Announcement

Collapse
No announcement yet.

ivan0 - jelovnik za mišićnu masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ivan0 - jelovnik za mišićnu masu

    čitam forum oko 3 mjeseca i na temelju informacija koje sam prikupio odlučio sam složiti vlastiti jelovnik...
    idem na faks pa mi je malo teže striktno se držati vremenski ali ovako bi to izledalo ugrubo:

    76 kg, 180 cm, 18 god

    cilj: dobijanje mišićne mase i održavanje težine... ako je moguće i gubitak potkožng masnog tkiva kojeg ima podosta na predjelu trbuha:


    6:00
    zobene+zeleni čaj+salama pileća prsa na šniti integralnog kruha (ili 4 bjelanjka)+ multivitamin+multimineral


    9:00

    piletina pohana ili puretina + pire krumpir + salata
    (jel može ovakva http://3.bp.blogspot.com/_83Eh125tEnE/S ... nicle1.JPG i pire krumpir? samo to imaju u restoranu kad sam na faksu)


    12:00

    posni sir na 2 šnite integralnog kruha+povrće

    15:00
    130g tune u salamuri + povrće + šnita integralnog kruha
    ili
    pileća prsa kuhana + 1 šnita integralnog kruha + povrće

    18:00
    PWM
    http://www.building-body.com/shop/produ ... 3_-_910_g/ + dextroza

    19:00
    3 kuhana jaja + 80g posnoga sira

    21:00
    200g posni sir + pola šake oraha + omega 3 iz sjemenaka lana

    sad bih molio ako me tko može ispraviti i u čemu griješim... hvala...

  • #2
    Re: ivan0 - jelovnik za mišićnu masu

    Dobro si složio, vidi se da čitaš forum...

    Jedino obrok u 19.00 treba biti P+UH, prvi kruti iza PWM-a je na masi obavezno P+UH (na masi svi obroci trebaju biti P+UH, samo zadnji P+M).

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: ivan0 - jelovnik za mišićnu masu

      fino ovo izgleda, ovaj obrok u 19.00 ti je potanak, probaj tu podebljat bar na 5 kuhanih i ubaci rize il krompira i malo crnog hljeba,
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment

      Working...
      X