Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Junk food

    Ninolina ja bi tebe zenio. Nije lako naci zenu koja tako lijepo kuha i pece, a uz to gusta u tome i jos je sportasica. Inace opet sam grijesio. Sada sam pojeo dvije cokoladice. Gosti donijeli ima vec neko vrijeme, ali su stajale u frizideru pa sam ih se sada rijesio tj. u frizideru ih ima jos dosta.
    Edit: Jedem trecu, a u frizideru ih ima jos pet.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • Re: Junk food

      joooj, ma fala ti lipa, ali ovo-sportašica je sportasica "wannabe", prije sam bila super ali sam onda stala, razbolila se i dosta pala na kilazi. sad sam opet okej, i spremna za povratak na staro. i da, u međuvremenu naucila kuhat )

      je li podravkina kaša "Lino riza s 5 vrsta voća" (bez glutena) junk?!?! prijavljujem, i to pozamašno, u pola litre zobenog mlijeka!

      Comment


      • Re: Junk food

        Oprostite za double post, ali nisam htio otvarati novu temu pa da ovdje pitam. Znaci od 1.9. pocinjem opet aktivno trenirati. Trening 6 puta tjedno, nedjelja odmor. Sada u onom clanku od Tima Wescota o ugljikohidratima sam procitao da nikakav junk ne dolazi u obzir znaci ni tzv. cheat dan pa bih htio pitati da li da uvedem cheat dan jednom tjedno da pojedem cokoladu itd. ili da uopce ne jedem junk? Ako bih trebao jednom tjedno uvesti cheat dan volio bih da to bude nedjelja, ali u 70 zlatnih sevjeta bodybuildinga pise da ne valja junk na dan kada je odmor zato jer bas onda kada odmaramo napredujemo. Sada mene muci da li da uopce uvedem taj cheat dan jednom tjedno, a ako da, onda koji dan da to bude buduci da mi je samo nedjeljom odmor, a i na dan odmora bih po 70 zlatnih savjeta bodybuildinga trebao jesti zdravo da tijelo ima potrebne nutrijente jer bas tada napredujem?
        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

        Comment


        • Re: Junk food

          ma ko sljivi kuvanje,glavno da nezuga i sidi ti na glavi...a osnovno pravilo bb je neocekujte od drugih da za vas kuvaju 8 puta dnevno,nego naucite sami sebi spremat...

          jeli ovo junk-pohana svinjetina u ulju sa sirom 50% unutra
          mogu,hoču i želim!!!

          Comment


          • Re: Junk food

            Originally posted by winch

            jeli ovo junk-pohana svinjetina u ulju sa sirom 50% unutra
            Ti se zezaš ili ovo pitaš za ozbiljno.

            Ne vidim niti jedan sastojak u tvojoj rečenici koji nije junk

            Comment


            • Re: Junk food

              nije ako maknes poh...super bi prošo kao keto obrok :P
              Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

              Comment


              • Re: Junk food

                Originally posted by bruno
                Originally posted by Wolf1524
                Ninolina ja bi tebe zenio. Nije lako naci zenu koja tako lijepo kuha i pece, a uz to gusta u tome i jos je sportasica. Inace opet sam grijesio. Sada sam pojeo dvije cokoladice. Gosti donijeli ima vec neko vrijeme, ali su stajale u frizideru pa sam ih se sada rijesio tj. u frizideru ih ima jos dosta.
                Edit: Jedem trecu, a u frizideru ih ima jos pet.

                jeje,prije su kuvale i sve,a danas ti ni mliko nezna zagrijat da se skorup ne stvori,glavno da se lopaton stavlja puder
                been there, done that

                Comment


                • Re: Junk food

                  Originally posted by Wolf1524
                  Oprostite za double post, ali nisam htio otvarati novu temu pa da ovdje pitam. Znaci od 1.9. pocinjem opet aktivno trenirati. Trening 6 puta tjedno, nedjelja odmor. Sada u onom clanku od Tima Wescota o ugljikohidratima sam procitao da nikakav junk ne dolazi u obzir znaci ni tzv. cheat dan pa bih htio pitati da li da uvedem cheat dan jednom tjedno da pojedem cokoladu itd. ili da uopce ne jedem junk? Ako bih trebao jednom tjedno uvesti cheat dan volio bih da to bude nedjelja, ali u 70 zlatnih sevjeta bodybuildinga pise da ne valja junk na dan kada je odmor zato jer bas onda kada odmaramo napredujemo. Sada mene muci da li da uopce uvedem taj cheat dan jednom tjedno, a ako da, onda koji dan da to bude buduci da mi je samo nedjeljom odmor, a i na dan odmora bih po 70 zlatnih savjeta bodybuildinga trebao jesti zdravo da tijelo ima potrebne nutrijente jer bas tada napredujem?
                  Je li molim vas netko moze odgovoriti na ova pitanja? Sada sam razmisljao, a palo mi je na pamet ako bih uveo taj cheat dan mozda bi to mogla biti subota ono navecer ispred televizije ili kompjutera i tako ili cijeli vikend znaci dva cheat dana? Molim vas ako se netko strucno moze izraziti sto i kako? Hvala.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • Re: Junk food

