Announcement

Collapse
No announcement yet.

sthooligan - jelovnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sthooligan - jelovnik

    07:00 - 80g zobenih, 80g cornflakes-a, 20g čokolina + 0.4dcl mlijeka (0,9% masnoće)
    08:30 - voće.....( plazma keks 100g, mjerica wheya)???????
    10:00 - 150g piletine, 50g tjestenine sa sirom + 100g integralnog kruha
    12:00 – 13:15 – trening
    13:15 – PWM – 40g whey + 60g glukoze, 0.5dcl vode
    14:00 – 150g piletine, 65g riže + 100g integralnog kruha
    17:00 – 100g tunjevine, mahunarke ( leća) + 50g integralnog kruha
    20:00 – 4 jaja, 50g tjestenine + 50g integralnog kruha
    23:00 – 100g posnog sira + 30g oraha

    S obrokom u 10:00 popijem 1 tabletu daily one, u prvom obroku nemogu mjericu wheya stavit jer mi je preslatko, pa mogu li ga samoga popit poslje ili sa voćem?
    100g plazma keksi bi ubacio negdje u jelovnik samo neznam gdje? možda s voćem ili.....s proteinom?
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

  • #2
    Re: sthooligan - jelovnik

    Originally posted by sthooligan
    S obrokom u 10:00 popijem 1 tabletu daily one
    Daily one popij sa prvim obrokom.

    Originally posted by sthooligan
    u prvom obroku nemogu mjericu wheya stavit jer mi je preslatko, pa mogu li ga samoga popit poslje ili sa voćem?
    Može.

    Originally posted by sthooligan
    100g plazma keksi bi ubacio negdje u jelovnik samo neznam gdje? možda s voćem ili.....s proteinom?
    Bolje s proteinom.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: sthooligan - jelovnik

      Evo mali update, trenutno situacija nije bajna sa financijama tako da je ovo najbolje za sada

      07:00 - 150g zobenih + žlica meda + 3dcl mlijeka + 1 tableta daily one

      08:00 - 300g banani

      10:00 - 250g posnog sira + povrće + 50g integralnog kruha + 1.5g vitamina C

      13:00 - 200g pilećih prsa + 100g riže + 50g integralnog kruha

      15:00 - Trening

      16:30 - 200g pilećih prsa + 100g riže + povrće + 50g integralnog kruha

      19:30 - 250g jaja (cijela) + 50g integralnog kruha

      22:30 - 130g tunjevine + 40g oraha

      P - 186g - samo životinjskog podrijetla
      UH - 442g

      trenutno je malo stiska sa novcima ali prvom prilikom ide whey i to ujutro sa zobenim i u klasični PWM. Nadam se da nisam što pobrkao u računici
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #4
        Re: sthooligan - jelovnik

        prehrana ti sigurno nije losa, to bi htjeli puno njih tu na forumu, ali jedino me bode onih 1.5g c vit sto unosis od jednom, tu ces sigurno od toga ispisat 1g, dovoljno ti je 500 ujutro i 500 npr poslije treninga ili prije spavanja, po meni
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: sthooligan - jelovnik

          Originally posted by Joe
          prehrana ti sigurno nije losa, to bi htjeli puno njih tu na forumu, ali jedino me bode onih 1.5g c vit sto unosis od jednom, tu ces sigurno od toga ispisat 1g, dovoljno ti je 500 ujutro i 500 npr poslije treninga ili prije spavanja, po meni
          Ok onda tako radim od sada, zahvaljujem
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • #6
            Re: sthooligan - jelovnik

            Originally posted by Joe
            prehrana ti sigurno nije losa, to bi htjeli puno njih tu na forumu, ali jedino me bode onih 1.5g c vit sto unosis od jednom, tu ces sigurno od toga ispisat 1g, dovoljno ti je 500 ujutro i 500 npr poslije treninga ili prije spavanja, po meni
            i meni je to isto cudno, ja dnevno 500 mg smazem, i to po 250 mg u 2 obroka

            mozda je i malo 500 mg dnevno ? ima li kakve veze tu kg il se to samo od fizicke aktivnosti zavisi .... citao sam neki kazu dovoljno je 300 mg dnevno, neki kazu 2-3 gr pa sad nezz
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: sthooligan - jelovnik

              Originally posted by SemaMare
              Originally posted by Joe
              prehrana ti sigurno nije losa, to bi htjeli puno njih tu na forumu, ali jedino me bode onih 1.5g c vit sto unosis od jednom, tu ces sigurno od toga ispisat 1g, dovoljno ti je 500 ujutro i 500 npr poslije treninga ili prije spavanja, po meni
              i meni je to isto cudno, ja dnevno 500 mg smazem, i to po 250 mg u 2 obroka

              mozda je i malo 500 mg dnevno ? ima li kakve veze tu kg il se to samo od fizicke aktivnosti zavisi .... citao sam neki kazu dovoljno je 300 mg dnevno, neki kazu 2-3 gr pa sad nezz
              fizicka aktivnost
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #8
                Re: sthooligan - jelovnik

                ako nemas za whey za pwm onda bijelanke sa brzim uh,a zumanjke mozes ostavit za neki dr obrok...
                mogu,hoču i želim!!!

                Comment


                • #9
                  Re: sthooligan - jelovnik

                  I to sam razmišlja da napravim ali onda same žumanjke za posli nebi moga pojest, zato sad kao pwm roknem 200g piletine i 100g riže već mi bude doma sve spremno, i nisam osjetio neku razliku i napredujem lagano.
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: sthooligan - jelovnik

                    Izmjene na bolje


                    07:00 - 150g zobenih + 30g whey + žlica meda + 3dcl mlijeka + 1 tableta daily one

                    10:00 - 250g posnog sira + povrće + 50g integralnog kruha + 500mg vitamina C

                    13:00 - 200g pilećih prsa + 100g riže + 50g integralnog kruha

                    15:00 - Trening

                    16:00 - PWM - 30g whey + 50g glukoze + 5g kreatina

                    17:00 - 200g pilećih prsa + 100g riže + povrće + 50g integralnog kruha + 500mg vitC

                    20:00 - 250g jaja (cijela) + 50g integralnog kruha

                    23:00 - 250g posnog sira + 40g oraha
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment

                    Working...
                    X