, ili će rasti ili ih amputiram, mogu birati
                          ugl, nogice su mi propale od silnog kardia, svako jutro sam ganjao bike oko 20km, a navečer sam trčao, sve to na suho uz kofein, tribulus i l carnitine, a i kad je trebalo odmarati prije natjecanja, ja sam ih još uvijek forsirao, tako da nisam mogao vodu izbaciti kako treba, a diuretike nisam htio uzimati, njih ću drugi puta listovi mi se čine ok, evo slikica
                          Attached Files
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • #28
                            Re: Joe slike

                            e Đo svaka čast meštre! a za ono sa 1100kn skidan kapu
                            Originally posted by Jurica
                            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Joe slike

                              Originally posted by giusseppe7777
                              e Đo svaka čast meštre! a za ono sa 1100kn skidan kapu
                              hvala Đuz
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #30
                                Re: Joe slike

                                Na slikama solidno zgledaju uzivo s prijeda se bas ne istivu dobro no ne sumnjam da ces napredovat,imas volke to je najbitnoje i zelim ti sve najbolje od srca,drz se stari!

                                Comment

                                Working...
                                X