Announcement

Collapse
No announcement yet.

Old-school bodybuilding

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mario1707
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by vege
    Originally posted by Mir7a
    ne možeš biti baš tako skeptičan.
    mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
    Najveći filozof je rekao "znam da ništa ne znam", ali su ga nažalost ubili
    ZAISTA, mi ne znamo sa sigurnošću ni šta se dešavalo u vreme starog Egipta, Mesopotamije, itd... a kamoli šta se dešavalo u vreme dinosaurusa. Isto tako ni istorija ljudske rase nije otkrivena. Postoje samo tako mali fragmenti, da naučnici mogu samo da nagađaju.
    na neku ruku se i slazem sa vegom

    Leave a comment:


  • vege
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Originally posted by Mir7a
    ne možeš biti baš tako skeptičan.
    mogu, takav sam po prirodi A kad kreneš da analiziraš malo, shvatiš da pola tvojih misli nisu uopšte tvoje misli, nego one koje su ti ubacili putem TV-a, muzike, filmova, škole, od strane roditelja, itd...
    Najveći filozof je rekao "znam da ništa ne znam", ali su ga nažalost ubili
    ZAISTA, mi ne znamo sa sigurnošću ni šta se dešavalo u vreme starog Egipta, Mesopotamije, itd... a kamoli šta se dešavalo u vreme dinosaurusa. Isto tako ni istorija ljudske rase nije otkrivena. Postoje samo tako mali fragmenti, da naučnici mogu samo da nagađaju.

    Leave a comment:


  • Mir7a
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    erm..znamo? wtf ne možeš biti baš tako skeptičan.

    Leave a comment:


  • vege
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Bezveze vam je ta rasprava o čoveku i dinosaurusima, a nema ni veze s temom. Mi realno ne znamo ništa sa sigurnošću. Sve što vi tvrdite je ono što ste pročitali ili gledali na TV-u, a to sve zajedno ne znači ama baš ništa. Istina je da mi znamo samo ono što nam serviraju. A ni ti koji nam serviraju "znanje" ne znaju ništa ni o čemu.

    Leave a comment:


  • Legija
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    crtez covjeka kako se bori sa dinosursom, figura na kojoj covjek jase dinosaursa, tragovi stopala covjeka i dinosaursa jedno pored drugih...i jos nesto je covjek pricao bas vezano za godine i nesto vezano za isusa hrista...ne mogu se sjetiti ali ima par nekih dokaza... aali ko ce ga znati, ja vise nekom ne vjerujem...a i btw boli me ***** za dinosaursima koji su zivjeli bog zna koliko prije mene, ono bas me zabole...

    Leave a comment:


  • Mir7a
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Nisam nikad čuo veću glupost. dinosauri i čovjek kakog ga znamo danas udaljeni su više od 60 milijuna godina. kako bi netko crteže od pećinskog čovjeka mogao uzeti za znanstvenu činjenicu? pa i moj nećak od 3 godine crta zmajeve pa to ne znači da je živio sa njima..

    Leave a comment:


  • Legija
    replied
    Re: Old-school bodybilding

    Originally posted by Mackiel
    Originally posted by pileća_prsa
    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by dante
    zanima me bas kakvi su ljudi u doba dinosaura bili,pretpostavljam da su vecinom sirovo meso jeli,dok nisu vatru otkrili
    Pa onda nije ni bilo ljudi.

    Krapinski pračovjek je živio prije 100 000 godina, a dinosauri prije 200 milijuna
    Ali to je jedna teorija da dinosauri nisu živjeli kad i ljudi
    Po drugoj, prema nađenim otiscima stopala s tragovima dinosaura, pa se izvlači zaključak da su možda ipak živjeli kad i čovjek
    A gdje si ti našao taj podatak,molim te lijepo?
    ja sam skoro na tv gledao neko predavanje nekog lika, stalno neke spike drzi u vezi covjecanstva, ljudskog orgaznizma itd... i pokazuje one prezentacije u power pointu i kaze kako ima dokaza da je covjek mozda zivio u vrijeme dinosaursa....jedan dokaz je taj da su negdje nasli na zidovima pecina slike u obliku dinosaursa, i borbu ljudi sa dinosaursima,sto pokazuje da su ljudi crtali te slike, tj da su mozda ljudi zivjeli s dinosaursima;drugi dokaz da su nasli neke glinene figure u obliku dinosaursa i ima jedna figura na kojoj covjek jase nekog triceratopsa...;i ima i treci neki dokaz tj nasli su stope ljudske pored stopa dinosaursa...jes da nema veze s bodibildinog al jbg

    Leave a comment:


  • vege
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Super su oni, a super je i ova muzika uz njih, iz Eyes Wide Shut

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    odlični su!
    pogotovo ovaj na 2:36, kak se zove?

    Leave a comment:


  • NIK
    replied
    Re: Old-school bodybuilding


    Jedan dobar video....

    ako su mogli oni onda... danas da neko ne moze nije istina...
    genetika i te stvari su isprike za mene

    Leave a comment:


  • jassaa
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    slazem se da je ovo ozbiljan podforum,ovim ljudima se treba diviti legende su ovoga sporta-donekle i utemeljitelji sad je pitanje kako bi izgledao ovaj covjek sa svojom ishranom koja je ocigledno bila vise nego dobra sad+aas ..

    Leave a comment:


  • Mackiel
    replied
    Re: Old-school bodybilding

    Originally posted by pileća_prsa
    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by dante
    zanima me bas kakvi su ljudi u doba dinosaura bili,pretpostavljam da su vecinom sirovo meso jeli,dok nisu vatru otkrili
    Pa onda nije ni bilo ljudi.

    Krapinski pračovjek je živio prije 100 000 godina, a dinosauri prije 200 milijuna
    Ali to je jedna teorija da dinosauri nisu živjeli kad i ljudi
    Po drugoj, prema nađenim otiscima stopala s tragovima dinosaura, pa se izvlači zaključak da su možda ipak živjeli kad i čovjek
    A gdje si ti našao taj podatak,molim te lijepo?

    Leave a comment:


  • dzemss
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    zar je tesko bit natural

    Leave a comment:


  • breezer20
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    ko od stijene odvaljen !

    Leave a comment:


  • Fallen warrior
    replied
    Re: Old-school bodybuilding

    Hahahaha predobro

    Leave a comment:

Working...
X