                    Originally posted by Wolf1524
                    Originally posted by Wolf1524
                    Oprostite za double post, ali nisam htio otvarati novu temu pa da ovdje pitam. Znaci od 1.9. pocinjem opet aktivno trenirati. Trening 6 puta tjedno, nedjelja odmor. Sada u onom clanku od Tima Wescota o ugljikohidratima sam procitao da nikakav junk ne dolazi u obzir znaci ni tzv. cheat dan pa bih htio pitati da li da uvedem cheat dan jednom tjedno da pojedem cokoladu itd. ili da uopce ne jedem junk? Ako bih trebao jednom tjedno uvesti cheat dan volio bih da to bude nedjelja, ali u 70 zlatnih sevjeta bodybuildinga pise da ne valja junk na dan kada je odmor zato jer bas onda kada odmaramo napredujemo. Sada mene muci da li da uopce uvedem taj cheat dan jednom tjedno, a ako da, onda koji dan da to bude buduci da mi je samo nedjeljom odmor, a i na dan odmora bih po 70 zlatnih savjeta bodybuildinga trebao jesti zdravo da tijelo ima potrebne nutrijente jer bas tada napredujem?
                    Je li molim vas netko moze odgovoriti na ova pitanja? Sada sam razmisljao, a palo mi je na pamet ako bih uveo taj cheat dan mozda bi to mogla biti subota ono navecer ispred televizije ili kompjutera i tako ili cijeli vikend znaci dva cheat dana? Molim vas ako se netko strucno moze izraziti sto i kako? Hvala.
                    evo ti odgovor udaljen samo jednu stranicu od tvog pitanja :

                    Originally posted by mali priest


                    btw evo samo jedan info ,skidanje sa junka ,to jest hrani bogatoj zasicenim masnocama i jednostavnim secerima traje otprilike tri tjedna
                    kad ta kriza zavrsi ,nemojte slucajno stvarati od junka nagradu i mozete do mile volje bez junka jer tijelo izgubi potrebu i zelju za tim extra okusima
                    btw. kad pojedes pojedes, svatko nekad voli nes slatko pojest itd. Al meni je *****no stvarat cheat day bas kao sto mali priest kaze. Pogotovo jos si svjesno si odredit dan kad ces se prejest kalorijama :/

                    Comment


                    • Re: Junk food

                      Znam da ne spada pod čisti junk food, ali imam pitanje, pa da ne otvaram novu temu.

                      Zdenka je nedavno izbacila relativno interesantan sirni namaz, ima ih više, a meni je zapeo za oko tvz. "fitness" odnosno njihova ajmo reć light verzija. Okus je odličan, a sastav odnosno udio P, UH i M jedan od boljih kada su u pitanju ti namazi. Na 100 g ima 9 g M i 19 g P, te 3 g UH (169 kcal). E sad, pitanje je što od ostalih *****rija pobacano nutra.

                      Bi se dalo to jest s vremena na vrijeme, pa čak i na dnevnoj bazi za neki međuobrok tipa šnita-dve crnog kruha + taj namaz - umjesto 100 g deluxe šunkice?

                      Comment


                      • Re: Junk food

                        Originally posted by MajstorFantach
                        Na 100 g ima 9 g M i 19 g P, te 3 g UH (169 kcal). E sad, pitanje je što od ostalih piz.....a pobacano nutra.
                        pa većinom voda i neke neprobavljene tvari kao u svakim namirnicama. Obični posni sir ima 3g UH, 2gM i 12gP na 100g. Gdje je ostalih 83g? Odgovor je isti


                        Originally posted by MajstorFantach
                        Bi se dalo to jest s vremena na vrijeme, pa čak i na dnevnoj bazi za neki međuobrok tipa šnita-dve crnog kruha + taj namaz - umjesto 100 g deluxe šunkice?
                        dalo bi se jesti s vremena na vrijeme, ali ne kako si ti napisao u kombinaciji s kruhom, jer je kruh UH, a ovo je vecinom M (negledajuci P), ali bi savršeno odgovaralo u neki P+M obrok, tipa jaja, crveno meso, tuna itd itd
                        Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                        Comment


                        • Re: Junk food

                          Je, kontao sam će biti takav odgovor, al nemam na šta to mazat onda xD

                          Još jedno kratko pitanje: Da li postoji kakav sir (oni koji se stavljaju na sendviče, tipa ementaler) koji se može jest na dnevnoj bazi? Da ima jako malo masti.

                          Comment


                          • Re: Junk food

                            Daj čovječe nisi neki profić da moraš paziti na svaki zalogaj. Pojedi kad hoćeš i kad imaš želju.

                            Comment


                            • Re: Junk food

                              Mozda bas zelim. Ako sam uspio prestati piti Coca Colu i ostala gazirana pica, pa poslije njih sokove i presao skroz na vodu mogu i ovo. Sada me stvarno zanima da li da si dam jednom tjedno oduska, a ako da koji dan da to bude?
                              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                              Comment


                              • Re: Junk food

                                Originally posted by Wolf1524
                                Mozda bas zelim. Ako sam uspio prestati piti Coca Colu i ostala gazirana pica, pa poslije njih sokove i presao skroz na vodu mogu i ovo. Sada me stvarno zanima da li da si dam jednom tjedno oduska, a ako da koji dan da to bude?
                                ako si uspio s colom i gaziranim picima, probaj i s ovime da nemas junk dayeve. Rasti čisto
                                Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                                Comment

                                Working...
                                X