Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maslac od kikirikija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Maslac od kikirikija

    Originally posted by branimir1
    Originally posted by Marijan
    ti danas više ništa nećeš jest?
    Ma kaki skidam kile,nije mi cilj da jedem a i nemogu,ali frend koi ide u teretanu i ima privat trenera,on mi zamjera što jedem posni....
    Šta ti znači skidam kile??? Skidaš samo salo ili i mišiće?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Maslac od kikirikija

      Originally posted by branimir1
      Originally posted by Marijan
      ti danas više ništa nećeš jest?
      Ma kaki skidam kile,nije mi cilj da jedem a i nemogu,ali frend koi ide u teretanu i ima privat trenera,on mi zamjera što jedem posni....
      pa tako ces izgubit puno misica a malo sala,ti trebas jest kvalitetno i to sto uneces vise kalorija potrosit na treningu a ne tako malo jest i malo vjezbat
      there is NO limit

      Comment


      • #18
        Re: Maslac od kikirikija

        Imam jedno pitanjce za kikiriki.

        Di bi se mogao nabaviti nepržen kikiriki? Dakle, isti onaj koji se dobiva iz ljuske, samo da ljuske nema. Jer nemam vremena ni volje trijebiti svaki dan veće količine kikirikija.

        Možete me, također, spasiti tako da argumentirate da prženi kikiriki nije toliko loš koliko zvuči loše.

        Comment


        • #19
          Re: Maslac od kikirikija

          Originally posted by mario91
          Jer nemam vremena ni volje trijebiti svaki dan veće količine kikirikija.
          Mario, ne valja ni jesti svaki dan velike količine kikirikija, dosta je 30g, i nemoj baš svaki dan...

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Maslac od kikirikija

            Ma znam, 100g se vrti oko 550 kcal pa pazim.

            Općenito pitam, svejedno mi se neda trijebiti, lakše je kupiti gotovu stvar.

            Comment


            • #21
              Re: Maslac od kikirikija

              Mario, med i orasi su ti bolja stvar ako imas problema
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #22
                Re: Maslac od kikirikija

                Ja sam jednom kupio u onom bio dućanu maslac od kikirikija,izašlo me oko 40-ak kn,prefina stvar, samo triba paziti s tim..pogledaj malo Amerikance oni su svaki dan na maslacu
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • #23
                  Re: Maslac od kikirikija

                  Amerikanci su prica za sebe,njima nije dovoljan sam snickers pa jos stavljaju maslac od kikirikija na njega.
                  Ali sta se tice kikirikija kupia sam nedavno 1 komad i kad sam pogleda sastav bio sam malo iznenaden jer sam vidio da u 100 grama ja mislim cak ima 25 grama proteina.
                  Arena

                  Comment


                  • #24
                    Re: Maslac od kikirikija

                    Originally posted by nikos91
                    Amerikanci su prica za sebe,njima nije dovoljan sam snickers pa jos stavljaju maslac od kikirikija na njega.
                    Ali sta se tice kikirikija kupia sam nedavno 1 komad i kad sam pogleda sastav bio sam malo iznenaden jer sam vidio da u 100 grama ja mislim cak ima 25 grama proteina.
                    Od tih 25, barem 10 ih se ne može iskoristit.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Maslac od kikirikija

                      Kako mislis da se ne mogu iskoristiti ? Mogu se iskoristiti samo je problem sta ima dosta masti u 100 grama.
                      Arena

                      Comment


                      • #26
                        Re: Maslac od kikirikija

                        Originally posted by nikos91
                        Kako mislis da se ne mogu iskoristiti ? Mogu se iskoristiti samo je problem sta ima dosta masti u 100 grama.
                        To su ti biljni proteine i nemaju adekvatan aminokiselinski raspored, isto kao proteini iz kruha, tjestenine, riže i sl.

                        Comment

                        Working...
                        X