Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

    Tražila sam jeftine proteine. Da uštedim pare. I ispala glupa. I još popušila i pare. Vidite kak. Sramota za mene.

    Frend mi je rekao kako je kupio Elite Whey od Dymatize-a iz Slovenije. Da je to jeftino. Pa sam i ja tak prek njegovog nekog tipa koji to dobavlja na taj neki način ode autom, šta ja znam. Nakon konzumacije počelo mi biti zlo i proljev. Prvo mislila da imam neku virozu. Al viroza ne prestaje. Prestala sam piti taj whey, jel prestala ić u teretanu i prestali mi ti simptome. Reko mi frend koji mi je to zrihtao da kak nisam osjetila kiselkasti okus wheya, kaj izmišljam. Ali onda sam sjela na telefon i zvala distributere. Sprdila cijeli dan na telefonu. I napravila pretrage. Viroza nije. I saznala da je problem rok trajanja wheya. Ovaj mamlaz koji mi je to rihtao nije ni sam mogao vjerovati da su mu (tj. i meni) podvalili whey kojem je prošao rok trajanja, a na deklaraciji piše da je ok. Ili je sve to znao pa se sad pravi. Sugerirao mi ga je jer je bio jeftin.

  • #2
    Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

    jesi zicer da je unutra bilo tocno to kaj pise, da nisu nes uvalili?
    sumnjam da ti moze nekaj biti ako prodje rok, jer obicno moze jos trajat (e sad ovisi za koliko je proso rok) i osobno sam sam pio whey kojem je proso rok pa nis... i glutamin cak...
    nije to kvarljiva roba, no mozda nije bilo skladisteno kako treba...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

      Onda sam istrživala i nazivala. I saznala da je cijela stvar počela od Nutriworlda koji prodaje toj trgovini u Sloveniji. Oni kupuju od Nutriworlda koji preštancavaju datume za rok trajanja tj. stave novi rok kao da vrijedi duže. Ali to istovremeno spušta cijenu proteinu pa je primamljiv za ovakve tuke ko ja. To rade mnogi na crnjak pa prodaju, ali ovo je javno, a nemrem dokazat.

      Al dokazat ću. Iako je ko fol jeftinije u slo ne želim bacati novac na proljev i povračanje. I trovati tijelo starim proteinima. Sad kad mi se tetka vrati s puta furam to njoj na analizu. A ak ona niš ne nađe, rekla je bu platila lab.
      Pa pazite što kupujte iz Slovenije, gdje i za koliko para. Izgleda je istina malo para upitna kvaliteta i bok. A ja bum ovdje natjerala mak na konac makar obišla sve labuse i povukla sve veze kod svih kemičara koje tetka pozna. Puko mi film da me gamad z...bava a ja sam želim živit zdravo, smršat i vježbat, a oni moju muku i jad tak iskorištavaju. P...zdila sam i sad bum napravila rusvaj. I pootvarat ću o tome i blog, i bloger, i my space i je..ni Face, sve, i svugde. Oni će moju muku iskorištavat!

      :violence-snipersmiley: :violence-sniperprone:
      Jel zna tko šta o tome???????????

      Comment


      • #4
        Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

        fakat nezz sta bi reko, inace ja isto nabavljam iz Slo, meni nikad nista nije bilo a ni frendovima kojima sa prodao, pitaj boga, sigurno to ducan nebi sebi dozvolio prodavati stavari kojima je rok isteko, mozda je njemu taj whey bio doma, nije imo kome prodati pa ti uvalio, i da ti jos kazem znam iz kojeg je ducana nabavio inace taj ducan stavlja neke preparate za 50% manju cijenu jer im npr istjece rok za mj dana, to ti je 100% odg na tvoje pitanje

        Comment


        • #5
          Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

          ko zna sta je bilo u toj kanti...
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

            ili kak kaze simun mozda su stavili unutra soy(proteini) koji su jako jeftini pitaj boga sta jos, pa ti uvalili, kak sam ti ja reko ono sta sam gore napiso ili ovo.....

            Comment


            • #7
              Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

              sisi, uopče nema potrebe slovence stavljati na crnu listu. Ako su negdje striktne regule i kontrole onda mi možeš vjerovati da je to u Sloveniji. Naravno pojedinci bilo gdje mogu biti to što jesu ali to ne znači da je cijeli narod kvaran. Ubuduče izbjegavaj puno "ruka" kod nabave odnosno kupuj što direktnije. Mogla si se prije i malo pozanimati po forumu, ako ne javno onda po PM-ih i pitati nas što se i gdje može dobiti jeftinije...

