Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

    Originally posted by igor
    Originally posted by mali priest
    mene osobno najvise izivcira kad mi neko uleti ,eee di si bilderu ,mrcino ,terminatoru itd,...
    ekipa brije da ak si bilder ili da si automatski samo to pa ti nabiju flaster kojeg je tesko skinuti
    ja sam po pitanju bigoreskije totalna suprotnost ,jer bodybuilding vidim kao hobi

    Koda sebe slušam!
    točno to i sve one gluposti preko filmova di nabildane likove prikazivaju tudumima ili maloumnim *****ima pa ljudi misle da su svi bilderi takvi.a večina je ljudi koji idu u teretanu ili poslovnih ljudi ili studenata tako da mi nisu jasne te predrasude.mene još živciraju ljudi koji te sputavaju u treniraju ka pogledaj te kakav si,netriba ti više,to je i previše.umisto da te pohvale svaka čast na trudu da tako igledaš.ili oni ljubomorni koji kad te vide pokušavaju omalovažavat tvoj izgled tako da govore šta će ti toliki mišići kad bi te neki ko trenira borilački sport moga rješit.nebi da treniramo da bi se tukli ili nešto.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #32
      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

      Rjeto da češ čuti koju pohvalu, eventualno od najboljeg prijatelja!
      Ja stalno čujem dosta ti je, nemoj više pa se samo slatko nasmijem

      U društvu ženskih o tome ne volim govoriti jer ispada da se hvalim ali nešto (nedaj Bože s ovom masom) a ni u društvu obićnih laika nikad prvi ne započinjem takve teme, jedino ako baš vidim da je netko zagrizao za to pa želi da mu se objasni, a takvi su rijetki...
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #33
        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

        Ovisnost,ajme meni kad sam na godisnjem u nedjelju uvijek imam osijecaj da mi nesto fali i nedostaje,cekam ponedjeljak kao ozeblo sunce...
        Na poslu 360 radnih sati mjesecno,12h dnevno i to u rasporedu 6-on-6-off,da se satares,a teretane najcesce nema,pa moras kemijat kako ista napravit i izkemijat da napravis da mozes trenirat i konacnu uzivat premda si iscrpljen od posla,a spavat nemozes,pa odmora fali al svejedno se nade vremena za 5-6 treninga tjedno ...
        Doma me stalno pilaju kad ces prestat s tim bb shemama,sve vagat i racunat,a ja odgovaram da mi jos vi vrijeme i zivce neoduzimate bilo bi to jos kudikamo bolje...
        A za pohvalu ni od najbliznjih neces dobit neku rijec,mozda ka i sinoc meni moja majka u tome dobro izgledas,neparis ka RAMBO-bacaj tu majicu i hlace
        Da je nac drustvo s kojim mos uzivat u prici o svemu ovome,dobrog asistenta u teretani s kojim ces beskrajno moc razmjenjivat iskustva i nova saznanja
        GDJE BI NAM BIO KRAJ
        mogu,hoču i želim!!!

        Comment


        • #34
          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

          Originally posted by igor
          Rjeto da češ čuti koju pohvalu, eventualno od najboljeg prijatelja!
          Ja stalno čujem dosta ti je, nemoj više pa se samo slatko nasmijem

          U društvu ženskih o tome ne volim govoriti jer ispada da se hvalim ali nešto (nedaj Bože s ovom masom) a ni u društvu obićnih laika nikad prvi ne započinjem takve teme, jedino ako baš vidim da je netko zagrizao za to pa želi da mu se objasni, a takvi su rijetki...
          živa istina...ma neces ni od najboljeg prijatelja ako je bilder
          i to je stvarno jadno što čim se zdravo hranis i redovito vjezbas odma te ljudi gledaju ko cudaka...a ako im nedaj Boze pocmes pricat o tome odma te strpaju u ludnicu bez psihijatra...
          a iskreno...full mi je gust pricat i djelit iskustva s nekim normalnim sto se tice prehrane i vjezbanja...onda se jednostavno osjecan bolje
          a sto se tice cura....mene i moja vlastita cura cudno gleda zbog mojeg rezima prehrane i hardcore treninga
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #35
            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

            Originally posted by igor
            Originally posted by hippbaby
            kad vam je teretana ovisnost, morate nać i curu kojoj je teretana ovisnost
            +1
            Samo da još ima di koja takva! Sve po bircevima sa pivom i cigarom u ustima!
            P.s Nebi mogo zamislit da mi cura puši...(ma znate na šta mislim ) najviše zbog sebe koji sam svježe odviknut a onda i zbog nje
            ima nas, ima
            Get fit or die trying!

            Comment


            • #36
              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

              Tu "ovisnost" ne vidim kao nešto loše, sretni su oni ljudi koji imaju nešto u životu za što imaju veliku strast.

              Comment


              • #37
                Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                Ja recimo imam u razredu par kolega što aktivno idu u teretanu.. tak da mi je stvarno gušt pričati s njima uvijek.. htjeli ne htjeli svaki dan dodje na red .. A ovo što se tiče ovisnosti ako ne odem 3-4 dana na trening preživčan sam i baš mi fali vježbanje onako... ma znate na šta mislim ....

