Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

    za ekipu iz zagreba imate mljekare veronika na placu u dubravi i sesvetama za ostale neznam pola kile posnog 9.5 kn!! nije uopće loš naprotiv! a ona piletina iz kauflanda više nije 24kn digli su na 30kn!!

    Comment


    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

      Vidili su da se dobro prodaje pa su odmah digli cjenu ,smradovi umjesto da pomažu mladim momcima u razvoju ,trebali bi dijelit piletinu besplatno... Koliko sam ja vidija najjeftiniji posni u konzuma je 12 kn...500 gr...
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

        upravo kako si rekao!!! bio sam im musterija samo takva i sa sobom dovuko hrpu njih!!! ali ne!!!necu vise ic i kupovati njihovu piletinu!!! cisti inat!! ako mogu oni mogu i ja!! a sir iz veronike nije loš ni najmanje!! nisam sin bogatih mame i tate i trazio sam svuda jer mi nije bilo druge sam sam si i sprave radio na kraju krajeva!! probajte 9.5 kn pola kile!! vrijedi!! ja ujutro u blender bacim 250 grama saku jagoda i pola nemasnog jogurta! proteine umutim posebno i *****o!!

        Comment


        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

          tko se sjeca kladavcanke? prvo je kostala oko 30kn/kg i bila mi je najfiniji obrok, mogao sam je jesti svaki dan po 5 puta... onda su prvo digli cijenu na cca 50kn/kg, pa sam je kupovao iskljucivo kao deliciju, da se pocastim, a sad su od nje napravili polumasni sir, a iako nisam jeo, ljudi kazu da je jako los... sto mijenjali nesto sto je savrseno?!?
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

            danas ja u Konzum i vidim Posni sir Standard i 500g kosta SAMO 8 kn
            mislim si, taj standard je vjerojatno sranje ko i pola tih stvari od standarda i uzmem jednog za probu. Inače ne volim jesti posne sireve na žlice ali čini mi se dosta suh i malo manje kisel ali posto ja posni jedem sa bananom u blender svejedno mi je koji je, okusi su slični u blenderu ali ipak, za jednog dukatovog uzmem kilu standarda....

            100g
            78 kcal
            12,4 P
            2,7 UH
            2g M

            Comment


            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

              a piletinu kupujem na placu u Dubravi, 19,99 kila sa kostima.....znam sa kostima ali opet se isplati nego davati 25-30 kn za očišćene a to je 10 min posla

              Comment


              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                Originally posted by Danvy89
                danas ja u Konzum i vidim Posni sir Standard i 500g kosta SAMO 8 kn
                mislim si, taj standard je vjerojatno sranje ko i pola tih stvari od standarda i uzmem jednog za probu. Inače ne volim jesti posne sireve na žlice ali čini mi se dosta suh i malo manje kisel ali posto ja posni jedem sa bananom u blender svejedno mi je koji je, okusi su slični u blenderu ali ipak, za jednog dukatovog uzmem kilu standarda....

                100g
                78 kcal
                12,4 P
                2,7 UH
                2g M
                ja isto toliko placam posni sir ali u rinfuzi u komadu mi ga teta izvadi iz one sirutke.i top je ja ga obozavam
                Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                Comment


                • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                  joj danas sam se htio plakat od muke... taman nakon dugo vremena se nabrijem na posni sir i idem otvorit piksu kupljenu prije 2 dana i bilo je tak faking kiselo, jbg moram vidjet sta se da s njim napravit...
                  Dont drink, dont smoke just eat and work

                  Comment


                  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                    gdje to u dubravi na placu kupuješ piletinu s kostima?? prsa imaju ili??

                    Comment


                    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                      jedan jedini plac u dubravi kod McDonalda....imaš unutra i mesnica vani preko puta teretane. Zadnji put mi je stara uzela tak da ne znam u kojoj mesnici točno ali ima, treba pogledati. Imaš i piletinu i puretinu sa kostima i bez kosti. Malo sam računao, više se siplati uzimati sa kostima jer bakice naplačuju čišćenje masno...

                      Comment


                      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                        ma znam di je plac u dubravi! hehehe
                        mislio sam na mesnicu ili kaj već,al hvala ti pogledat cu svakako!

                        Comment


                        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                          u onim vindijinim trgovinama, 1kg bijelog ide za nekih 17ak kuna, požurite narode
                          (inače mislio sam na pileće bijelo meso jel)
                          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                          Comment


                          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                            U čemu je šema..da nije rok istekao :P :P
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                              Originally posted by VelikiBlek
                              U čemu je šema..da nije rok istekao :P :P
                              nije istekao rok, inače je dost niska cijena ali svako malo imaju neke akcije
                              ja uzeo 5kg, 5kg mesa za 80ak kuna, di ćeš bolje
                              Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                              Comment


                              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                                Originally posted by xpress
                                Originally posted by VelikiBlek
                                U čemu je šema..da nije rok istekao :P :P
                                nije istekao rok, inače je dost niska cijena ali svako malo imaju neke akcije
                                ja uzeo 5kg, 5kg mesa za 80ak kuna, di ćeš bolje
                                nemate vi vse sto ni ic kad je xpress sve uzeje sto su imali
                                Originally posted by Jurica
                                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                                Comment

                                Working...
                                X