Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Junk food

    Originally posted by kelly
    Originally posted by smallguy
    dali je prihvatljivo pojest maslac od kikirikija..vidim da ga neki spominju ovdje..i koji??
    Možeš ga jesti povremeno.

    Povremeno je o.k., kao što Kelly kaže, ali rađe klopaj bademe ili orahe ako želiš P + M obrok.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Junk food

      Originally posted by smallguy
      dali je prihvatljivo pojest maslac od kikirikija..vidim da ga neki spominju ovdje..i koji??
      ja sam se raspitivao za maslac od kikirikija da napravim power bars
      a sad da ga jedem u slobodno vrijeme kao neki obrok
      nema sanse

      >
      Originally posted by servantess
      Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

      Comment


      • Re: Junk food

        Kajem se ,danas zbog jeb.... posla ,nisam bio nikako u mogučnosti ništa pojesti ,to jest 2 glavna obroka preskočio u 12 i 15,bio sam lud, živčan,počela me glava boljet a,u blizini trgovina koja ne radi,od tolike nervoze uzeo mob i naručio big size pizza uuuuu pojeo sam je u sekundi,kasnije me grizla savjest ,htio ići kod svećenika na ispovjed i pitat ga dali će mo bog to oprstit ,a joj koji lik. I još onaj osječaj kad znam da moram na trening poslje posla ,a preskočio 2((slovima(dva))glavna obroka ,ah taj jeb.... posao ,moram ga podhitno mjenjat...

        Comment


        • Re: Junk food

          Jesu Fornetti junk food? xD
          Kad sam u školi nemam ništa drugo nego Fornete ili sendvic za uzinu? A onda mi se oni obicni forneti od sira nekak zdraviji cine ...
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • Re: Junk food

            Originally posted by Aronnax
            Jesu Fornetti junk food? xD
            Kad sam u školi nemam ništa drugo nego Fornete ili sendvic za uzinu? A onda mi se oni obicni forneti od sira nekak zdraviji cine ...
            neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! trans-masnoce: kancer, gojaznost, ateroskleroza... kupi bolje obican hleb i jogurt
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: Junk food

              95 % stvari u pekarama tie junk.. a pogotovo ta punjenja.. to je 100 % junk i to gadni
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • Re: Junk food

                bijeli kruh nije junk a samim time onda niti jedan drugi oblik kruha !
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • Re: Junk food

                  eto tih 5 %.. haha.. doro zna se na šta se misli.. sve one gluposti šta se kupuju na povratku iz noćnih klubova.. bureke, čokoladne krafne, piroške itd itd
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: Junk food

                    bijeli kruh nije junk, samo treba znati kada i sa čim se jede
                    Da je barem zimska salama zdrava...

                    Comment


                    • Re: Junk food

                      Od junka nema spasa, a hrana visokog GIi se može usporiti, npr. šnita bjelog kruha + 500g mesa i 300g neke trave (zelena salata, šparoge itd...). Samim time kruh neće imati 100 efektivni GI nego puno niži
                      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                      Comment


                      • Re: Junk food

                        Jbt. 500 g mesa u jednom obroku?! Pa tol'ko ni Ronnie ne jede!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: Junk food

                          pogotovo ne samo sa jednom šnitom UH
                          Da je barem zimska salama zdrava...

                          Comment


                          • Re: Junk food

                            Originally posted by PatrickStar
                            Jbt. 500 g mesa u jednom obroku?! Pa tol'ko ni Ronnie ne jede!
                            šta fali pa budeš na kraju veći od Ronnie !! lol
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • Re: Junk food

                              Originally posted by vege
                              Originally posted by Aronnax
                              Jesu Fornetti junk food? xD
                              Kad sam u školi nemam ništa drugo nego Fornete ili sendvic za uzinu? A onda mi se oni obicni forneti od sira nekak zdraviji cine ...
                              neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! trans-masnoce: kancer, gojaznost, ateroskleroza... kupi bolje obican hleb i jogurt
                              Da, tako sam i mislio... mslm oni punjeni to mi je u potpunosti jasno, al' oni od sira su ustvari maltene bijeli kruh sa malo sira na vrhu

                              Al' budem onda hleb i jogurt...

                              btw. soz ovo mozda zvuci jako glupo, ali jel' bitno kakav jogurt jedem/pijem? Jel' jednako dobar/los vocni kao i najbocniji kao i oni LGG i sl.?
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • Re: Junk food

                                Nemoj voćni jogurt. Na 150g ima oko 4 žlićice šećera.

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X