Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cudotvorna CIKLA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: CIKLA za SNAGU*

    Aj molim te za suplemente koristi upravo taj izraz a ne kemija jer to sa kemijom nema nikakve veze i ovdje bi mogli mladi forumaši pobrkati i pomiještati stvari.
    Cikla je dobra i svo voće je dobro i glupo ih je uspoređivati sa suplementima koje si ti naveo jer jednostavno ti suplementi imaju drugu funkciju i sastav u odnosu na ciklu. I da, ti suplementi poboljšavaju rad imunološkog sustava.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #17
      Re: CIKLA za SNAGU*

      sok od cikle mi nije bas nesto al cikla na salatu mi je mrak !

      Comment


      • #18
        Re: CIKLA za SNAGU*

        * Ne preporučam uzimati više od 2 dcl ciklinog soka dnevno, jer ostatak neće biti iskorišten kak spada.

        Za najbolje motoričke funkcije, 20 minuta prije treninga popijte ciklin sok pomiješan sa RedBulom ili nekim od energetskih naptaka (vi koji niste na kreatinu),
        ova formula je učinkovitija od bilo kojeg super Chargea ili Horse Powera, diže snagu preko 20 %.

        (Napomena: Moguća crveno-ružičasta stolica, zbog vrlo moćnih ciklinih pigmenata koji organizam neće sintenzirati do kraja, no bez panike.)
        Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

        Comment


        • #19
          Re: CIKLA za SNAGU*

          ako je istina to sto kazes sigurno cu probat !

          Comment


          • #20
            Re: CIKLA za SNAGU*

            RedBul s ciklinim sokom? kombinacija za propucat se... i nakon toga vi mislite ić trenirat?
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #21
              Re: CIKLA za SNAGU*

              znas onu sve sto nas ne ubije cini nas jacim !

              Comment


              • #22
                Re: CIKLA za SNAGU*

                Još će i benzin počet pit prije treninga

                Comment


                • #23
                  Re: CIKLA za SNAGU*

                  Originally posted by riss
                  RedBul s ciklinim sokom? kombinacija za propucat se... i nakon toga vi mislite ić trenirat?
                  Što si mislio reći?
                  Ja sam probao i djeluje brže i učinkovitije od energetskog stimulansa Super Charge 2000 kojeg sam prije koristio. Možda ne isto kao taj suplemenat, ali ima svoje.
                  Uzavrela krv punih sat vremena.
                  - Od sutra prelazim na kreatin nakon 3 tjedna stanke, i ovo onda otpada,
                  iz jednog razloga što sam počupao već svu ciklu iz vrta, iz drugog otpadaju kofeinski napitci. :P
                  Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                  Comment


                  • #24
                    Re: CIKLA za SNAGU*

                    Originally posted by Todd_the_Wraith

                    Za najbolje motoričke funkcije, 20 minuta prije treninga popijte ciklin sok pomiješan sa RedBulom ili nekim od energetskih naptaka (vi koji niste na kreatinu),
                    ova formula je učinkovitija od bilo kojeg super Chargea ili Horse Powera, diže snagu preko 20 %.
                    Još jedna u nizu glupih izjava.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #25
                      Re: CIKLA za SNAGU*

                      Originally posted by Dalibor
                      Još jedna u nizu glupih izjava.
                      Ovaj put nije, iako sam ja iskombinirao ovu formulu, te kušao u dva navrata
                      i vidio da djeluje dobro, dapače, čim mi je bez problema protekao trening čučnjeva
                      sa utegom od 80 kila na leđima, kojeg najviše mrzim, i ostalo mi na kraju snage da odradim još serija bez otkaza; onda nešto ima u tome.
                      Jedini problem kod "čistog" ciklinog soka je povišeni "Libido pogon" ili osjećaj spremnosti na sve.

                      Na meni je djelovalo bolje od kakve kemijske komponente (suplementa)
                      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                      Comment


                      • #26
                        Re: CIKLA za SNAGU*

                        Originally posted by Todd_the_Wraith
                        Na meni je djelovalo bolje od kakve kemijske komponente (suplementa)
                        Todde zar nismo već koliko puta razjasnili da suplementi nisu nikakva kemija već da su to prirodni dodaci prehrani? Iovako ima već previše "kemijaša", nemoj još i ti širiti te glupe predrasude.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: CIKLA za SNAGU*

                          Originally posted by Dalibor
                          Originally posted by Todd_the_Wraith

                          Za najbolje motoričke funkcije, 20 minuta prije treninga popijte ciklin sok pomiješan sa RedBulom ili nekim od energetskih naptaka (vi koji niste na kreatinu),
                          ova formula je učinkovitija od bilo kojeg super Chargea ili Horse Powera, diže snagu preko 20 %.
                          Još jedna u nizu glupih izjava.
                          morat ćeš ih poćet zapisivat negdje sa strane... nakupi se toga, ne možeš sve pamtit
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment


                          • #28
                            Re: CIKLA za SNAGU*

                            Originally posted by riss
                            morat ćeš ih poćet zapisivat negdje sa strane... nakupi se toga, ne možeš sve pamtit
                            Riss;
                            brzo će se ova tema zaboraviti, no ne vidim razloga zašto ciklin sok nebi
                            koristili sad kad je ima na pretek i ktome svježe ubrana a ne skupa (da korenje nije stajalo u nekom skladištu ili podrumu) ?

                            * Nisi mi odgovrio na tvoju prethodnu izjavu, što si mislio pod:
                            RedBul s ciklinim sokom? kombinacija za propucat se... i nakon toga vi mislite ić trenirat?
                            Inače, cijenim sva tvoja mišljenja i pomno čitam sve tvoje postove,
                            zanimaju me mišljenja studenata medicine ili nekog sličnog opredjeljenja, jerbo
                            na forum ne zalaze doktori zato što nemaju vremana i ne žele se baktati svakakvim neumnim ljudima poput mene.
                            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                            Comment


                            • #29
                              Re: CIKLA za SNAGU*

                              @Tod nisam rekao da si "neuman", zapravo sam na nekim komentarima ostalima na forumu tvrdio da se šališ...
                              ovo s "kemijom" što drugima upada u oči, to samo već komentirali više puta pa se nećemo vračati na tu temu...

                              sad da se vratim na RedBull:
                              po meni RedBull u bilo kojoj kombinaciji nije preporučljiv prije treninga zato što sadržava puno kofeina koji povćava srčane otkucaje koji u kombinaciji s treningom koji dodatno povećavaju broj otkucaja stvara veliko i nepotrebno opterećenje za organizam. Osim toga ima i diuretički učinak što bi značilo gubitak tekućine koja je za organizam tijekom treninga neophodna... Umjesto da se baviš rehidracijom organizma i uzimaš tekućinu, s RedBull-om ti radiš suprotno...
                              Moji komentari bili su vezani uz RedBull, a ciklu ne mogu komentirat jer još nisam proučio njezin sastav...
                              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                              Comment


                              • #30
                                Re: CIKLA za SNAGU*

                                @Tod evo sad sam tek pronašao onaj tvoj članak o RedBull-u i nije mi jasno kako ti nakon tog članka, kojeg si sam postao, pada na pamet tako što radit?

                                tamo ti sve ljepo piše, sve što sam ti ja ovdije u postu prije napisao... ne kužim šta nije jasno?
                                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                                Comment

                                Working...
                                X