Announcement

Collapse
No announcement yet.

Podrška/Podsmijeh okoline

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Podrška/Podsmijeh okoline

    Originally posted by BlackdoG
    Originally posted by salemetal
    Originally posted by peripetija
    ali sad se na meni ipak vidi kaj jedem.
    Pics ili ne vjerujemo!
    +1
    prve fotke će past tek kad budem bila makar približno zadovoljna napretkom
    htjela sam reć da kad si djete možeš pojest gro masti dnevno pa da se niš ne vidi na tebi jer sve istrčiš naokolo. kasnije kak počneš sve više sjedit počne se na tebi vidjet kak se hraniš

    Comment


    • #32
      Re: Podrška/Podsmijeh okoline

      Originally posted by peripetija
      Originally posted by BlackdoG
      Originally posted by salemetal
      Originally posted by peripetija
      ali sad se na meni ipak vidi kaj jedem.
      Pics ili ne vjerujemo!
      +1
      htjela sam reć da kad si djete možeš pojest gro masti dnevno pa da se niš ne vidi na tebi jer sve istrčiš naokolo.
      reci to klincu koji je imal 60 kila u 5 razredu ko kak sam ja imal..

      Comment


      • #33
        Re: Podrška/Podsmijeh okoline

        Originally posted by peripetija
        moji su uvijek pazili na prehranu, samo se zdravo jelo. sjećam se da sam tamo 90ih u osnovnoj bila jedina cura sa sendvičem od crnog kruha (u što su, naravno, svi morali upirat prst jer tada kod nas ljudi još nisu bili toliko osvješteni o zdravoj prehrani). zabranjivali su mi hrenovke, krafne, mc donalds. tada sam bila strašno ljuta na njih jer sam se osjećala zakinuto u odnosu na svoje vršnjake i uvijek sam mislila kak su njihovi roditelji super jer ih hrane tim finim stvarima.
        sad mi je drago što su mi takav način prehrane usadili od početka e da, i moj stari je posebno volio onu: ''doručak jedi kao kralj, ručaj kao običan čovjek, a večeraj ko siromah).
        pa ipak, ja sam se zadnju godinu malo oglušila na te stvari, pa sad skidam par kilica viška :P

        inače mi ne pada na pamet starom reć da idem u gym jer on smatra da je to bzvz pa bi mi samo dao više fizičkog posla da radim (pod tim mislim na nošenje ormara na 3 kat, trpanja zemlje lopatama na prikolice i takvih stvari)

        baku sam već pred koju godinu naučila da ne mislim jest krumpiriće koji su plivali u pola litre ulja, koliko god mi oni bili fini kad sam bila mala, ali sad se na meni ipak vidi kaj jedem.
        Ti si prava cura. Ovo je pohvalno.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: Podrška/Podsmijeh okoline

          Originally posted by Shiny
          dobro si to sve napisao, i jako je dobro što imaš podršku svojih, to je važno svakom tko se želi baviti nekim natjecanjima i općenito, nekako je lakše kad je netko uz tebe

          činjenica je, da mnogo njih ide u gym samo da nekog impresioniraju, nabace neku masu pa da izgledaju opako..i upravo zbog takvih, BB dolazi na loš glas..kao da to rade "loši" momci
          ja u teretanu idem jer trenutno imam malo slobodnog vremena, kad počne faks, neću baš moći. tada se više bavim vježbama sa težinom tijela, trčanjem i malo plivanja.
          meni je cilj da održim kondiciju i izdržljivost..a i imam blažu diskus herniju pa radim dosta vježbi za donja leđa
          ono što sam napisao za usku majicu, bez brige, ne nosim ih..cura je jednom došla do mene taman kad sam imao neku ocufanu staru majicu koju sam prerasao
          no da završim, moje starce ne smeta toliko što idem u to malo u teretanu ili trčim, već što misle da previše pametujem tom zdravom prehranom, kao da to nema veze sa teretanom..jer po onom što moj stari govori, nije važno što pojedeš i koliko ako ideš u teretanu. i ne možeš ti njemu objasniti kakvi su to jednostavni ili kompleksni ugljikohidrati, ili zasićene ili nezasićene masti
          njima je normalno da se navečer nažderu kobasica, pomfrita, bijelog kruha itd.
          i sad ja crna ovca sa posnim sirom.
          u meni još vide malog klinca koji ne zna što radi

