Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

    Originally posted by Mrcko
    O Bože dragi i voda se zapjeni kad ju se trese u bočici, koje drame pričekat 15sekundi da pjena splasne
    daj ... znam o čem pričam

    Comment


    • #47
      Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

      Originally posted by aka47
      Originally posted by Mrcko
      O Bože dragi i voda se zapjeni kad ju se trese u bočici, koje drame pričekat 15sekundi da pjena splasne
      daj ... znam o čem pričam
      O super sad ćemo se i vrijeđati

      Comment


      • #48
        Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

        nazalost, potrebno je da netko izgubi zdravlje da ljudi shvate kako su slovenci lazovi, pokvareni, prevaranti i da posteni hrvati imaju razloga da drze cijene suplemenata duplo vecina nego kod slovenaca. webshopovi (suprotno logici poslovanja) imaju jos vece cijene, ali isto opravdano.
        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

        Comment


        • #49
          Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

          Originally posted by aka47
          prije par dana uzeo iz prosporta optimumov whey i stvarno se jako pjeni jel može neko reći zbog čega
          i ja sam uzeo optimum gold whey okus kapucino, isto se pjeni, meni je dobar, zadnji puta sam uzeo okus cokolada i mislim da se manje pjenio, mozda je do toga
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #50
            Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

            ja sam jednom uzeo muscletech nitro tech hardcore pa se isto pjenio u pm...al ima odlican okus...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • #51
              Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

              Sta je bilo s ovim na kraju? Kakvi su bili rezultati ispitivanja?
              My Karma ran over your Dogma.

              Comment


              • #52
                Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                Da,fakat kakvi su rezultati?
                Meni je Dymatize is prosporta isto cudan,do sad je sve bilo o.k.

                Comment


                • #53
                  Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                  Ja sam isto uzeo iz prosporta i Dymatize i ON gold whey oba od 4,5 kg i sve normalno. Ako su proteini u tvorničkom pakiranju, nebi im smjelo biti ništa.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                    Ja pijem ON Gold whey, dobro se pjeni ako ga sa mlijekom shakeam a inače on se pjeni do neke normalne razine samo treba sačekat 10ak sekundi, pio sam ga iz 3 različita izvora to je takav protein, imam sa njim odlične rezultate.

                    Također ja pijem iz Slovenije Optimum Nutrition Bcaa i kreatin monohidrat sve ok. Nitko nemože garantirat da na 1000 pakovanja wheya neće bit jedan koji nevalja, nema sreće
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment


                    • #55
                      Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                      Nez, ja kupujem u Sloveniji, puno je jeftinije a ima i onoga sto kod nas nema.
                      Naravno ako kupujes kod nekog lika sto "sverca" preko granice mozes svasta dobit, al' mislim da ak bas u ducanu kupis da nema kaj bit pokvareno isl.
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #56
                        Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                        Ja sam isto uzeo iz prosporta i Dymatize i ON gold whey oba od 4,5 kg i sve normalno. Ako su proteini u tvorničkom pakiranju, nebi im smjelo biti ništa.


                        Jucer sam isao po njih,orginalno zapakirani ali nes ne valja s njima.
                        Frendu sam doneso cokoladu i za moju dragu smooth banana okus i za sebe cokoladu.
                        Sad sam dragu zvao i veli da joj okus cudan a i miris.
                        Ova moje pakiranje smrdi po nekom kiselisu,fuj.
                        Nikad do sada nisam imao problema s proteinima.
                        A nist,morat cu reklamirati.Bezveze sam vrijeme izgubio,pas mater.

                        Comment


                        • #57
                          Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                          stvarno sada...
                          kako mozes znati jel u pitanju neki placebo?
                          mislim... narucivao sam sve i svasta do sada
                          i znam osobno da se moze sve to zapakirati ponovo
                          tko zna sta se moze ubaciti sve tu...
                          sta mislite koliko su kvalitetni proteini iz flexshopa i prosporta?
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • #58
                            Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                            Narucivao sam dosta toga i nije do sada bilo problema.
                            Cekam odgovor,poslao sam im kontrolni broj s kante,broj narudbe.
                            Cekam sad da vidim sta dalje

                            Comment


                            • #59
                              Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                              ja mislim da je najbolje da ne pijete vise te proteine posto vam smeta sto se pjeni !!!!!!!!!

                              uzmi mljeko i kakao i stavi u shaker i promuckaj pa cemo vidit jel se pjeni ili ne omfggg !!!!

                              Comment


                              • #60
                                Re: Slovenski proteini smrdali mi zdravlje! Rok trajanja lažiran

                                "Slovenski proteini" pa nisam znao da Slovenci sami proizvode te proteine. Ja glup mislio da su to isti ko i u Hrvatskoj samo jeftiniji. Od sad bojkotiram te jeftine Slovenske proteine i kupujem Hrvatsko mozda je skuplje ali bar se ne pjene i ne mrdaju mi po zdravlju
                                Imam disleksiju

                                Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                                Comment

                                Working...
                                X