Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

    pa ko sad govori da si ti glupa??? vidis da ti ekipa zeli pomoc kak i sama rekla da komentiramo i sad nas kritiziras, zato sam ja preso u gay zajednicu :P :P , vi cure previse dramatizirate nemoj nista smatrati da ti ja serem malo da veselja uvudem u post heheh

    Slovenski preparati su ZAKON!! ali zato slovenke brate ubi boze!! hahahahahaha, malo sale

    Comment


    • #17
      Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

      ja i dalje tvrdim da i nakon par mjeseci nakon isteka tog "roka" nis nemre bit... sad dolazi pitanje koliko tocno su stajali i kako su skladisteni... usput, jeste dobili racun?
      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

      Comment


      • #18
        Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

        znam da se nesmije reklamirati druge prodavace na ovome forome pa se unaprijed ispricavam. ja kad god kupujem, kupujem iz ......... i do sada nisam imao problema. sudjelujem na vise foruma i znam dosta ljudi iz necyber svijeta i isto tako kupuju od tamo i niko nikada nije imao niti slicnih problema kao ti. moguce je da si prva koga je ........ zavaljao ali mi je logicnije da si neinformirana i da su to otkrili tvoji "frendovi sverceri".
        Imam disleksiju

        Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

        Comment


        • #19
          Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

          uf što se pjeniš, jel ti to več piješ Tribulus? (sorry nisam izdržao )

          Comment


          • #20
            Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

            Originally posted by AnfrA
            uf što se pjeniš, jel ti to več piješ Tribulus? (sorry nisam izdržao )
            to ide cici ili meni?
            Imam disleksiju

            Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

            Comment


            • #21
              Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

              njoj... i curke na forumu... nemojte sve shvacat tolko osobno ili se durit i vrijedjat ovdje, nitko vas ne napada... malo hladne glave tipkajte... bezze dizete kortizol :P
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #22
                Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                Originally posted by ruky
                to ide cici ili meni?
                Ha ha ha. Jako jako dobro.

                Comment


                • #23
                  Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                  Nisam ništa imala protiv vas već izlažem svoj problem jasno i glasno. Meni se čini da vi sve shvaćate osobno. Tak reagirate. Obratili ste mi se u tonu omalovažavanja i umanjivanja mog problema s naznakom da sam ovakva il onakva, i da niš ne znam.
                  Sad još sam čekam da me admini baniraju. Jer tko zna kaj sam rekla preveč. Istražujem dalje. Doviđenja.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                    Sisi ajd molim te kad stignu rezultati analize pls postaj u ovoj temi da svi vidimo, hvala
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                      Originally posted by Sisi
                      Nisam ništa imala protiv vas već izlažem svoj problem jasno i glasno. Meni se čini da vi sve shvaćate osobno. Tak reagirate. Obratili ste mi se u tonu omalovažavanja i umanjivanja mog problema s naznakom da sam ovakva il onakva, i da niš ne znam.
                      Sad još sam čekam da me admini baniraju. Jer tko zna kaj sam rekla preveč. Istražujem dalje. Doviđenja.
                      jesi li ti na tom avataru ?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                        također sam pio eliteov iz slovenije, i sve oke.očito se zalomilo da je taj malo duže odstajao
                        što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                          Barem sam izgubila nabrzinu od svega toga 4-5kg što mišića što masti. Al izgubila. Hura!!!


                          Originally posted by xpress
                          Sisi ajd molim te kad stignu rezultati analize pls postaj u ovoj temi da svi vidimo, hvala
                          Budem.

                          Originally posted by FrenkZejn
                          jesi li ti na tom avataru ?
                          Neću ti reć!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                            :P

                            Comment


                            • #29
                              Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                              Ne znam da li još uvijek imaš tu kutiju, no obično proizvođači ukucaju rok preko stroja, malo je teže izmjenit to, a da se ne primjeti! Ako na kutiji nema roka, nego samo naljepnica, draga moja, najverovatije si kupila fejk, tj. ako je samo soja, sretna si, ili je neki "otrov" iz Kine.
                              Malo po internetu pogledaj kako i kutija i najljepnica tog proizvođaća izgleda, još bolje ako možeš u neki shop otić i provjerit. Neka te nipošto ne zavara proizvođač ili način na koji je zatvorena kutija. Twinlab, eas, inkospor, labrada itd... sve se to lažira, što je i inače skuplji proizvođač, naravno veča je zarada za onog koji tu muti. Neka te niti ne zavara EU tržište, inače slabo o bodybuilding portalima češ naš vijest o tome, ali možeš na običnim portalima, kod nas ne, jer nitko to niti ne kontrolira, mislim kod nas, jer testovi se uglavnom vode na novoj robi, koja se tek počinje uvozit, radi certifikata.
                              Nedavno su nekoliko tona našli u skladištu u Italiji, a preko istrage otkrilo se da je završavalo širom EUa po njaboljim trgovinama...
                              Ako imaš još te proteine, uzmi kuhinjsko sito, ono s što finijom mrežicom, i cijelu kutiju isprazni preko tog u neku zdjelu, ako ti ostane na situ puno nečistoča, puno kristaliziranih ostataka... to je to, lažna roba.
                              Inače ako imaš proljev, a miješaš s mljekom, probaj samo s vodom.
                              Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                                Pozdrav cijeloj ekipi s foruma, buduci da je ovo moj prvi post.

                                Necu uzimati novu temu, nego cu se nadovezati na ovu, buduci da se radi o sloveniji i proteinima.

                                Da li se od 01.01.2011. sto promijenilo glede zakona za nabavku proteina u Sloveniji? Pitam jer me gospodin carinik zadnji put (prosle godine) blago receno upozorio da se to prakticki ne smije. Naravno, zakonski stvar nije bila regulirana i nije imao osnovu da me kazni, osobito jer je i paket bio ispod 100 eura tj. 1.000kn, koliko je dozvoljeno uvoziti u Hrvatsku. Ali eto, neznam za konkretne detalje sad od nove godine...

                                Neznam ako su vas upozoravali na granici, ali meni su tako rekli.

                                Comment

                                Working...
                                X