Announcement

Collapse
No announcement yet.

kruh naš svagdašnji...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kruh naš svagdašnji...

    sta vi uz neko varivo ili gulas ne jedete kruh, ja obavezno !

    Comment


    • #17
      Re: kruh naš svagdašnji...

      Originally posted by riss
      Originally posted by Vladebisi
      Kupim u Konzumu onaj fitnes kruh(ima ih par vrsta).Izgleda ko da su sjemenke sprešane
      I koristim ga rijetko,ugl.za gablec na posao kao sendvić ili kad sam u žurbi i ne stignem skuhat rižu
      nisam to još nikad kupovao.. šta onda ženi kažeš dajte mi fitness kruh ili to ima neki svoj naziv? (da me nebi žena bljedo pogledala kad dođem kupovat )
      Koji mi preporučuješ? S obzirom da sam već rekao da bez kruha ne mogu...
      Ne prodaje ti se tam di su pekarski proizvodi nego ti je na odijelu di je "zdrava prehrana"
      Vidjet ćeš,ima par vrsta i svi su uvozni,pakiranja po 500 gr.A i i ima kruh za dijabetičare neki,isto je vakum pakiranje,samo kaj izgleda ko i ovaj drugi.E sad jel valja kaj,nemam pojma

      Comment


      • #18
        Re: kruh naš svagdašnji...

        Originally posted by Vladebisi
        Ne prodaje ti se tam di su pekarski proizvodi nego ti je na odijelu di je "zdrava prehrana"
        Vidjet ćeš,ima par vrsta i svi su uvozni,pakiranja po 500 gr.A i i ima kruh za dijabetičare neki,isto je vakum pakiranje,samo kaj izgleda ko i ovaj drugi.E sad jel valja kaj,nemam pojma
        eto vidiš, dobro da si mi reko... ja bi se blamiro kod tete što prodaje pekarske proizvode
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • #19
          Re: kruh naš svagdašnji...

          jedem ga normalno samo nedjeljom,preko tjedna uz meso radije pojedem nešt od povrča ko zamjenu,tak več mjesec dana i uopče mi nefali!
          ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

          Comment


          • #20
            Re: kruh naš svagdašnji...

            Da...čitajući,skužio da imam problem...ujutro dakle pojedem neki sendvič,za ručak nekih pola šnite,a ako poslije jedem jaja onda još šnitu...jel to previše ili taman(ili previše )?
            A gde su noge?

            Comment


            • #21
              Re: kruh naš svagdašnji...

              Originally posted by Mackiel
              Da...čitajući,skužio da imam problem...ujutro dakle pojedem neki sendvič,za ručak nekih pola šnite,a ako poslije jedem jaja onda još šnitu...jel to previše ili taman(ili previše )?
              ovako po meni nije previše... al nemoj slušat mene (ovdije osim nas dvojice, koliko sam skužio, niko ne jede kruh)

              a kad jedeš jaja, ako su skuhana onda ti ne treba kruh, a ako su pržena, e onda ne znam kako bez kruha
              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

              Comment


              • #22
                Re: kruh naš svagdašnji...

                Originally posted by riss
                (ovdije osim nas dvojice, koliko sam skužio, niko ne jede kruh)
                Pa nisi dobro pročitao, i ja jedem kruh.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: kruh naš svagdašnji...

                  Originally posted by kelly
                  Originally posted by riss
                  (ovdije osim nas dvojice, koliko sam skužio, niko ne jede kruh)
                  Pa nisi dobro pročitao, i ja jedem kruh.

                  onda si i ti devijantan koliko i nas dvojica
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #24
                    Re: kruh naš svagdašnji...

                    Originally posted by riss
                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by riss
                    (ovdije osim nas dvojice, koliko sam skužio, niko ne jede kruh)
                    Pa nisi dobro pročitao, i ja jedem kruh.

                    onda si i ti devijantan koliko i nas dvojica
                    ja također, nemogu živit bez kruha !

                    Comment


                    • #25
                      Re: kruh naš svagdašnji...

                      Samo da nadopišem nešto o kruhu.Tko kupuje kruhove u pekarama bolje mu je da kupi i jede bijeli kruh jer tamo ima najmanje kemije.Svi tamni kruhovi (dobro nisu svi pekari lopovi) su puni boje i obojanog brašna punog kojekakve kemije.Tako da sumnjam i po supremarketima koji imaju pekaru da im je integralni kruh baš 100 posto integralni.Možda je najzdraviji onaj upakirani koji dugo traje i ima deklaraciju na sebi.Pošto sam dugo radio u pekari jednostavno sam navikao jesti bijeli kruh.Ove tamne me je bilo strah jesti!

                      Comment


                      • #26
                        Re: kruh naš svagdašnji...

                        Originally posted by jura7dj
                        Samo da nadopišem nešto o kruhu.Tko kupuje kruhove u pekarama bolje mu je da kupi i jede bijeli kruh jer tamo ima najmanje kemije.Svi tamni kruhovi (dobro nisu svi pekari lopovi) su puni boje i obojanog brašna punog kojekakve kemije.Tako da sumnjam i po supremarketima koji imaju pekaru da im je integralni kruh baš 100 posto integralni.Možda je najzdraviji onaj upakirani koji dugo traje i ima deklaraciju na sebi.Pošto sam dugo radio u pekari jednostavno sam navikao jesti bijeli kruh.Ove tamne me je bilo strah jesti!
                        A kakvi su raženi, kukuruzni, onaj sa sjemenkama...
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: kruh naš svagdašnji...

                          Dok sam ja radio u pekari prije 4 - 5 god. raženo i kukuruzno brašno je dolazilo kao koncetrat koji se miješa s bijelim brašnom.Vreča raženog koncentrata od 20kg je koštala 200 ili 300 kn mislim pa ti razmisli kako bi mogao kruh od pola kg koštat 6 kn.A o integralnom da ti ne pričam.Na 80 kg bijelog brašna ide 1kg koncetrata koji daje tamnu boju.Iskreno nikad nisam pogledao sastave tih koncentrata ali vjerujem da je to živa kemija.Jedino su sjemenke valjda prave.Ali ne kažem ja da svi tako rade.Trebao bi netko kompetentan baš iz pekare potvrdit od čega se radi integralni kruh u toj pekari.Pročitaj www,timzip.hr pa će mnoge stvari biti jasnije.Mnogima!

                          Comment


                          • #28
                            Kruh

                            Da li kruh igra vaznu ulogu u ishrani ?? I da li je mozda vazno koji kruh jedem ?

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kruh

                              ja kruh ne jedem, a ako ga pojedem onda je to ako nešt namažem gore
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kruh

                                Nije važan u prehrani ali ako ga već jedeš onda jedi neki home made kruh i stavi prave stvari unutra, a ne neko smeće od kupovnog.
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X