Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ketogena dijeta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Ketogena dijeta

    Originally posted by Krga
    Koliko sam ja uponat, cesce uzimanje UH tjekom dana vidu k laganom povecanju testa, dakle, izostanak UH ce rezultirat smanjenjem.
    Ovo sam cuo iz usmene primopredaje, tako da samo prenosim i ne mogu tvrditi za tocnost podataka.
    da ovo sam i ja cuo..a i procitao sam i u jednom clanku ovde na portalu. Mislim da je onaj gdje se nabraja 13 nacina povecanja testa..ali nisam siguran.
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • #32
      Re: Ketogena dijeta

      Ne nagovaram ga na ništa, ali ja znam u kakvom sam stanju bio kada sam apsolutno izbjegavao zasićene masti..

      Ako izdrži 5 tjedana bez uh (osim dana punjenja) i uz 90% zdravih masti, ja mu skidam kapu.

      Comment


      • #33
        Re: Ketogena dijeta

        Huh, ketogena dijeta utice dosta na nervni sistem, ja sam pri samom kraju dijete bio boze sacuvaj, ali da topi salo - topi.

        Comment


        • #34
          Re: Ketogena dijeta

          neznam tko bi normalan išo na keto zadržavajući se na orasima i ulju. zasićenih masti mora biti, plus potpuno je neisplativo. jeo bi batke i svinjetinu svaki dan da sam na ketu. naravno mora bit neke mjere al ono, keto na pilećim prsima je izvan zdravog razuma

          Comment


          • #35
            Re: Ketogena dijeta

            Originally posted by tenssa
            Huh, ketogena dijeta utice dosta na nervni sistem, ja sam pri samom kraju dijete bio boze sacuvaj, ali da topi salo - topi.
            Ja sam malo skeptičan po pitanju topljenja isključivo sala i keto ili low carbs dijeta i to iz trenutnog vlastitog iskustva.

            Naime, trenutno testiram naveliko hvaljenu di pasquale-ovu anaboličku dijetu koja je low carbs, sa punjenjem u dane vikenda i u 3 tjedna izgubio sam 3 kg, samo ne znam čega. Prema vagi sam 3 kg lakši, a prema zrcalu sam sebi izgledam skoro isto, nema vidljivog smanjenja masnog tkiva na dijelu trbuha gdje se jedino i vidi, ali ne vidi se smanjenje ni mišićne mase...nemam pojma što gubim, mišiće, salo ili vodu, a vjerojatno sve troje u malim količinama.

            Možda je teško primjetiti neku razliku jer imam 180 cm startao dijetu sa 78 kg, sad imam 75, ali odrazom u zrcalu nisam zadovoljan.

            Comment


            • #36
              Re: Ketogena dijeta

              vodu.

              Comment


              • #37
                Re: Ketogena dijeta

                Originally posted by Marijan
                vodu.

                U svakom slučaju, neku nevidljivu vodu i to drugi izgube u 3 dana a ja izgubim po litru vode svaki tjedan?

                Zvuči malo čudno

                Comment


                • #38
                  Re: Ketogena dijeta

                  ha neznam, jesi se sliko prvi dan pa da usporediš? gledanje u zrcalo svaki dan je prilično nezahvalno.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Ketogena dijeta

                    Originally posted by Marijan
                    ha neznam, jesi se sliko prvi dan pa da usporediš? gledanje u zrcalo svaki dan je prilično nezahvalno.
                    a nisam, vrijeme će valjda pokazat svoje, ali prvi put skidam salo u životu i čini se da ovim padom težine mogu doći i do 65 kg a da opet sav vidljivi višak sala ne ode..Ne znam, nešto tu ne funkcionira, a dovoljno se držim 'propisa'

                    Nemam pojma, vidjet ću

                    Comment


                    • #40
                      Re: Ketogena dijeta

                      Slikaj se i mjeri obime....sa tim nema greske.

                      Comment


                      • #41
                        Re: Ketogena dijeta

                        Originally posted by mario137
                        e znam, nešto tu ne funkcionira, a dovoljno se držim 'propisa'
                        jel padaš u snazi?

                        možda nemaš dovoljno mišića za defku?

                        Comment


                        • #42
                          Re: Ketogena dijeta

                          Djeta je sastavni dio BB-a i od jedne djete nece biti bas nekoh zapanjujucih rezultata, isto kao ni od jedne sezone podizanja mase misica.
                          Tjelo se kroz vise ciklusa mora nauciti kaj se od njega trazi, jer ne mozes ocekivati da u dva, tri mjeseca skines masne naslage koje si nakupljao vise godina!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Ketogena dijeta

                            Originally posted by Krga
                            Djeta je sastavni dio BB-a i od jedne djete nece biti bas nekoh zapanjujucih rezultata, isto kao ni od jedne sezone podizanja mase misica.
                            Tjelo se kroz vise ciklusa mora nauciti kaj se od njega trazi, jer ne mozes ocekivati da u dva, tri mjeseca skines masne naslage koje si nakupljao vise godina!
                            Slažem se u potpunosti.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Ketogena dijeta

                              Originally posted by Marijan
                              Originally posted by mario137
                              e znam, nešto tu ne funkcionira, a dovoljno se držim 'propisa'
                              jel padaš u snazi?

                              možda nemaš dovoljno mišića za defku?

                              Ne padam u snazi i da, nemam dovoljno mišića za defku, ali ne vidim smisla agresivno raditi masu dok imam nezadovoljavajući body fat...cilj ove dijete nije klasična definicija, nego činjenica da 25 godina nisam imao grama sala a zadnje 4 imam i više to ne mogu gledati.......

                              Comment


                              • #45
                                Re: Ketogena dijeta

                                Originally posted by mario137
                                Originally posted by Marijan
                                ha neznam, jesi se sliko prvi dan pa da usporediš? gledanje u zrcalo svaki dan je prilično nezahvalno.
                                a nisam, vrijeme će valjda pokazat svoje, ali prvi put skidam salo u životu i čini se da ovim padom težine mogu doći i do 65 kg a da opet sav vidljivi višak sala ne ode..Ne znam, nešto tu ne funkcionira, a dovoljno se držim 'propisa'

                                Nemam pojma, vidjet ću

                                Frende ja kad sam krenuo u teretanu sam automatski počeo mršavit a hranio sam se sa junkom dok se nisam educirao(što je bilo sva sreča u vrlo kratkom roku).
                                NA početku svake dijete kile idu naglo dole,bum te pitao kolko ćeš izgubit za naredna 3 tjedna i čega(sala,vode ili mišiča )
                                Kad bi to bilo tak jednostavno svi bi imali pločevinu po trbuhu

                                Comment

                                Working...
                                X