Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk - kako vi junkate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Junk - kako vi junkate

    evo stvarno pravap omutnja na forumu nez dali da junkam cijeli dan ili vise tjednih obroka vjerovatno je pravilnije vise obroka ali i day ima neki prednosti sta mi savjetujete kako

    Comment


    • #17
      Re: Junk - kako vi junkate

      Jednako je, ovisi koja varijanta ti bolje pase, ili jedan junk day jednom ili dva puta u 2mj ili jedan ili dva cheat meala u 2 tjedna...
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #18
        Re: Junk - kako vi junkate

        Originally posted by knightrider View Post
        Jednako je, ovisi koja varijanta ti bolje pase, ili jedan junk day jednom ili dva puta u 2mj ili jedan ili dva cheat meala u 2 tjedna...
        pa evo npr vjezbam pon sri pet ned koji je najbolji dan za junk ili kada je ut cet sub kada da ubacim junk day pretpostavljam u dna odmora

        Comment


        • #19
          Re: Junk - kako vi junkate

          odredi sam sebi jedan dan kada ce to biti i tada pojedi jedan obrok..ujutro jedi normalo i za rucak a onda odi na veceru i ubij se od hrane i to bi bilo to tako ja radim sada kada sam na masi,jer za dorucak mi nema nista bolje od zobenih i weya kada ubacim u blender 200g zobenih 50g weya i bananu,plus malo cimeta imam osijecaj kao da je to chat meal hahahaha

          Comment


          • #20
            Re: Junk - kako vi junkate

            Originally posted by dimitrov1993 View Post
            odredi sam sebi jedan dan kada ce to biti i tada pojedi jedan obrok..ujutro jedi normalo i za rucak a onda odi na veceru i ubij se od hrane i to bi bilo to tako ja radim sada kada sam na masi,jer za dorucak mi nema nista bolje od zobenih i weya kada ubacim u blender 200g zobenih 50g weya i bananu,plus malo cimeta imam osijecaj kao da je to chat meal hahahaha
            vjerovatno si ektomorf pa to mozes dopustiti kada bi to uradio ujitru bih imao 3 kile vise

            Comment


            • #21
              Re: Junk - kako vi junkate

              npr bi li mi utjecalo na izgled ako bi svkao 15 dana ubacio cheat day

              Comment


              • #22
                Re: Junk - kako vi junkate

                Ja mislim ovako da ako neki bilder unosi dnevno 3000kcal i od toga mu je 10% dnevnog unosa znači cca 300kcal iz neke hrane koja se u bb smatra junkom npr čokolada,neznam neki sendvič i tako smatram da takav pristup neće imati ozbiljnije posljedice po izgled.....a sad ako taj isti bilder i dalje jede 3000kcal ali od toga 1500kcal iz junka po nekoj mojoj logici ipak neće izgledat dobro kao u prvom slučaju...znači kalorija je kalorija,ugljikohidrat je ugljikohidrat ali nije isto jel iz bijelog kruha ili iz zobenih,eto to je moje mišljenje netreba si uskratit hranu koju voliš sve dok je to umjereno...cheat day je po meni čista glupost,sad ću ja u sebe trpat sve šta mi padne na pamet i namjerno se trpat sa sranjima dok se ne ispovraćam jer sam taj dan izabrao za to,kad mi se nešto nezdravo jede pojedem si i dok je to u okviru dnevnog unosa kalorija ne opterećujem se...samo umjereno...

                Comment


                • #23
                  Re: Junk - kako vi junkate

                  Originally posted by marince View Post
                  npr bi li mi utjecalo na izgled ako bi svkao 15 dana ubacio cheat day
                  Objasni sta zelis sa time postic? Nekuzim zasto ti je to potrebno uopce. A ako bas zelis onda radije ubaci jedan cheat meal nego bas cijeli dan
                  Last edited by Dinč; 19-09-14, 13:39.
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • #24
                    Re: Junk - kako vi junkate

                    Originally posted by Dinč View Post
                    Objasni sta zelis sa time postic? Nekuzim zasto ti je to potrebno uopce. A ako bas zelis onda radije ubaci jedan cheat meal nego bas cijeli dan
                    pa fali mu šečer, mozak mu slabije radi, a na masi je (to on kaže)
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Junk - kako vi junkate

