Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

    Originally posted by hitman
    Originally posted by markojuric
    Originally posted by igor
    U BILLI posni sir 500g (njihova marka CLEVER) 11kn! Meni je odličan!
    Ja kupujem za 14kn 1kg posnog sira
    Imate li vi Tuš trgovine? Slovenska firma mislim, uglavnom u njih uzmem onaj iz hladnjaka direktno, što bude u salamuri, 14 kuna kilogram, i dobar je za jesti
    imas druze i u Merkatoru isto da ga kupis na koliko hoces kosta oko 4 km/kg znaci isto negdje oko 14 kuna/kg.... i meni taj posni iz merkatora uopste nije ruzan mogu ga svaki dan pojesti po pola kilograma. punoooo ukusni od dukata .....
    Vjerojatno je to neki sličan, i ovaj je jako ukusan

    Comment


    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

      imate u lidlu akciju pilos od kilu nekih 15ak kn ona nixe tuna u salamuri nekih 5-6kn nisam siguran
      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

      Comment


      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

        ja ne znan kakve su drugdje cijene....no posto ja kupujem u metrou, čisto da vas informiran da je tamo cijena 1kg pilecih prsa s kosti 22kn...a 1kg cistih pilecih prsa 27kn....
        i moran van se pofalit da su stvarno dobra i vidi se da nisu dugo smrznuta(barem u mojim slucajevima)...tako da je procjecno pakovanje od 0,5kg oko 11kn s time da kosti u masi cine udio skoro zanemariv
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

          pa metro je duplo jeftiniji od konzuma!! a sta cu kad moja stara uvijek ide u konzum...a sad kad joj ovo kazem...predomislit ce se...

          u konzumu imaju pakovanja kikirikija od 1 kg za 10kn...snizenje neko...pise da su przeni,i u ljusci...valjda je to to

          Comment


          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

            Eto,ja kupujem "brazilku" (piletina) u staniću,23.99 kg pilećih prsa,bez kože i kosti,ali fora je što prodaju u vrećicama po 2kg ali cijena je puno jeftinija nego igdje

            I eto,prije dva dana bio u kauflandu,svježi sir 500g,6.99 *drool*
            - Bruce Lee.Respect <3

            Comment


            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

              Originally posted by eXiledLoco
              Eto,ja kupujem "brazilku" (piletina) u staniću,23.99 kg pilećih prsa,bez kože i kosti,ali fora je što prodaju u vrećicama po 2kg ali cijena je puno jeftinija nego igdje
              Tamo i ja kupujem, u Osijeku.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                šta mislite o ovoj salami
                http://www.hrvatskiproizvod.com/proizvod.php?broj=620
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                  Originally posted by Korekt
                  meni se cini ok!
                  ista fora ko kod dimceka, jedino sto su ode u pitanju pureca prsa, a ne pileća
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                    Originally posted by giusseppe7777
                    Originally posted by Korekt
                    meni se cini ok!
                    ista fora ko kod dimceka, jedino sto su ode u pitanju pureca prsa, a ne pileća

                    Ja sam kupio par puta takvu sličnu od Perutnine Ptuj i sasvim je OK.
                    Nema nikakav poseban okus, ali sa 18 g proteina, koga briga.

                    Comment


                    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                      U Getrou kila oslića bez glave 19.99!
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                        Gdje budu u Splitu akcije ove brazilske piletine?
                        Hvala
                        If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                        Comment


                        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                          ja kupujem u metroa(dugopolje)-pakiranje od 12kg ili ponekad 16kg,al koliko sam cua ima i po mesnicama u pakiranju od 2kg,al ne svim...
                          mogu,hoču i želim!!!

                          Comment


                          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                            Originally posted by PatrickStar
                            U Getrou kila oslića bez glave 19.99!
                            pa kak je u konzumu 25kn 500g oslica

                            Comment


                            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                              Originally posted by Joochy
                              Originally posted by PatrickStar
                              U Getrou kila oslića bez glave 19.99!
                              pa kak je u konzumu 25kn 500g oslica
                              zato sto je konzum najskuplji

                              Comment


                              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                                A lidl, mercator, bum skocio sutra vidjet.... Samo je to od ducana u Samoboru...

                                Comment

                                Working...
                                X