Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

    Evo ovako idem u teretanu od 2004 godine,ali sve do sada nisam nikad bija opsjednut teretanom kao sada......Sad mi gym nije radija par dana i ja sam skroz fucked up.....Samo pričam o teretani cura mi ispaljuje,šta ću jest šta neću...Prije sam igra nogomet 4 puta tjedno pa mi teretana i nije bila na prvom mistu....Trenutno nemogu bez gyma najmanje 5 puta tjedno...Najludi komentar sam dobija ima 2 tjedna kad sam bija vani,kaže mi jedan momak pa šta vježbaš kad imaš curu hahaha...Vaša iskustva ,dosadujete li vi drugima sa pričama o teretani,zašto vježbate jeste li happy nakon dobro odrađenog treninga ,kako se osjećate kad pojedete veliki topli sa po kg majoneze itd...
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

  • #2
    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

    kad ti teretana prijedje u ovisnost onda znas da si pravi hardcore bilder!!!
    Mind over muscle.

    Comment


    • #3
      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

      Welcome to club
      Šalim se,to je bigorexia,sasvim normano
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

        Dobrodošao među ovisnike, od mene bježe žena i djeca jer ih davim sa prehranom...

        :P :P
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

          mislim da je to najbolja ovisnost ikada...samo budi ti ovisan o teretani,znam mnogo razloga zašto je to dobro,a niti jedan zašto je to loše...samo rasturaj tako do kraja. pozz.

          Comment


          • #6
            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

            Originally posted by teretana555
            mislim da je to najbolja ovisnost ikada...samo budi ti ovisan o teretani,znam mnogo razloga zašto je to dobro,a niti jedan zašto je to loše...samo rasturaj tako do kraja. pozz.
            Daj nemoj.

            Bolje da si ovisan o 'zdravoj prehran', nego o teretani.

            Comment


            • #7
              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

              Dobro kako je robertos napisao,teretana i sve što ide uz to.
              Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

              Comment


              • #8
                Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                Originally posted by kelly
                Dobrodošao među ovisnike, od mene bježe žena i djeca jer ih davim sa prehranom...

                :P :P
                Hhahahah...istina kelly! Kad meni stara oče stavit salamu (onu masnu)i kruha bijelog za jest a ja joj vičem:-Jesi ti normalna pa to je 40gM, 60gUH i 3gP a ona me samo gleda zbunjeno i kaže, ti nisi normalan

                Uglavnom, obožavam pričat o treninzima i prehrani i sveme što se tiče BB-a! O steroidima neznam puno ali bi volio da mi neko oče pričat o tome
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #9
                  Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                  Ovih dana sam jeo u gostima bijeli kruh, svinjetinu, kolače itd, baš osjetim da mi ne paše.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                    Originally posted by igor
                    Uglavnom, obožavam pričat o treninzima i prehrani i sveme što se tiče BB-a! O steroidima neznam puno ali bi volio da mi neko oče pričat o tome
                    Točno tako i ja. Ali doslovno nikad ne pričam jer su uvijek svi pametniji od mene, a ne znaju nabrojat par izvora UH i tako dalje da ne pričam, svi znate o čemu pričam.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                      Originally posted by kelly
                      Ovih dana sam jeo u gostima bijeli kruh, svinjetinu, kolače itd, baš osjetim da mi ne paše.

                      ne jedeš crveno meso inače?
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #12
                        Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                        Originally posted by Mir7a
                        Originally posted by kelly
                        Ovih dana sam jeo u gostima bijeli kruh, svinjetinu, kolače itd, baš osjetim da mi ne paše.

                        ne jedeš crveno meso inače?
                        Jedem govedinu nekada, jeo bi je i češće da nije tako skupa, a svinjetinu možda jednom mjesečno, ne volim svinjetinu.
                        Uglavnom piletina i riba od mesa.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                          ja ne volim pričat o teretani, niti biciklizmu, niti filmovima, i štošta drugog... makar me sve to zanima. Bolje rečeno - ne volim pričati o tome s većinom ljudi jer mi je glupo. Ako niste na istom ili sličnom novou, rasprava je osuđena na propast.
                          Recimo, što imaš pričati s nekim o Akiri, Lynchu ili nekom surealističnom filmu ako je njemu Twilight dobar film, a prvotno preseravanje?
                          Što imaš pričati s nekim o teretani koji nema blage o njoj, kome je bodybuilding sinonim za stereoide, a biciklizam za doping... itd. Isto vrijedi i masu ostalih tema.
                          A i naprosto mi je glupo - npr. sreo sam se nakon duzeg vremena s nekim frendovima, rekao da treniram, pazim na prehranu itd., a oni odma misle da sam ne znam kakva atleta. S druge strane, starci misle da glumatam... da cjepidlačim koda idem na Olimpijske igre. U stvari radim dosta kompromisa po tom pitanju.
                          teretana mi nije ovisnost, biciklizam - mislim da nije ni on, ali ako se malo ne patim ili na jednom ili na drugom par puta tjedno, ne osjećam se baš dobro.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                            kad vam je teretana ovisnost, morate nać i curu kojoj je teretana ovisnost
                            Get fit or die trying!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Što kad teretana prijeđe u ovisnost?

                              Originally posted by hippbaby
                              kad vam je teretana ovisnost, morate nać i curu kojoj je teretana ovisnost
                              +1
                              Samo da još ima di koja takva! Sve po bircevima sa pivom i cigarom u ustima!
                              P.s Nebi mogo zamislit da mi cura puši...(ma znate na šta mislim ) najviše zbog sebe koji sam svježe odviknut a onda i zbog nje
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X