                      Originally posted by clockwork orange View Post
                      Ja mislim ovako da ako neki bilder unosi dnevno 3000kcal i od toga mu je 10% dnevnog unosa znači cca 300kcal iz neke hrane koja se u bb smatra junkom npr čokolada,neznam neki sendvič i tako smatram da takav pristup neće imati ozbiljnije posljedice po izgled.....a sad ako taj isti bilder i dalje jede 3000kcal ali od toga 1500kcal iz junka po nekoj mojoj logici ipak neće izgledat dobro kao u prvom slučaju...znači kalorija je kalorija,ugljikohidrat je ugljikohidrat ali nije isto jel iz bijelog kruha ili iz zobenih,eto to je moje mišljenje netreba si uskratit hranu koju voliš sve dok je to umjereno...cheat day je po meni čista glupost,sad ću ja u sebe trpat sve šta mi padne na pamet i namjerno se trpat sa sranjima dok se ne ispovraćam jer sam taj dan izabrao za to,kad mi se nešto nezdravo jede pojedem si i dok je to u okviru dnevnog unosa kalorija ne opterećujem se...samo umjereno...



                      Joso Starčević svaku subotu ima cheat day znaci 5 twikseva, 5 hamburgera, nutela, gumeni bomboni itd pa mu je forma uredna...

                      cheat day je poklon na kraju tjedna ako si dobro sve radio ostalih 6 dana u tjednu

                      Comment


                      • #26
                        Re: Junk - kako vi junkate

                        Originally posted by domagoj View Post
                        pa fali mu šečer, mozak mu slabije radi, a na masi je (to on kaže)
                        lako ti je pricati jer se vec nekoliko mjeseci ili godina pridrazav toga pa si navikao moj jelovnik prije 1 god je bio vako ustajanje pa coca cola i 2 twixa u skoli odmor burek i 2 kit kata cola cips polsije skole kuci rucak pa kolac cokolada neka ili nesto slatko prije spvanje haribo bombone ajdep robaj poslije ovakvog jelovnika iduca 3 dana bez slatka pa javi kako ide i oces li se osjecati super sa ovom hranom kojom se hranim riza zobene piletina sir kikiriki sardine samo to vrtim u zadnje vrijeme

                        Comment


                        • #27
                          Re: Junk - kako vi junkate

                          Originally posted by marince View Post
                          lako ti je pricati jer se vec nekoliko mjeseci ili godina pridrazav toga pa si navikao moj jelovnik prije 1 god je bio vako ustajanje pa coca cola i 2 twixa u skoli odmor burek i 2 kit kata cola cips polsije skole kuci rucak pa kolac cokolada neka ili nesto slatko prije spvanje haribo bombone ajdep robaj poslije ovakvog jelovnika iduca 3 dana bez slatka pa javi kako ide i oces li se osjecati super sa ovom hranom kojom se hranim riza zobene piletina sir kikiriki sardine samo to vrtim u zadnje vrijeme
                          tebi fali junk hrana, jednostavno

                          čak ni na defki poneki cheat meal neće napravit štetu, a na masi pogotovo. al kažem cheat meal, ne day, jer mislim da je đankanje cijeli dan pretjerivanje, punjenje kad se radi to je nešto drugo već, a nitko ne spominje punjenje u temi, nego baš junk.

                          a ovo da ti mozak slabije radi, mi je smiješno, jer se i složeni uh (po tvom "clean") u organizmu rastavljaju na jednostavne, pa ne vjerujem da ti fali "šečera" da bi ti mozak radio normalno.

                          ne znam na kakav "junk" misliš, al ako ga možeš pronać na myfitnesspalu i vidit mu makrose, nađi, dodaj i to je to, ostalo pojedi kako inače unosiš makroe kroz dan da bi ostvario zadani unos i eto ga.


                          za ovo kakav "junk" kažem, jer nekome su npr. i sve pahuljice osim zobenih junk, meso osim piletine itd...


                          cheat day mi je pretjerivanje, jer osobno ne znam jesam ikad imao želju da cijeli dan jedem glusposti, najčešće me vuče na jedan obrok (većinom sladoled, kojeg lako ufitam u makrose ). a na silu trpat, na već unaprijed određeni dan, nema mi smisla.


