Announcement

Collapse
No announcement yet.

kruh naš svagdašnji...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    hljeb u BB?!

    neznam jeli bila tema, ako jeste nek se ova delete!

    htio bih samo da pitam, posto vecina bildera ne jede hljeb smije li se hljeb jesti (crni jedem)
    naravno ne u velikim kolicinama ali 2-3 snite dnevno pojedem
    poznato je da je hljeb dobar izvor UH ...e pa sada moze li se jesti hljeb ili ne ??

    PS: kada vam je zadnji obrok prije spavanja ...meni 1-1.5 sati prije spavanja, jedem sir i kikirikija nekih 50-70 grama, jel to puno zbog udjela masti ili da smanjim ?
    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

    Comment


    • #32
      Re: hljeb u BB?!

      Crni kruh iz pekare je sve samo ne crni kruh. To je bijeli kruh u koji su zamutili hrpu umjetnih boja. Jedi raženi kruh iz trgovačkih centara, pakiran ti je u plastične vrećice i kisel je za jest.

      Zadnji obrok- 5 min prije spavanja. Ovisi od 250-500g posnog sira i šaka nekih orašastih, ovisi šta imam doma.
      Chill bro

      Comment


      • #33
        Re: hljeb u BB?!

        Originally posted by Soner
        Crni kruh iz pekare je sve samo ne crni kruh. To je bijeli kruh u koji su zamutili hrpu umjetnih boja. Jedi raženi kruh iz trgovačkih centara, pakiran ti je u plastične vrećice i kisel je za jest.

        Zadnji obrok- 5 min prije spavanja. Ovisi od 250-500g posnog sira i šaka nekih orašastih, ovisi šta imam doma.
        aha ...razumio ....znaci mogu jesti hljeb ,ali da je raženi i to u manjim kolicinama ..ok razumio sam hvala druze ;D samo jel puno 60-70 grama kikirikija ?
        Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

        Comment


        • #34
          Re: hljeb u BB?!

          Originally posted by Niger
          Originally posted by Soner
          Crni kruh iz pekare je sve samo ne crni kruh. To je bijeli kruh u koji su zamutili hrpu umjetnih boja. Jedi raženi kruh iz trgovačkih centara, pakiran ti je u plastične vrećice i kisel je za jest.

          Zadnji obrok- 5 min prije spavanja. Ovisi od 250-500g posnog sira i šaka nekih orašastih, ovisi šta imam doma.
          aha ...razumio ....znaci mogu jesti hljeb ,ali da je raženi i to u manjim kolicinama ..ok razumio sam hvala druze ;D
          Ne mora bit u manjim količinama ako je pravi raženi. Može ti se cijeli dnevni unos ugljikohidrata bazirat na tom raženom ako hoćeš
          Chill bro

          Comment


          • #35
            Re: hljeb u BB?!

            Puno mi je to kikirikija nekak', al' ovisi o tvojim kalorijskim potrebama.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #36
              Re: hljeb u BB?!

              Originally posted by PatrickStar
              Puno mi je to kikirikija nekak', al' ovisi o tvojim kalorijskim potrebama.
              i mislio sam smanjit cu na saku pred spavanje msm da je dosta
              Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

              Comment

              Working...
              X