Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako je bodybuilding promijenio vaš život?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Kako je bodybuilding promijenio vaš život?

    Originally posted by sthooligan
    Wolf odakle si? Ako si negdi uz more onda ti je ovo pravo vrime za napad pune su plaže strankinja tako da ti je to jednostavno za uvatit jer su to cure koje su svoje probleme ostavile doma i došle su ovdi samo da se dobro izbubaju i zabave.
    veliki fakera ljudi moji ....nije mi jasno na kojem jeziku će joj prići....

    Comment


    • #62
      Re: Kako je bodybuilding promijenio vaš život?

      Originally posted by Wolfey
      Originally posted by Soner
      Originally posted by Wolfey
      Nije bb, ali iskreno, zivot mi je posta smece.
      Zašto?
      Baviš se grapplingom jel tak?
      Opcenito, pazenje na ishranu, puno treninga, malo pa skoro nikakav socijalni zivot zbog toga sta je sad doslo opako do izrazaja liti, prije je bilo skola - trening - kuca, a sad je jedna velika praznina jer nemam s kim ic na kupanje ni navece vanka i tako to.
      sam si kriv ,stavio si si krive prioritete u prvi plan
      prvenstveno iz razloga sto znam sto znaci kontraproduktivnost ,to jest kad vise postane manje
      momci koji su treneri borilackih sportova drze se jos uvijek starih sistema da je vise uvijek bolje i tako da mogu si misliti kako ti je opcenito dan trajao sto se tice treninga ,ne pricam gluposti jer pol mojih frendova ili ide na grappling ,ultimate ,kick ili tajlandski boks (takav krug ljudi se inace privlaci) i znam koliko se moze razlikovati individualni sistem treninga od jednog trenera do drugog
      kod jednoga mozes trenirati dva puta dnevno po dva sata i biti niti prosjecni borac a kod drugog mozes trenirati cetiri puta tjedno po sat i pol i biti vrhunsku
      promjeni sport ,ostani na sportu snage ,idi negdje gdje ti je blize kuci ,nemoj se zamarati toliko prehranom osim onih glavnih tocnih pravila kojih se stalno drzi i nemozes pogrijesiti i stvorit ces si vise vremena
      i jos gora bi ti bila solucija da sve zivo od***** i pocnes piti ,pljugati cijele dane i klosariti sa ekipom svaki dan
      nadji neku sredinu ,niti jedna krajnost nije pametna ako bas ne vidis neke velike financijske koristi od toga
      u krajnost se u ovo vrijeme jedino isplati ici u vidu nekog poduzetnistva,proizvodnje,trgovine( opcenito krajnost se samo isplati u ekonomiji ako bas zelimo da od toga ima neke velike koristi ) ,par sportova( nogomet ) i odredjenih poslovnih karijera( pjevac ) ,ovo sve ostalo je teski minus ako se ide u krajnost i moze samo dovesti do problema
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #63
        Re: Kako je bodybuilding promijenio vaš život?

        Samo hormonski hir prije par dana. Juce odradija krvavi trening, a nema nista bolje nego doc kuc mrtav i zagrist komad crvene mesine i paste. A sta se tice ovi picki jajara, e pa za njih me zaboli tuki. Odo trcat.

        Comment


        • #64
          Re: Kako je bodybuilding promijenio vaš život?

          Originally posted by Sandokan
          Originally posted by sthooligan
          Wolf odakle si? Ako si negdi uz more onda ti je ovo pravo vrime za napad pune su plaže strankinja tako da ti je to jednostavno za uvatit jer su to cure koje su svoje probleme ostavile doma i došle su ovdi samo da se dobro izbubaju i zabave.
          veliki fakera ljudi moji ....nije mi jasno na kojem jeziku će joj prići....
          Zavisi odakle je, zato pravi galeb triba znat po nekoliko fraza-upada na različitim jezicima
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment

          Working...
          X