Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

    Meni cura puši ali ne puno i nikad kad je sa mnom jer zna da bi ja malo je reć poludija.......Ali ide i u teretanu ima 3 miseca i još ne odustaje neka ženska teretana tipa ima 20 sprava i na svakoj spravi naprave 2 serije i idu doma ....Samo se vrte u krug traje nekih 40 ak minuta ,super za cure jer npr u mojoj teretani ide par cura ali stvarno nemaju šta radit nema bas sprava za žene....
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #17
      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

      ma bitno je da se bar malo bavi aerobnim/anaerobnim aktivnostima! Minimalno 2x tjedno!
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #18
        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

        Originally posted by robertost
        Evo ovako idem u teretanu od 2004 godine,ali sve do sada nisam nikad bija opsjednut teretanom kao sada......Sad mi gym nije radija par dana i ja sam skroz fucked up.....Samo pričam o teretani cura mi ispaljuje,šta ću jest šta neću...Prije sam igra nogomet 4 puta tjedno pa mi teretana i nije bila na prvom mistu....Trenutno nemogu bez gyma najmanje 5 puta tjedno...Najludi komentar sam dobija ima 2 tjedna kad sam bija vani,kaže mi jedan momak pa šta vježbaš kad imaš curu hahaha...Vaša iskustva ,dosadujete li vi drugima sa pričama o teretani,zašto vježbate jeste li happy nakon dobro odrađenog treninga ,kako se osjećate kad pojedete veliki topli sa po kg majoneze itd...
        ja sa jaranima samo pricam o teretanu iako to ne vole cak slucajno izdam neku vjezu za koju ne zelim da iko zna
        PROFESIONALNI B.B.

        Comment


        • #19
          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

          Originally posted by igor
          ma bitno je da se bar malo bavi aerobnim/anaerobnim aktivnostima! Minimalno 2x tjedno!
          pa otprilike kad vide koliko se mi zanimamo za zdrav nacin zivota povuce i njih.
          evo moja pocela da trci po 1h svaki drugi dan , radi neke cardio vjezbe nasla neke programe na netu i tako.
          i vec se pocelo paziti sta ce se praviti za jelo. mene je ubijalo masno ,jer ja to izbjegavam jesti ! al zamisli nemozes doci kuci i rec zeni da joj rucak nevalja mislim da bi popizdi...... ja danas dosao sa posla kad ono piletina, riza ......
          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

          Comment


          • #20
            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

            Ajde neka Hvala Bogu...
            Čim naiđem na neku što pazi na prehranu budem je ženio! Neču ni pitat kako se zove ni niš nego samo kakp se hrani i dali vježba

            Ma mene ubi kuhinja od mame! Što god pravi za jesti sve je prepuno masti i jednostavno mi se gadi kad moram jesti pečeni krompir ili piletinu!
            Tako da ja budem reko mami da pripazi malo il ću ja počet sam sebi praviti na El. roštilju!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #21
              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

              Zašto ne voliš jesti piletinu? p.s. Kad nađeš pravu curu vidit ćeš da ti je najmanje važno dali vježba ,jer to uopće nije bitno za uspješnu vezu,viruj mi naučija sam iz vlastitih grešaka ,ipak sam malo stariji.. Jesi počeja šta radit stalno si online?
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #22
                Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                Ma volim ja piletinu al ne onak kako to moja mama napravi!
                Kolko je veliko pile toliko masti

                Ma kakv posao...Ko još danas treba radnike, jedino ako češ đabe raditi!
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #23
                  Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                  meni je dobro nema baš previše masti večinom,uvik ima raznolike hrane i često bude piletina.navika san kad neman šta doma jest normalno da otiđem kod cure ona mi za večeru napravi piletine koliko želin. rekla je da imaju 12 kg piletine haha.al šta se tiće da je teretana ovisnost,a ono ja mislin da nije teretana koliko je napredat na tjelu koji nas drži uživljenim.
                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • #24
                    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                    Originally posted by Korekt
                    meni je dobro nema baš previše masti večinom,uvik ima raznolike hrane i često bude piletina.navika san kad neman šta doma jest normalno da otiđem kod cure ona mi za večeru napravi piletine koliko želin. rekla je da imaju 12 kg piletine haha.al šta se tiće da je teretana ovisnost,a ono ja mislin da nije teretana koliko je napredat na tjelu koji nas drži uživljenim.
                    Vidiš...Možda bolje da si nađem neku koja voli jest! Kod nje će uvijek bit piletine na tone!
                    Što se napretka na tjelu tiče, nije da mi se ne sviđa kad imam napredak ali tjelovježba je nešto što me zadovoljava!
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                      A dobro ipak mislim da nas sve najviše povuče to kad vidimo neki napredak,da tad tek čovik postane uživljen jer da ti stalno treniraš ,a ne vidiš nikakav napredak uvjeren sam da bi dosta ljudi odustalo,samo šta sa pravim treningom napredakmora doći....
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                        tribaš naću neku koja nejede puno a ima hrane ka i ja ima staroga koji ima 120 kg i još je čelav,a jeden više od njega pa san mu konkurencija kad dođen na večeru.
                        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                        Comment


                        • #27
                          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                          da nebude kad se ozenis ona stara poslovica
                          .ja mislio ti kuhas kao svoja mama ,a ti ustvari pijes kao svoj otac.
                          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                            a muka mi kad me baka zovne na rucak, a moram bar jednom tjedno otici ,jer ona i mama moja zive zajedno pa to ispadne sranje kad necu da dođem. baba je slavonka , i onda pravi slavonska jela + mjesecno potrosi oko 6 litara ulja. to je ZLO I NAOPAKO.
                            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                              mene osobno najvise izivcira kad mi neko uleti ,eee di si bilderu ,mrcino ,terminatoru itd,...
                              ekipa brije da ak si bilder ili da si automatski samo to pa ti nabiju flaster kojeg je tesko skinuti
                              ja sam po pitanju bigoreskije totalna suprotnost ,jer bodybuilding vidim kao hobi , a to sto znam jako puno o prehrani i treningu ne mora znaciti da i o drugim stvarima neznam nista ,pa mi se jednostavno neda puno objasnjavati nikome nista
                              pogoto jos ako uzmem u obzir da studiram politiku i onda je to *****a kombinacija ,svi su pametni znaju sve o politici i o bodybuildngu da se jednostavno ugasim i okrenem temu na ribice ili kak smo se napili ili slino jer druge nema
                              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                              Comment


                              • #30
                                Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                                Originally posted by mali priest
                                mene osobno najvise izivcira kad mi neko uleti ,eee di si bilderu ,mrcino ,terminatoru itd,...
                                ekipa brije da ak si bilder ili da si automatski samo to pa ti nabiju flaster kojeg je tesko skinuti
                                ja sam po pitanju bigoreskije totalna suprotnost ,jer bodybuilding vidim kao hobi

                                Koda sebe slušam!
                                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                                Comment

                                Working...
                                X