Announcement

Collapse
No announcement yet.

Podrška/Podsmijeh okoline

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Podrška/Podsmijeh okoline

    Originally posted by Shiny
    upravo to, naš um i snažna volja najjače su oružje.
    jer kad drugi počnu primjećivati rezultate na nama, podsvijesno shvate da smo snažni i u glavi, i kakvu psihu imamo.
    mnogo njih će i dalje nastaviti sa dobacivanjima, iako će im duboko u njima biti žao što oni nisu dovoljno "snažni" da sebe pokrenu na nešto slično
    eto..točno ko što san ti i reka!
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • #17
      Re: Podrška/Podsmijeh okoline

      Originally posted by Shiny
      i ja sam zagorac
      al kod nas nije samo problem što odbijaš određenu hranu, već kad na stol stave par vrčeva vina, pa ne želiš piti
      e onda si tek crna ovca
      hehehe...e i to si dobro reka
      al dobro...ja možda 2x u tjednu popijen nakon ručka čašu crnog vina jer znan da mi to neće odmoć puno, a moj stari još i nije počeje jist a već je 3 popije
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #18
        Re: Podrška/Podsmijeh okoline

        zagorac???
        kaj ste vi iz dalmatinske zagore?

        veli se zagorec ,kakvi ste vi zagorci ajoooooj
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #19
          Re: Podrška/Podsmijeh okoline

          Originally posted by mali priest
          zagorac???
          kaj ste vi iz dalmatinske zagore?

          veli se zagorec ,kakvi ste vi zagorci ajoooooj
          sad me sram

          Comment


          • #20
            Re: Podrška/Podsmijeh okoline

            Originally posted by Shiny
            Originally posted by mali priest
            zagorac???
            kaj ste vi iz dalmatinske zagore?

            veli se zagorec ,kakvi ste vi zagorci ajoooooj
            sad me sram
            ja sam fulal.. moram na stup srama ko matija gubec hehehehe
            http://www.martinturk.com
            Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

            Comment


            • #21
              Re: Podrška/Podsmijeh okoline

              Što se tiče podrške u obitelji, nikakav problem. Kad sam starome rekao za teretanu i whey, rekao mi je sve super, moja odluka s čim ću se baviti i da radim na sebi. Dok je stara ono, kada sam joj dao plan prehrane kaže mi ma ti moraš sve jesti, ne bit izbirljiv bla bla, al nedugo nakon toga kuhala je ono što je morala

              Što se tiče okoline, imam dosta, kao vjerojatno i svi vi ostali, zatupljenih frendova koji se drže nekog svog filma i ne žele ništa mjenjati.. Tako sam bio jedini u društvu koji sam htio ATV dok su svi ostali željeli skuter Svi su zabrijavali na neke adrenalin sportove, a samo ja sam se počeo baviti Airsoftom itd itd.. Za njih vrijedi ono protein=steroid..

              I još mrzim kada me nešto pitaju vezano uz to s čim se bavim, nebitno bila to teretana ili ne, jer sam sklon izmjenama sportova, zanimacija itd, onda im ja krenem pričat, a oni se zableje u neku točku i zinu

              Comment


              • #22
                Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                Kod mene je stvar pola-pola, otac je već nekako prihvatio i kupuje mi meso,jaja, i ostale stvari koje mi trebaju pa čak mi nekad zna kupiti i suplemente. Dok je s materom druga priča, ona mi jedan dan ništa ne prigovara, a onda 5 dana mi stalno govori kako mi nevalja svaki dan jesti jedno te isto kao piletinu, jaja, itd.... pa mi govori da ću od sebe napravit čudovište i uspoređuje me s profesionalcima i tako, da sa lud, nenormalan i tako.... a onda ja njoj da kako može pušit svaki dan kutiju duvana da će izgorit.... uglavnom mali rat se vodi Za ostale me zaboli neka stvar, tj boli me briga za svako mišljenje i uopće se ne opterećujem s tim. Treniram radi sebe i svoga zdravlja i neobazirem se na okolinu.
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #23
                  Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                  mene moji ne podrzavaju u bodybildingu...nebi nikak voljeli da se time bavim....cak se i prepirem sa starim vezi proteina..danas sam u ducanu gledo neke stvari za jesti i kad mi je reko da si kupim zacudilo me kak m isad dade..pa sam mu reko da jos mora mpogledati na forumu pa da cu onda kupi tek..mozda me pucmu podrzavati...jedino me podrzavaju neki praijtelji..

