Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nedostatak apetita ujutro?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nedostatak apetita ujutro?

    Originally posted by erotika
    Originally posted by vege
    vežbaš u 22 h kada treba ići na spavanje, zaspiš u 4 ujutro i onda se pitaš zašto nisi gladan? poremetio si prirodan bioritam i mozak jednostavno ne zna gde se nalazi - u jutru ili noći
    San vredi jedino ako spavaš od 22 h do 02 h. Sve ostalo je imitacija sna. Nezdrav san = nezdrav apetit
    ovakvim načinom života kandiduješ sebe za neku bolest u skorijoj budućnosti, u najmanju ruku stres, a stres sigurno ne pogoduje mišićima
    Nažalost, drugačije ne ide... Trenutno mi je život tako organiziran da ne idem spavati prije 3:00, dizanje oko 11-12 ujutro.

    Ne znam jel mi bioritam poremećen jer ovako živim zadnjih 5 godina, dakle rekao bih da je to moj bioritam.
    Probaj sa B-kompleksom. Odma 3 popij ujutro kad se probudiš. Opće je poznato da B vitamini potiču apetit. Uzimaju se 9 dnevno, ali ako samo ujutro imaš problem, mislim da bi 3 bile dovoljne izjutra.

    Comment


    • #17
      Re: Nedostatak apetita ujutro?

      Originally posted by kelly
      Ja mogu jesti čim se probudim. Ovi što tvrde da ne mogu to je po meni foliranje i laprdanje...

      kelly neide u mene 'ebga mora samo malo vremena proc od ustajanja onda tek mogu.
      Bildaj Brate!!

      Comment


      • #18
        Re: Nedostatak apetita ujutro?

        Originally posted by erotika
        Originally posted by vege
        vežbaš u 22 h kada treba ići na spavanje, zaspiš u 4 ujutro i onda se pitaš zašto nisi gladan? poremetio si prirodan bioritam i mozak jednostavno ne zna gde se nalazi - u jutru ili noći
        San vredi jedino ako spavaš od 22 h do 02 h. Sve ostalo je imitacija sna. Nezdrav san = nezdrav apetit
        ovakvim načinom života kandiduješ sebe za neku bolest u skorijoj budućnosti, u najmanju ruku stres, a stres sigurno ne pogoduje mišićima
        Nažalost, drugačije ne ide... Trenutno mi je život tako organiziran da ne idem spavati prije 3:00, dizanje oko 11-12 ujutro.

        Ne znam jel mi bioritam poremećen jer ovako živim zadnjih 5 godina, dakle rekao bih da je to moj bioritam.
        Ako te neke obveze ne prisiljavaju na ovaj način spavanja i ustajanja obvezno se prebaci na raniji odlazak na spavanje i ranije ustajanje. Trebat će ti par dana da se privikneš. Svima bi bilo isto. Treba samo malo volje i htjenja.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #19
          Re: Nedostatak apetita ujutro?

          Originally posted by n4pol3on
          Originally posted by kelly
          Ja mogu jesti čim se probudim. Ovi što tvrde da ne mogu to je po meni foliranje i laprdanje...

          kelly neide u mene 'ebga mora samo malo vremena proc od ustajanja onda tek mogu.
          Pa nisam mislio jesti bukvalno čim ustaneš, dok se središ znači obaviš kupaonu i dok se obučeš. Tih 10-20 minuta ne znači ništa.

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Nedostatak apetita ujutro?

            Nema mi draže rutine nego kad otvorim oči i onako u pidžami odem u kuhinju i stavim grijat mliko, a za to vrime zamutim zobene i whey. Nakon toga sidnem i pročitam vijesti dok jedem Bez te rutine nemogu zamislit početak dana.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #21
              Re: Nedostatak apetita ujutro?

              Dakle PIJ zobene i whey. Kupi sjeckalicu, samelješ zobene i whey u prašinu, pomiješaš s 2 dcl vode i popiješ.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment

              Working...
              X