Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk - kako vi junkate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Junk - kako vi junkate

    Pozdrav svima na masi sam i ide solidno ali sam uvelike promijenio prehranu izbacio hamburgere i ta sranja pa teze dobijam masu.Sada me zanima htjeo bih roknuti 2-3 junka tjedno moze pomoc kako vi junkate(samo nemojte pisati ne junkam nikako ) jeli imate junk day i kada ga imate pretpostavljam u dane odmora ili ubacite koji cheat obrok u odredenim danima u tjednu Svaki tip mi odgovara jer osjetim da mi mozak slabije radi radi ovih 0 gr secera tjedan dana a i radi ubrzavanja metabolizma

  • #2
    Re: Junk pomoc

    Originally posted by marince View Post
    Pozdrav svima na masi sam i ide solidno ali sam uvelike promijenio prehranu izbacio hamburgere i ta sranja pa teze dobijam masu.Sada me zanima htjeo bih roknuti 2-3 junka tjedno moze pomoc kako vi junkate(samo nemojte pisati ne junkam nikako ) jeli imate junk day i kada ga imate pretpostavljam u dane odmora ili ubacite koji cheat obrok u odredenim danima u tjednu Svaki tip mi odgovara jer osjetim da mi mozak slabije radi radi ovih 0 gr secera tjedan dana a i radi ubrzavanja metabolizma


    svaka ned- junk kolko god mogu cega god pozelim cijeli dan

    Comment


    • #3
      Re: Junk pomoc

      Originally posted by jozo13 View Post
      svaka ned- junk kolko god mogu cega god pozelim cijeli dan
      hahah to mi se svida cijeli zivot sam zivio od slatka i pizza a sada na 0 g moram uvesti 1 dan tjedno hvala

      Comment


      • #4
        Re: Junk pomoc

        prijatelju, 2-3 puta junk tjedno ne vodi nikamo, reduciraj to na 1 put , jos bi bilo bolje 1 put u 2 tjedna al ne uspijeva to svakome

        Comment


        • #5
          Re: Junk pomoc

          Originally posted by Builty View Post
          prijatelju, 2-3 puta junk tjedno ne vodi nikamo, reduciraj to na 1 put , jos bi bilo bolje 1 put u 2 tjedna al ne uspijeva to svakome
          mislis junk day ili junk obrok nadam se da pod to podraumijevas onaj teski junk hambuger krofne i to a ne domace dimljeno meso(ako je to junk uopste)a sto se tice pizza i toga to bi mogao 1 u tjednu ili 2 tjedna

          Comment


          • #6
            Re: Junk pomoc

            Originally posted by marince View Post
            mislis junk day ili junk obrok nadam se da pod to podraumijevas onaj teski junk hambuger krofne i to a ne domace dimljeno meso(ako je to junk uopste)a sto se tice pizza i toga to bi mogao 1 u tjednu ili 2 tjedna
            onda sam ja krivo razumio hehe, ja sam mislio na junk day

            Comment


            • #7
              Re: Junk pomoc

              Originally posted by marince View Post
              mislis junk day ili junk obrok nadam se da pod to podraumijevas onaj teski junk hambuger krofne i to a ne domace dimljeno meso(ako je to junk uopste)a sto se tice pizza i toga to bi mogao 1 u tjednu ili 2 tjedna
              Gle,bolje ne jesti junk jer utrpas prazne kalorije,ali hrana ako odgovara tvojim makrosima-zasto ne ?

              https://www.youtube.com/watch?v=ZIb0PQp-0X4
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • #8
                Re: Junk pomoc

                Originally posted by emperor View Post
                Gle,bolje ne jesti junk jer utrpas prazne kalorije,ali hrana ako odgovara tvojim makrosima-zasto ne ?

                https://www.youtube.com/watch?v=ZIb0PQp-0X4
                ne razumijem kako mislis ako odgovara mojim nutrijentima moze primjer

                Comment


                • #9
                  Re: Junk pomoc

                  Originally posted by Builty View Post
                  onda sam ja krivo razumio hehe, ja sam mislio na junk day
                  haha svakako da 2 junk daya u tjednu ili cak 3 nemaju smisla ustvari bezveze vjezbas naravno mislio sam na 2 -3 obroka tjedno jeli je bolje citav junk day ili vise obroka u tjednu
                  Last edited by marince; 17-09-14, 20:22.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Junk - kako vi junkate

                    Originally posted by marince View Post
                    Pozdrav svima na masi sam i ide solidno ali sam uvelike promijenio prehranu izbacio hamburgere i ta sranja pa teze dobijam masu.Sada me zanima htjeo bih roknuti 2-3 junka tjedno moze pomoc kako vi junkate(samo nemojte pisati ne junkam nikako ) jeli imate junk day i kada ga imate pretpostavljam u dane odmora ili ubacite koji cheat obrok u odredenim danima u tjednu Svaki tip mi odgovara jer osjetim da mi mozak slabije radi radi ovih 0 gr secera tjedan dana a i radi ubrzavanja metabolizma
                    kako će ti mozak slabije radit ako si na masi? čak i defki se osjeti tek pred kraj.
                    znaš li uopće koji ti je unos makronutrijenata, pratiš li to?
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Junk - kako vi junkate

                      Originally posted by domagoj View Post
                      kako će ti mozak slabije radit ako si na masi? čak i defki se osjeti tek pred kraj.
                      znaš li uopće koji ti je unos makronutrijenata, pratiš li to?
                      naravno malo mi je brzi metabolizam pa unosim 1000 kcal suficita ali to je sve iz clean food riza zobene jaja kikiriki meso i to osjetim da mi secer fali nemogu se skoncentrirati i nisma neke volje

                      Comment


                      • #12
                        Re: Junk - kako vi junkate

                        naravno malo mi je brzi metabolizam pa unosim 1000 kcal suficita ali to je sve iz clean food riza zobene jaja kikiriki meso i to osjetim da mi secer fali nemogu se skoncentrirati i nisma neke volje i jos dodatno kada sam zavrsio sa kracom defkom nije bilo potrebe za reverse(nemoze se metabloziam usporiti za 20 dana) tjedan sam tijelo vracao u normalu pa onda na masu dakle nije to 7-8 dana sa malo junka nego 40 dana

                        Comment


                        • #13
                          Re: Junk - kako vi junkate

                          po meni je najpametnije ubacit samo jedan ili dva junk obroka.ne daya već obroka.cijelodnevno junkanje samo diže inzulin i automatski ti je teže pridržavat se prehrane naredne dane.kažu da je čak bolje ubacit taj jedan junk obrok nego nijedan zbog olakšavanja psihe i ubrzanja metabolizma.može se čak od zdravih namirnica složit nešto što bi bilo kao junk a ustvari nije.ima bezbroj recepata po netu.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Junk - kako vi junkate

                            Svaki dan žlica nutele + nedelju u 5 ujutro burek od sira i cao .
                            Your future is created
                            by what you do today,
                            not tomorrow.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Junk - kako vi junkate

                              Originally posted by Šjor Bepo View Post
                              po meni je najpametnije ubacit samo jedan ili dva junk obroka.ne daya već obroka.cijelodnevno junkanje samo diže inzulin i automatski ti je teže pridržavat se prehrane naredne dane.kažu da je čak bolje ubacit taj jedan junk obrok nego nijedan zbog olakšavanja psihe i ubrzanja metabolizma.može se čak od zdravih namirnica složit nešto što bi bilo kao junk a ustvari nije.ima bezbroj recepata po netu.


                              pogledaj to na godišnjoj razini

                              imas 48 "cheat daya" i 320 "clean"

                              Comment

                              Working...
                              X