              Comment


              • #8
                Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                O čemu mi pričamo ovdje?

                Jesu bili proteini? Ne zna se.
                Jesu li kupljeni u Sloveniji? Nagađa se.

                Comment


                • #9
                  Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                  Pa jel bilo tvornicki hermeticki zatvoreno? sa onim kartonom ispod poklopca? da nije mozda netko otvarao..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                    slovenski web ducani daju ogromne popuste na proizvode kojima ce ubrzo istec rok trajanja. tako da je to taj frajer kupio vjerojatno u vecim kolicinama i prodavao (uvaljivao) ljudima ko zna kolko dugo.

                    makar brijem da kad istekne rok trajanja i ako je hermeticki zatvorena i skladistena u kolko tolko normalnim uvjetima brijem da od datuma isteka roka trajanja mozes sigurno pit to jos pol godine zato sta proizvodat ispisuje najmanji moguci rok trajanja u najnepovoljnijim uvjetima.

                    nije tebe zajebo slovenski ducan nego frend ili od frenda frend.
                    jel to sve bilo zatvoreno tvornicki kada si to dobila? i koji je datum pisao?
                    Imam disleksiju

                    Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                    Comment


                    • #11
                      Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                      U zadnjoj emisiji potrošačkog koda sam gledao kako su usporedili riblje ulje, slovensko i američko, jedno je bilo očajnog sastava a drugo ok, nisu htjeli reć u kojem je otrov.
                      1 i 1 nisu 2 već 11

                      Comment


                      • #12
                        Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                        Originally posted by outlaw
                        U zadnjoj emisiji potrošačkog koda sam gledao kako su usporedili riblje ulje, slovensko i američko, jedno je bilo očajnog sastava a drugo ok, nisu htjeli reć u kojem je otrov.
                        sigurno americko, sta oni tam love, morske pse pa od njih rade riblje a slovenci od nas kradu ribu sto je logicno da je dobra

                        Comment


                        • #13
                          Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                          Ako je sve bilo zapakirano kako spada i kutija nije otvarana cisto sumljam da je netko prestancao rok trajanja.
                          Zene meni kazu Rambo ti si Car

                          Comment


                          • #14
                            Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                            Originally posted by mario91
                            O čemu mi pričamo ovdje?
                            Jesu bili proteini? Ne zna se.
                            Jesu li kupljeni u Sloveniji? Nagađa se.
                            Svi ste subjetivni i pristrani na očigled. Ali ovaj komentar je satira. ŠTA TI MISLIŠ DA SAM JA GLUPA. I NE ZNAM OD KUD SU I ŠTA JE UNUTRA. A JEL TI ZNAŠ ČITAT. PA AK ZNAŠ ČITAJ ONDA ŠTO PIŠEM (VIČEM!)

                            I šta je vama tu tak čudno? I zaš se postavljate ko da sam glupa i izmišljam? Daj malo mučnite glavom objektivno. Vidim čisti pristrani subjektivizam u vašim komentarima. Al briga me. Radim dalje svoje. Imam cijeli projekt plan i povlačim sve veze. Neće to tu stati. Kažem vam.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                              Proteini su iz slovenske trgovine Prosport. Tip koji šverca donio ih je baš taj dan, isti dan, i meni i frendu. Jer samo čekali da dođe u Zg nestrpljivo. Prije te dostave nije imao ništa. Zaključak: Prvo: stigli su taj dan iz Slovenije (Prosporta) kad sam ih otovrila. Drugo: sve je bilo zapakirano u originalu, tvornički. Dakle ništa nije otvarano. S onim ispod poklopca, sve po pravilima. Treće, kupila sam dakle od prve ruke, baš od tog koji je to i prešvercao preko grane iz Prosporta. Samo mi je frend bio veza za tog tipa. Al vidi sad, i frend je dobio sjebane proteine sad ih je otvorio kad sam mu rekla, i isto, kiseli su. Ha, ha, ha rikavam od smijeha! A nije mi vjerovao na prvu!
                              Briga me od kuda su pa da su i iz Tunguzije već mi smeta taj pokvareni sistem Prosporta s Nutriworldom, i njihovo preštambiljavanje roka trajanja, i taj šverc, hebem i carinu i preprodavače i kupce, i sve.
                              I jel zna više netko neš o tome il ćete i dalje izmišljat da ne znam od koga i šta sam kupila????

                              Comment

                              Working...
                              X