Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Junk food

    Originally posted by Songoku
    ako ju zelis jest najbolje bi ti bilo bez kruha s posnim i povrcem onda je ok obrok naravno da ga uklopis kalorijski u dnevni unos a masti u njemu iako ne idealne u toj situaciji ne skode nimalo-dapapace
    Se mogu čevapi tak' opravdati?
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: Junk food

      domaci:P ja sam kazem.. kaj se tice body kompozicije ti nekad moze bit vas p i m obrok povoljniji spek i posni od posni plus orasasti bas zbg zasicenih masti i bustanja testa ..al ja inace nemam p i m obroke tak da ono...

      Comment


      • Re: Junk food

        Originally posted by Songoku
        domaci:P ja sam kazem.. kaj se tice body kompozicije ti nekad moze bit vas p i m obrok povoljniji spek i posni od posni plus orasasti bas zbg zasicenih masti i bustanja testa ..al ja inace nemam p i m obroke tak da ono...
        Ma sve stoji kaj si napisao i odlično si objasnio, samo sam cim nabacio!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: Junk food

          I know;P al i ti i ja tupimo u prazno doc ce sad opet neko xy i pitat nesto tipa: jel SMIJEM jesti kruh s jajima..karikiram.. al kuzis me svee se smije eh a sto je optimalno za izgled i ili zdravlje to sad vec treba prostudirat isprobat itd ti znas tebi se nemora tumacit

          Comment


          • Re: Junk food

            dali su cokoladice nestle fitness i corny (ili dr cokoladice slicnih sastava) spadaju pod junk? tj. dali je dobro za utažiti glad izmedu dva obroka? ako nije dobro, sta se moze pojesti izmedu dva obroka a da je zdravo i brzo?

            Comment


            • Re: Junk food

              ako je defka glavon u zid.. ako je masa manja šaka oraha, badema.. cola zero/ cockta light. neće smanjit glad al za slatkin oće
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • Re: Junk food

                Originally posted by juka
                cola zero/ cockta light. neće smanjit glad al za slatkin oće

                Comment


                • Re: Junk food

                  .. takoe.. smeće teško.. al bez kalorija.. =) ako već odlučiš to pit.. uzmi radje koktu.. nema kofeina.. moš je derat u bilo koe doba dana
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: Junk food

                    Originally posted by Vule46
                    dali su cokoladice nestle fitness i corny (ili dr cokoladice slicnih sastava) spadaju pod junk? tj. dali je dobro za utažiti glad izmedu dva obroka? ako nije dobro, sta se moze pojesti izmedu dva obroka a da je zdravo i brzo?
                    Te čokoladice su đank, možeš komforno pojest i mars il snickers, isti k.
                    A zamjena za đank, zdrava verzija (i kaloričnija) je whey+mlijeko ako sad baš nisi na keto dijeti :P i cola zero, kao nezdrava ali ne kalorična verzija. Al ono, kad ti se baš jede đank, nećeš ga ničim uspjet zamijenit, vjeruj mi. Onda rađe pojedi taj jedan obrok đanka i odkardijaj sat-dva, il ga tempiraj oko treninga s utezima :P
                    Chill bro

                    Comment


                    • Re: Junk food

                      snickers je čak i dobar naspram tih sranja
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • Re: Junk food

                        uhh pomfri + piletina s roštilja + čevapi + zelena salata

                        Comment


                        • Re: Junk food

                          po meni najgora vrsta junka je kebab, al jbg kad je tako fino, bar 1-2 puta mjesecno moram zadovoljit potrebu za njim

                          Comment


                          • Re: Junk food

                            http://www.advance.hr/vijesti/bolivi...rane-u-zemlji/
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Junk food

                              jadni oni
                              Originally posted by Songoku
                              najbolji pwm je burek

                              Comment


                              • Re: Junk food

                                svaka cast,
                                da zive od mene davno bi se i ovdje zatvorili

                                Comment

                                Working...
                                X