Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk - kako vi junkate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Junk - kako vi junkate

    Ja sam prvi koji nije za to da se jede striktno clean i da se tog treba držat ko pijan plota,pogotovo mi koji smo rekreativci večinom i ne pripremamo se za nikakvo natjecanje itd,znači osnovne stvari se znaju kojih se treba držat,ali ak se meni pije piva i jede kebab pa popit ću pivu i pojest kebab i neću imat grižnju savjesti,svi smo ljudi naravno dan nas privuče nešto ''zabranjeno''...ali opet kažem cheat day čista glupost,gledajte ovog frajer ko da iz objesti trpa u sebe i oće što više sranja natrpat,ko da u životu nije jeo čokoladu,il neznam špek,to nije nikakva nagrada nego doslovno prežderavanje,ko životinja,meni je to odvratno...https://www.youtube.com/watch?v=LReKpBgKzmA

    Comment


    • #32
      Re: Junk - kako vi junkate

      Originally posted by clockwork orange View Post
      Ja sam prvi koji nije za to da se jede striktno clean i da se tog treba držat ko pijan plota,pogotovo mi koji smo rekreativci večinom i ne pripremamo se za nikakvo natjecanje itd,znači osnovne stvari se znaju kojih se treba držat,ali ak se meni pije piva i jede kebab pa popit ću pivu i pojest kebab i neću imat grižnju savjesti,svi smo ljudi naravno dan nas privuče nešto ''zabranjeno''...ali opet kažem cheat day čista glupost,gledajte ovog frajer ko da iz objesti trpa u sebe i oće što više sranja natrpat,ko da u životu nije jeo čokoladu,il neznam špek,to nije nikakva nagrada nego doslovno prežderavanje,ko životinja,meni je to odvratno...https://www.youtube.com/watch?v=LReKpBgKzmA
      u potpunosti se slazem bravo za svaku rijec video sam gledao a vidi ti ovaj koliko se samo napuhao https://www.youtube.com/watch?v=jrdhF-_rzY0 Nemam natjecateljskih ambicija pokusavam se dobro hraniti ali popustim vako nekad

      Comment


      • #33
        Re: Junk - kako vi junkate

        Every day is a junk day.
        Iffym
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #34
          Re: Junk - kako vi junkate

          Trenutno rokam sve... Alkohol, junk svake vrste, 5000 kalorija dnevno minimum i ne treniram.... Došao sam sa mora i jos uvek sam u totalnoj off fazi... Živeli...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #35
            Re: Junk - kako vi junkate

            Vječne dileme ovog foruma: cheat day/ cheat meal/ no cheat at all.
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • #36
              Re: Junk - kako vi junkate

              CHEAT DAYS WHILE LOSING WEIGHT OR CUTTING: http://youtu.be/eI6LKA_LV2Y

              Sent from my Coolpad 8297_4.4 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • #37
                Re: Junk pomoc

                svaki dan 3500 -4000 kalorija ugljikohidratne hrane popust tjestenine ,kruha,kolača ,voća ,mahunarki sve jako jako niskomasno ,Hrvati jedu 30 -50 posto masti iz kalorija,ja samo 5-10 posto većinom samo 5 ;sve doma pravim samo kupim tjesteninu ili sirovine poput brašna ,ne dodajem ulja pri pečenju ,cijeli život sam gurman,samo sad jedem kao čovjek od 130 kg ,a imam 190 cm 91 kg ,vec par godina najbolji frendovi su mi debeli ljudi nez kako to ,ali eto znam tocno koliko mogu oni pojesti ,natjecali smo jednako mogu pojesti kao frend od 140 kg,190 cm ,i kao frend od 100 kg 165 cm i kao frend koji ima 150 kg ,188 cm ,dakle niskomasno me drži mršavim ,ne po bodybuilding pravilima profi ,ali ja se natjecem sa sobom ,nikad bolji od sebe nisam bio a nikad više žderao u životu ,čak ne pazim na unos soli i zasladim hranu

                svaki dan mi je ispunjen i hormoni nikad jači ,nisam u stanju starvacije,nego u stanju obilja ,koliko god jeo i koliko mi god je otac bio debel i majka slabe genetike,ja sam sve to popravio prehranom sa vrlo malo masti i sa 85 posto ugljikohidrata

                Comment


                • #38
                  Re: Junk - kako vi junkate

                  Originally posted by Dača View Post
                  Trenutno rokam sve... Alkohol, junk svake vrste, 5000 kalorija dnevno minimum i ne treniram.... Došao sam sa mora i jos uvek sam u totalnoj off fazi... Živeli...


                  tako sam i ja preko ljeta... ali dobro dode ta faza da se zazelis treninga i prehrane


                  PS. preksutra cheat day jedva cekam (6000 kalorija sigurno)

                  danas bench press 95 5x5 moram se pocastit za to

                  Comment


                  • #39
                    Re: Junk - kako vi junkate

                    Originally posted by jozo13 View Post
                    tako sam i ja preko ljeta... ali dobro dode ta faza da se zazelis treninga i prehrane


