Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pauza: je li 3 tjedna previše...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pauza: je li 3 tjedna previše...?

    Ima 3 mjeseca od kako sam počeo masu, i sad sam mislio uzeti jednu pauzu. Zadnji trening mi je bio 10.12. i mislio sam do nove godine biti na pauzi. Zanima me je li 3 tjedna previše, hoće li doći do prevelikog nakupljanja masti i možda opadanja mišićne mase?

  • #2
    Re: Prevelika pauza?

    dva ti je dovoljno

    Comment


    • #3
      Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

      Originally posted by atronach^^
      Ima 3 mjeseca od kako sam počeo masu, i sad sam mislio uzeti jednu pauzu. Zadnji trening mi je bio 10.12. i mislio sam do nove godine biti na pauzi. Zanima me je li 3 tjedna previše, hoće li doći do prevelikog nakupljanja masti i možda opadanja mišićne mase?
      Nećeš propast zbog ta tri tjedna, ne gube se mišići tako lako, kak ljudi misle

      Taj odmor će ti dobro doći da si odmoriš zglobove, tetive i cns. Budi u laganom kalorijskom suficitu i nemaš brige o gubitku mišića.
      Chill bro

      Comment


      • #4
        Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

        Izgubit ćeš na performansama u teretani....manje ćeš dizat...ali vratit ces se brzo
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #5
          Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

          Nećeš propast zbog ta tri tjedna, ne gube se mišići tako lako, kak ljudi misle

          Taj odmor će ti dobro doći da si odmoriš zglobove, tetive i cns. Budi u laganom kalorijskom suficitu i nemaš brige o gubitku mišića.
          Viruj mi znan, ja se nadan izvuć korist od te pauze zbog toga oporavka prvenstveno cns.

          Comment


          • #6
            Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

            1 tjedan uvr glave.

            Comment


            • #7
              Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

              2 dana u vrh glave,
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

                Originally posted by SemaMare
                2 dana u vrh glave,
                Slažem se, ali baš ono ako si odsutan jebiga pa ne možeš u džim.

                Comment


                • #9
                  Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

                  Originally posted by salemetal
                  Originally posted by SemaMare
                  2 dana u vrh glave,
                  Slažem se, ali baš ono ako si odsutan j...ga pa ne možeš u džim.
                  naravno
                  1 dan to je vise nego optimalan odmor
                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

                    eo ja nakon 4mjeseca uzeo 5 dana
                    dosta...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

                      u svakom slučaju, 3 tjedna pauze su kontraproduktivna, što se teretane tiče, naravno.
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

                        ..ja od zadnjeg treninga cu odmoriti skoro sedmicu i onda u Sarajevu masovni treninzi napokon :=====
                        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pauza: je li 3 tjedna previše...?

                          Tjedan dana je dovoljno, a sad koji dan više-manje ne znači ništa.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment

                          Working...
                          X