Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

    Ovih dana sam si nasao idealnu nadopunu za posni - ljuti ajvar.
    Uzmem 250gr posnog i u njega ubacim cca 50gr ajvara(ja volim ljuti).
    Ajvar je kupovni(Prodravka) i ima svega 4gr masti i 10-ak gr UH-a na 100gr.
    Okus mi je odlican. Prije sam znao gnjaviti tih 250 gr i po 15-20 min. Sa ajvarom nestane u svega nekoliko minuta.
    Tako izbjegnete i pranje shakera.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

      Originally posted by IgyBoy
      Ovih dana sam si nasao idealnu nadopunu za posni - ljuti ajvar.
      Uzmem 250gr posnog i u njega ubacim cca 50gr ajvara(ja volim ljuti).
      Ajvar je kupovni(Prodravka) i ima svega 4gr masti i 10-ak gr UH-a na 100gr.
      Okus mi je odlican. Prije sam znao gnjaviti tih 250 gr i po 15-20 min. Sa ajvarom nestane u svega nekoliko minuta.
      Tako izbjegnete i pranje shakera.
      Zanimljiva kombinacija,budem to isprobal danas
      -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

      Comment


      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

        Originally posted by KCmatija
        Zanimljiva kombinacija,budem to isprobal danas
        Probaj pa javi kako je sjelo.
        Meni je odlicna kombinacija.
        A jos svakako jedem i neku salaticu uz to,tako da zbilja bude odlicno.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

          ja sa sobon na fax ponije 10 tegli materinog ajvara od kila...doslovce samo smljeveno povrće...jeden ga u svakom obroku sa piletinon i rizon
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

            Vidim da se povela čitava rasprava o pranju shakera...

            Ja sam puno posnoga pojeo, iako je okus bljutav, onda sam ga pokušao piti kao jogurt: razmutiti sa vodom u shakeru, kad sam vidio kako je to masno izgubio sam volju za posnim, jer shaker se opere ili se kupi novi, ali kad svoju utrobu svaki dan tako zamastiš...tu nema pranja...
            Sad jedem posni kao prilog, nikad mi više nije osnova obroka.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

              Pa nije loša ova kombinacija posnog i ajvara...bila bi još bolja da sam uz to još jeo papriku

              Izgledom tj boja me podsjeća na prge
              -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

              Comment


              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                Obavezno moram probat! Hvala na savjetu!

                Comment


                • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                  sutra kupujem ajvar mmmmmmmmmmm.. tnx dečki
                  http://www.martinturk.com
                  Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                  Comment


                  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                    Ja u subotu idem po ovaj novi posni u lidl,vele da je predobar,pa mi valjda nebude trebal ajvar
                    -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                    Comment


                    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                      ajvar nije samo sameljeno povrce nego paprika + ulje i to najcesce suncokretovo...
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                        Originally posted by KCmatija
                        Ja u subotu idem po ovaj novi posni u lidl,vele da je predobar,pa mi valjda nebude trebal ajvar
                        pilos ha.. ja sam se navukel i cura me u čudu gleda kad ponekad smažem pol kile bez beda

                        a i cijena je smiješna - 17kn za kilu
                        http://www.martinturk.com
                        Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                        Comment


                        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                          Originally posted by BlackdoG
                          Originally posted by KCmatija
                          Ja u subotu idem po ovaj novi posni u lidl,vele da je predobar,pa mi valjda nebude trebal ajvar
                          pilos ha.. ja sam se navukel i cura me u čudu gleda kad ponekad smažem pol kile bez beda

                          a i cijena je smiješna - 17kn za kilu
                          Mislim da on misli na njihov novi posni. Kupio sam ga jucer kilu.
                          Ima nekako neutralan okus.Vise kao nekakav vajkrem namaz,samo sto nema tako dobar okus kao vajkrem.
                          Sve u svemu - dobar je.Ako cjena ostane 9.99kn, svakako se prebacujem na njega zbog manjeg postotka masti(mislim da je 0.3gr/100gr).

                          Originally posted by t111
                          ajvar nije samo sameljeno povrce nego paprika + ulje i to najcesce suncokretovo...

                          Svjestan sam toga,ali 4gr/100 ajvara zbilja nije puno i ne predstavlja problem.
                          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                          Comment


                          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                            Originally posted by t111
                            ajvar nije samo sameljeno povrce nego paprika + ulje i to najcesce suncokretovo...
                            u mom domacem ima nesto malo zanemarivo ulja...
                            a u principu nista drugo nego sameljeno i skuhano povrce
                            Originally posted by Jurica
                            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                            Comment


                            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                              @ igy: smijem pitat zasto je bitan postotak masti u posnome ako ga ionako jedes samo navecer (pretpostavljam)
                              Originally posted by Bilderčić
                              Originally posted by Dehydronator
                              sve do grama tjedno je natural
                              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                              Comment


                              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                                Originally posted by Archiv3r
                                @ igy: smijem pitat zasto je bitan postotak masti u posnome ako ga ionako jedes samo navecer (pretpostavljam)
                                Ja posni tamanim kad stignem.U danu imam minimalno dva obroka koja sadrze posni.
                                Jedan je na poslu,a jedan uvecer. S tim da u zadnje vrijeme sve cesce zamjenjujem meso s posnim i u ostalim obrocima. Nije da mi ta masnoca igra neku veliku ulogu,ali volim to drzati pod kontrolom.
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X