                    PS. preksutra cheat day jedva cekam (6000 kalorija sigurno)

                    danas bench press 95 5x5 moram se pocastit za to
                    ma i ja bih uveo cheat day ali bas na taj dan mi se ne jede nista i nije to to prezderavanje cijeli dan u junku ne donosi nista a zelju ne smanjuje nikako zato 2 cheat meala tjedno u dane odmora i cao

                    Comment


                    • #40
                      Re: Junk pomoc

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      svaki dan 3500 -4000 kalorija ugljikohidratne hrane popust tjestenine ,kruha,kolača ,voća ,mahunarki sve jako jako niskomasno ,Hrvati jedu 30 -50 posto masti iz kalorija,ja samo 5-10 posto većinom samo 5 ;sve doma pravim samo kupim tjesteninu ili sirovine poput brašna ,ne dodajem ulja pri pečenju ,cijeli život sam gurman,samo sad jedem kao čovjek od 130 kg ,a imam 190 cm 91 kg ,vec par godina najbolji frendovi su mi debeli ljudi nez kako to ,ali eto znam tocno koliko mogu oni pojesti ,natjecali smo jednako mogu pojesti kao frend od 140 kg,190 cm ,i kao frend od 100 kg 165 cm i kao frend koji ima 150 kg ,188 cm ,dakle niskomasno me drži mršavim ,ne po bodybuilding pravilima profi ,ali ja se natjecem sa sobom ,nikad bolji od sebe nisam bio a nikad više žderao u životu ,čak ne pazim na unos soli i zasladim hranu

                      svaki dan mi je ispunjen i hormoni nikad jači ,nisam u stanju starvacije,nego u stanju obilja ,koliko god jeo i koliko mi god je otac bio debel i majka slabe genetike,ja sam sve to popravio prehranom sa vrlo malo masti i sa 85 posto ugljikohidrata
                      Zato ti jedini ovdje izgledaš kao renesansni ljepotan...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: Junk pomoc

                        Jedem junk svakodnevno, ali zato bome i treniram, precjenjuje se "clean" ishrana, ako ste umjereni u junku biti ce sve u najboljem redu, najvažnije psiha
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • #42
                          Re: Junk pomoc

                          Originally posted by hardstyle91 View Post
                          Jedem junk svakodnevno, ali zato bome i treniram, precjenjuje se "clean" ishrana, ako ste umjereni u junku biti ce sve u najboljem redu, najvažnije psiha
                          Slažem se sa ovim... Uz dobar trening, faktički da je zanemariv uticaj junka...
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #43
                            Re: Junk pomoc

                            Originally posted by hardstyle91 View Post
                            Jedem junk svakodnevno, ali zato bome i treniram, precjenjuje se "clean" ishrana, ako ste umjereni u junku biti ce sve u najboljem redu, najvažnije psiha
                            Koliko junka pojedeš svakodnevno, bar otprilike? Baš me zanima s obzirom da si lean kroz cijelu godinu..
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #44
                              Re: Junk pomoc

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Koliko junka pojedeš svakodnevno, bar otprilike? Baš me zanima s obzirom da si lean kroz cijelu godinu..
                              Da ne odemo u krivom smjeru pa ce ispasti da onda jedem 365 dana u godini junk i izgledam super...no evo recimo sad je period gdje nemam jasan cilj u glavi, nego samo treniram i uživam u hrani, bude to dnevno 200g cokolade, nešto suhomesnatog, konkretnije kulen, pokoji puding i šta se nađe pod rukom (snickers, sendvic usput u gradu, burek), ali gledam da junkam prijepodne i poslije treninga iskljucivo, u vecernjim satima junkam samo kad se osjecam praznjikavim, gledam da to budu redovito palacinke gdje natrpam banana i nutelle
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • #45
                                Re: Junk pomoc

                                Originally posted by hardstyle91 View Post
                                Da ne odemo u krivom smjeru pa ce ispasti da onda jedem 365 dana u godini junk i izgledam super...no evo recimo sad je period gdje nemam jasan cilj u glavi, nego samo treniram i uživam u hrani, bude to dnevno 200g cokolade, nešto suhomesnatog, konkretnije kulen, pokoji puding i šta se nađe pod rukom (snickers, sendvic usput u gradu, burek), ali gledam da junkam prijepodne i poslije treninga iskljucivo, u vecernjim satima junkam samo kad se osjecam praznjikavim, gledam da to budu redovito palacinke gdje natrpam banana i nutelle
                                Valjda svi imamo takve "periode"..nekome je ljeto (bilo), nekome obveze, nekome dosadi isti režim prehrane, itd..

                                Uvijek se sve svodi na isto..dostigao si vrhunsku formu i ovo si možeš vrlo lako priuštiti..pogotovo sa ovakvim pristupom..i sama sam jela puno svega, zdravog i junka, a dobila tek par kg (vjerojatno masti iako sam tu i tamo trenirala pa forma i nije toliko loša) pa me zanimalo kako je kod ostalih..iako, nismo baš istog spola al ono..forumašice su se skrile negdje pa nemam baš koga pitati anyway, hvala na odgovoru
                                Simplify.

                                There are no shortcuts to any place worth going.

                                ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                                HARDER.


                                Comment

                                Working...
                                X