          ****** cini mi se da imamo istog starog

          Comment


          • #35
            Re: Podrška/Podsmijeh okoline

            a večinom svi nešto seru o bildanju,prije nežele da se prenabildan,ekipa sa kojom iden je ok večinom i oni vježbaju i idu u teretanu,pa ima nadmetanja i to je ok.ali doma nesmin ništa spomenit prehranu u šta znan da moran jest starci moraju bit u pravu,nekidan mi kaže da je šunka ista ka i pureča šunka sa malo % masti a vidin na njoj da ima masnoče ka krava.XD ugl nesmin im ništa spominjat šta treban jest jel oni su ka pametniji pa valjda bolje znaju.(to oni misle) nisu odobravali ni suplemente ka da ću se razbolit od toga,nekidan mi stari kaže dobro si se razvija samo pitanje koliko je toga umjetno ja gledan kako umjetno pa nisan zaveza komad mesa za ruku.on ma svi ti se mogu iglicom probušit. XD i šta cu,ne spominjem im više hranu,suplemente,znaju da jeden i to pijen i eto.nekako iman mir svoj al drago im je bar šta se zdravo hranim.
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #36
              Re: Podrška/Podsmijeh okoline

              Mene razumje jedino muž, od drugih ljudi tu i tamo stara i svekar i svekrva seru jer su oni baš tipovi ljudi koji vole dobro masno pojest pa im nije jasno kako mi možemo žuljat suho bjelo meso i to bez kruha al to je sve što komentiraju. Stara mi nikada nije branila ni jedan sport niti me je podržavala u njemu pa je tako bilo i sa fitnesom. Čak mi je puno puta pripazila malu da mogu otić na trening.
              Za društvo bolje da ne spominjem. Ako slučajno u pauzi između predavanja kažem da umjesto na ručak ili kavu idem na trening to je odmah prevrtanje očima i razno razne pošalice na moj račun , a mislim da je sramotno po njih reći da sam u društvu ja jedina cura. A na stalna iščuđavanja oko moga ručka kad jedem s njima sam se već navikla

              Comment


              • #37
                Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                Originally posted by Wolf1524
                Sto se obitelji tice, tu je sve ok. Dapace imam veliku podrsku tate koji me uveo u suplemente iako ih ja prije nisam htio uzimati, a dosta se namucio da mi sve objasni svaki puta kada bih prigovarao umjesto da rece: ' ko te j**e '. Mama tu i tamo prigovara kada ne zelim pojesti sve sto ona spremi, ali naviknula se i pocela je kuhati to sto zelim jesti. Sto se okoline tice, to su zatucani idioti za koje je protein steroid i ja sam po njima na steroidima. Outsider sam zato jer ne pijem alkohol i ne pusim kao oni i kazu da se uvijek pravim poseban i da sam previse ' nabildan ', ali mislim da su ljubomorni. Njih tko sljivi, ali jedini problem je sto na to tako gledaju i cure.

                u potpunosti se slazem s tobom,isto mrzim kad me gledaju zas ne pijem,kako to izgledas,sta mislis da ces bit neki frajer ako si po njihovom "napuhan",ti proteini su smece,to sto ti imas to nisu misici,i onda mi se pametni krzljavi sestrin decko nade rec da imam sala,ja jos veca buala pokusavam objasnit da sam na masi i da je to normalno...ali ne tebi cim bi prestao trenirat misic bi se pretvorio u salo it itd....ajme katastrofa malo mi je trebalo da grunem od bjesa...
                Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                Comment


                • #38
                  Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                  ja smatram da imam "srecu" ..starci me podrzavaju.....stara radi piletinu na 101 nacin ugl prilagodila se mojoj prehrani sto i njoj koristi(nema briga sto ce bit sutra za rucak) stari mi rade kupi neki suplement sa recenicom "bolje to nego da se opijas negdje" i tako ja sretan frendovi znaju zafrkavat ali to je samo zajebancija nista ozbiljno

                  jedino cura gnjavi sta tolko hodam u teretanu jer ne voli nabildane...ali sta cu... ne mislim prestat