                  Comment


                  • #24
                    Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                    Originally posted by grizlybj
                    mene moji ne podrzavaju u bodybildingu...nebi nikak voljeli da se time bavim....cak se i prepirem sa starim vezi proteina..danas sam u ducanu gledo neke stvari za jesti i kad mi je reko da si kupim zacudilo me kak m isad dade..pa sam mu reko da jos mora mpogledati na forumu pa da cu onda kupi tek..mozda me pucmu podrzavati...jedino me podrzavaju neki praijtelji..
                    Daj molim te nauci pisati.
                    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                      Wolf, znam pisati..nego sam vec pocinjem sapvati za tipkovnicom, a lampica mi se pokvarila tako da tipkam u mraku..

                      Comment


                      • #26
                        Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                        nemam baš ni jedno ni drugo, baš mi i nije do pričanja o vježbanju i prehrani sa nekim jer iskreno zašto bih pričao o tome? bezveze, ako me netko nešto pita ja odgovorim i bok
                        dosta prijatelja treniraju nešto ali prehrana im je daleko od moje
                        nekad me ljudi znaju čudno gledat kad izvadim svoju hranu ili eventualno odbijem neki junk ali ništa posebno
                        što se tiče odnosa sa starcima vidim da imate predobre starce, netko je čak napisao da se i izderao il šta već na njih, potpuno neopravdano po meni, oni su vam roditelji vi njima nemate šta solit pamet, na njima je da vas hrane/oblače/školuju i gotovo ako bi vi nešto ekstra sami se potrudite za to
                        ja sa svoje 23 godine od staraca ništa ne tražim, pokušavao sam malo u startu ali vidio da nema smisla, SVE si sam financiram članarinu, hranu, suppse, izlaske
                        unatoč tome što sve sam plaćam, starci opet nekad znaju zajebavat ali kad im kažem da to ništa ne ide iz njihovog džepa, onda prestanu
                        tako da vi što cmizdrate tu da vam starci neće kupit whey, prestanite bitchat i sami se opskrbite
                        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                          Originally posted by Wolf1524
                          Originally posted by grizlybj
                          mene moji ne podrzavaju u bodybildingu...nebi nikak voljeli da se time bavim....cak se i prepirem sa starim vezi proteina..danas sam u ducanu gledo neke stvari za jesti i kad mi je reko da si kupim zacudilo me kak m isad dade..pa sam mu reko da jos mora mpogledati na forumu pa da cu onda kupi tek..mozda me pucmu podrzavati...jedino me podrzavaju neki praijtelji..
                          Daj molim te nauci pisati.
                          A koju pm tebi smeta kako on piše???Nebi da nisi skužio što je htio reći!
                          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                            moji su uvijek pazili na prehranu, samo se zdravo jelo. sjećam se da sam tamo 90ih u osnovnoj bila jedina cura sa sendvičem od crnog kruha (u što su, naravno, svi morali upirat prst jer tada kod nas ljudi još nisu bili toliko osvješteni o zdravoj prehrani). zabranjivali su mi hrenovke, krafne, mc donalds. tada sam bila strašno ljuta na njih jer sam se osjećala zakinuto u odnosu na svoje vršnjake i uvijek sam mislila kak su njihovi roditelji super jer ih hrane tim finim stvarima.
                            sad mi je drago što su mi takav način prehrane usadili od početka e da, i moj stari je posebno volio onu: ''doručak jedi kao kralj, ručaj kao običan čovjek, a večeraj ko siromah).
                            pa ipak, ja sam se zadnju godinu malo oglušila na te stvari, pa sad skidam par kilica viška :P

                            inače mi ne pada na pamet starom reć da idem u gym jer on smatra da je to bzvz pa bi mi samo dao više fizičkog posla da radim (pod tim mislim na nošenje ormara na 3 kat, trpanja zemlje lopatama na prikolice i takvih stvari)

                            baku sam već pred koju godinu naučila da ne mislim jest krumpiriće koji su plivali u pola litre ulja, koliko god mi oni bili fini kad sam bila mala, ali sad se na meni ipak vidi kaj jedem.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                              Originally posted by peripetija
                              ali sad se na meni ipak vidi kaj jedem.
                              Pics ili ne vjerujemo!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                                Originally posted by salemetal
                                Originally posted by peripetija
                                ali sad se na meni ipak vidi kaj jedem.
                                Pics ili ne vjerujemo!
                                +1
                                http://www.martinturk.com
                                Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                                Comment

                                Working...
                                X