                Comment


                • #38
                  Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                  Jel vam govore kad "prijatelji", što toliko vježbaš...što jedeš jednoliku hranu....ne valja ti to....moraš nekad jesti ovo-ono...???!!! i tako tih gluposti milijun, ajme što tad ispalim a onda naravno meni se ne da objašnjavati da se ustvari "mi" hranimo zdravije nego što oni to mogu zamisliti.
                  If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                  Comment


                  • #39
                    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                    Originally posted by davs
                    Jel vam govore kad "prijatelji", što toliko vježbaš...što jedeš jednoliku hranu....ne valja ti to....moraš nekad jesti ovo-ono...???!!! i tako tih gluposti milijun, ajme što tad ispalim a onda naravno meni se ne da objašnjavati da se ustvari "mi" hranimo zdravije nego što oni to mogu zamisliti.

                    ne kolega, u mom razredu od 15 ljudi 6 ih se bavi BB-om i srodnim sportovima, a ovi ostali slusaju i upijaju ko spuzve

                    Frend je u kretkom vremenu nabacio 10 ak kila i 6 pack, a ovaj njemu joj pa kaj ti je to sve od tog kretejina, pa kaj je to, jel skupo, daj i meni nabavi platit cu ti hahahahhaha!!! a nama cjepanje
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • #40
                      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                      Originally posted by davs
                      Jel vam govore kad "prijatelji", što toliko vježbaš...što jedeš jednoliku hranu....ne valja ti to....moraš nekad jesti ovo-ono...???!!! i tako tih gluposti milijun, ajme što tad ispalim a onda naravno meni se ne da objašnjavati da se ustvari "mi" hranimo zdravije nego što oni to mogu zamisliti.
                      Da,mi ispadamo bolesnici i nama se treba govorit kako što jest a u najmanju ruku smo doktori toga
                      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                      Comment


                      • #41
                        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                        Originally posted by Tomi
                        Originally posted by davs
                        Jel vam govore kad "prijatelji", što toliko vježbaš...što jedeš jednoliku hranu....ne valja ti to....moraš nekad jesti ovo-ono...???!!! i tako tih gluposti milijun, ajme što tad ispalim a onda naravno meni se ne da objašnjavati da se ustvari "mi" hranimo zdravije nego što oni to mogu zamisliti.
                        Da,mi ispadamo bolesnici i nama se treba govorit kako što jest a u najmanju ruku smo doktori toga
                        puna mi je kapa vise toga...niti ne odgovaran na takva pitanja, nego ga samo mrko pogledan...
                        oni bi bili najsritniji kad bi bili kao i oni
                        Originally posted by Jurica
                        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                          Originally posted by davs
                          Jel vam govore kad "prijatelji", što toliko vježbaš...što jedeš jednoliku hranu....ne valja ti to....moraš nekad jesti ovo-ono...???!!! i tako tih gluposti milijun, ajme što tad ispalim a onda naravno meni se ne da objašnjavati da se ustvari "mi" hranimo zdravije nego što oni to mogu zamisliti.
                          Ja govorim njima da se pocinju bavit sportom posto su swi ljeni i da se hrane zdrawo i pricam im sta nebi trebali jesti ako se planiraju baviti sportom ....u mom gradu onaj ko uzima suplemente on je ludjak spreman za popovacu ....
                          a oni se samo smiju i kazu kad si ti doktoriro ja reko vidimo se u cetrdesetima kad vi budete golo salo a ja .... i opet se smiju *****i nemos im nista dokazati .....

                          Comment


                          • #43
                            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                            ne znam dal ovo spada tu, u neku ruku valjda da, evo sad je 04:10, nisam mogao uopce spavat, toliko sam nabrijan da odradim jutarnji cardio da si lagano kuham zeleni caj i u 4:45 idem na 120min LI cardio avanture, bas mi fino pase dok je malo hladnije, nema ljudi ni auta, milina. (puko totalno )
                            Lux et veritas

                            Comment


                            • #44
                              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                              evo da se i nadovezem na postove iznad, stara se probudila za posao i rekla da sam bolestan, da sav "normalan svijet sad spava", valjda je sad normalno sjedit doma u kaucu, jest pomfri i gledat tv, jutarnji cardio u 5 nije nikako normalan (sorry na duplom postu)
                              Lux et veritas

                              Comment


                              • #45
                                Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                                Originally posted by skfrik
                                ne znam dal ovo spada tu, u neku ruku valjda da, evo sad je 04:10, nisam mogao uopce spavat, toliko sam nabrijan da odradim jutarnji cardio da si lagano kuham zeleni caj i u 4:45 idem na 120min LI cardio avanture, bas mi fino pase dok je malo hladnije, nema ljudi ni auta, milina. (puko totalno )

                                Evo i ja se taman spremam za LI cardio, jutros sam prespao, inace je ustajanje u 6h, ispijanje kave i trćanje 60min...
                                If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                                Comment

                                Working...
                                X