                  Comment


                  • #39
                    Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                    Originally posted by pro_beginer
                    ja smatram da imam "srecu" ..starci me podrzavaju.....stara radi piletinu na 101 nacin ugl prilagodila se mojoj prehrani sto i njoj koristi(nema briga sto ce bit sutra za rucak) stari mi rade kupi neki suplement sa recenicom "bolje to nego da se opijas negdje" i tako ja sretan frendovi znaju zafrkavat ali to je samo zajebancija nista ozbiljno

                    jedino cura gnjavi sta tolko hodam u teretanu jer ne voli nabildane...ali sta cu... ne mislim prestat

                    blago tebi,mene stara i cura podrzavaju u tome ali stari nikako,njemu je ono proteini su umjetni i tocka pa to znaci da sam i ja umjetan,recimo radim navecer piletinu i rizu i lik dode i ono "sta se ti za olimpijadu spremas pa toliko jedes" i onda meni pukne film i eto svade hehe...sva sreca pa se brzo izgladi...
                    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                      Originally posted by pro_beginer
                      ja smatram da imam "srecu" ..starci me podrzavaju.....stara radi piletinu na 101 nacin ugl prilagodila se mojoj prehrani sto i njoj koristi(nema briga sto ce bit sutra za rucak) stari mi rade kupi neki suplement sa recenicom "bolje to nego da se opijas negdje" i tako ja sretan frendovi znaju zafrkavat ali to je samo zajebancija nista ozbiljno

                      jedino cura gnjavi sta tolko hodam u teretanu jer ne voli nabildane...ali sta cu... ne mislim prestat

                      hahha a meni stari kaze odi od doma dodi pijan, nemas brige, prođi svasta i probaj svasta hahhaha
                      Sad za novu god. kaze ocu da se izgubis od doma i vrati se iza podneva str hahhahah
                      Dont drink, dont smoke just eat and work

                      Comment


                      • #41
                        Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                        meni stara kuva sve sta ocu i nemoze bit sretnija sta se bavim sportom itd.
                        suplemente sam kupujem
                        a to da vam se neko smije sta jedete, pa ne kontam sta se neki ***** od 60kg sa colom za marendu ima smijat nekome lol, ugl. nikad mi se niko nije bunio za prehranu itd.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                          Originally posted by FEARiTseLF
                          meni stara kuva sve sta ocu i nemoze bit sretnija sta se bavim sportom itd.
                          suplemente sam kupujem
                          a to da vam se neko smije sta jedete, pa ne kontam sta se neki de..l od 60kg sa colom za marendu ima smijat nekome lol, ugl. nikad mi se niko nije bunio za prehranu itd.
                          Gle, nije ti svejedno kad si na spoju, a moraš izvaditi 100 grama piletine, he, he!
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                            Originally posted by PatrickStar
                            Originally posted by FEARiTseLF
                            meni stara kuva sve sta ocu i nemoze bit sretnija sta se bavim sportom itd.
                            suplemente sam kupujem
                            a to da vam se neko smije sta jedete, pa ne kontam sta se neki de..l od 60kg sa colom za marendu ima smijat nekome lol, ugl. nikad mi se niko nije bunio za prehranu itd.
                            Gle, nije ti svejedno kad si na spoju, a moraš izvaditi 100 grama piletine, he, he!
                            Daj ne seri da si to uradio
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                              Psihički sam je pripremio u prvih par navrata - kao imam piletinu, ali bed mi je to pojesti pred njom, ha, ha, dok nisam skupio hrabrosti i izvadio onak' zamotano u foliju i smazao! Uglavnom, ono bitno, vidjeli smo se i nakon toga, ha, ha!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Podrška/Podsmijeh okoline

                                Originally posted by PatrickStar
                                Originally posted by FEARiTseLF
                                meni stara kuva sve sta ocu i nemoze bit sretnija sta se bavim sportom itd.
                                suplemente sam kupujem
                                a to da vam se neko smije sta jedete, pa ne kontam sta se neki de..l od 60kg sa colom za marendu ima smijat nekome lol, ugl. nikad mi se niko nije bunio za prehranu itd.
                                Gle, nije ti svejedno kad si na spoju, a moraš izvaditi 100 grama piletine, he, he!
                                jesi lud
                                pa pojedes doma prije toga

                                Comment

                                Working...
                                X