                          kad sam na defki bio, dan za punjenje, pogotovo kad već odmakne defka, je spas, i za psihu i za tijelo.


                          pogledaj ovaj serijal: https://www.youtube.com/watch?v=GAvW6xBZjSk
                          (s posvetom: staragarda, ne daj se, širi i dalje piramide )
                          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                          Fak me, right?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Junk - kako vi junkate

                            Originally posted by domagoj View Post
                            tebi fali junk hrana, jednostavno

                            čak ni na defki poneki cheat meal neće napravit štetu, a na masi pogotovo. al kažem cheat meal, ne day, jer mislim da je đankanje cijeli dan pretjerivanje, punjenje kad se radi to je nešto drugo već, a nitko ne spominje punjenje u temi, nego baš junk.

                            a ovo da ti mozak slabije radi, mi je smiješno, jer se i složeni uh (po tvom "clean") u organizmu rastavljaju na jednostavne, pa ne vjerujem da ti fali "šečera" da bi ti mozak radio normalno.

                            ne znam na kakav "junk" misliš, al ako ga možeš pronać na myfitnesspalu i vidit mu makrose, nađi, dodaj i to je to, ostalo pojedi kako inače unosiš makroe kroz dan da bi ostvario zadani unos i eto ga.


                            za ovo kakav "junk" kažem, jer nekome su npr. i sve pahuljice osim zobenih junk, meso osim piletine itd...


                            cheat day mi je pretjerivanje, jer osobno ne znam jesam ikad imao želju da cijeli dan jedem glusposti, najčešće me vuče na jedan obrok (većinom sladoled, kojeg lako ufitam u makrose ). a na silu trpat, na već unaprijed određeni dan, nema mi smisla.


                            kad sam na defki bio, dan za punjenje, pogotovo kad već odmakne defka, je spas, i za psihu i za tijelo.


                            pogledaj ovaj serijal: https://www.youtube.com/watch?v=GAvW6xBZjSk
                            (s posvetom: staragarda, ne daj se, širi i dalje piramide )
                            slazem se s tobom zivim na selu u grad bih isao u ksolu sreca nemam mc donalds pekare pizzerije nema nista od toga jedini junk koji mogu je cokolada cevapi ili domacap pita necu ubacivati junk day jer stavarno nije lijep osjecaj jednlm sam to radio i nije neki gust jr jedem od ranog jutra(gladne oci) ubacit cu 2 puta u 2 tjedna junk meal u dane odmora pretpostavljam da ide junk ako se ne varam a to sto neki misle da je neko meso junk ili nesto drugo su vecinom djeca iz grada koja nemaju pojma domace meso nije nista lose jer ga ja pravim i sam susim znaci nema dodataka nikakvih i vecina djenvnog unosa proteina mi je iz nemasnog mesa a piletinu od zivotinjskih proteina najmanje konzumiram Zivjelo crveno meso
                            Last edited by marince; 19-09-14, 15:07.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Junk - kako vi junkate

                              Originally posted by jozo13 View Post
                              cheat day je poklon na kraju tjedna ako si dobro sve radio ostalih 6 dana u tjednu
                              Meni je recimo poklon na kraju tjedna PR u deadliftu

                              Cheat ima svoju ulogu u fazi defke ali to sto je Dinc napisao, cemu cheat u fazi mase?
                              Doci ces do zeljene kilaze i bez cheata, pitanje je samo na kojem bf ces zavrsiti..
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • #30
                                Re: Junk - kako vi junkate

                                Originally posted by neuk View Post
                                Meni je recimo poklon na kraju tjedna PR u deadliftu

                                Cheat ima svoju ulogu u fazi defke ali to sto je Dinc napisao, cemu cheat u fazi mase?
                                Doci ces do zeljene kilaze i bez cheata, pitanje je samo na kojem bf ces zavrsiti..


                                niti sam bb niti cu ikad to biti prema tome do sad mi taj cheat day nije nista pogorso formu.

                                meni je taj cheat day spas za psihu.. ne vidim kud vodi samo jesti "clean" hranu ili se pocastit samo jednim sladoledom u tjedan dana

                                radite kako zelite sve ovisi o ciljevima koje zelite postici

                                Comment

                                Working...
                                X