Announcement

Collapse
No announcement yet.

gocpz - Plan prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gocpz - Plan prehrane

    Za početak pozdrav svima.

    Čitajuči ovaj forum već nekoliko dana, izradio sam si nekakav plan prehrane, pa da ga podijelim s vama. Savjeti i kritike su dobrodošli naravno. Dosta sam mršav, pa bi htio dobit malo na masi i nešto uradit od svoga tijela. Visok sam 180 a kilaža 68 kg.

    DORUČAK
    -zobene pahuljice s vodom i 4 kuhana jaja

    UŽINA
    -integralni kruh (može li polubijeli?) i 150 grama purećih prsa

    RUČAK
    -pošto sam student, ručam pretežno u menzi...tako da, za ručak bih odabrao kuhanu rižu, zelenu salatu, te 150 grama piletine

    UŽINA
    -tunjevina iz konzerve i integralni kruh

    PWM
    -može li samo grožđani šećer?

    VEČERA
    -pileća prsa opet 150-200 grama i neko povrće (mrkva, grašak, )

    PRIJE SPAVANJA
    -posni sir 200 grama i kikiriki + laneno ulje

  • #2
    Re: Plan prehrane

    Sve je ok, samo ubaci u pwm neki izvor proteina, bilo što. I jedi raženi kruh, ne polubijeli
    Chill bro

    Comment


    • #3
      Re: Plan prehrane

      Dobro si ovo sastavio, vidi se da si čitao.

      U PWM ubaci neke proteine, možeš bjelanjke ili pileća prsa.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: gocpz - Plan prehrane

        Da, dobro je ovo... uzmi whey pa ga pij s glukozom u PWM-u.
        I nemoj baš pretjerivat s tunjevinom, nemoj je jesti svaki dan jer ima otrovne žive u njoj.

        Comment


        • #5
          Re: gocpz - Plan prehrane

          A zar ovo nije pre malo UH,meni izgleda i pre malo kolicinski nekako,momak je na masi,dobijat ce ovako?
          uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

          Comment


          • #6
            Re: gocpz - Plan prehrane

            Originally posted by emco
            A zar ovo nije pre malo UH,meni izgleda i pre malo kolicinski nekako,momak je na masi,dobijat ce ovako?
            Pa nije nigdje napiso koliku količinu unese tako da se ne može reć da je premalo, ali vidiš da u svakom obroku (osim zadnjeg) ima ugljikohidrata.

            Comment


            • #7
              Re: gocpz - Plan prehrane

              Originally posted by funafuti
              Originally posted by emco
              A zar ovo nije pre malo UH,meni izgleda i pre malo kolicinski nekako,momak je na masi,dobijat ce ovako?
              Pa nije nigdje napiso koliku količinu unese tako da se ne može reć da je premalo, ali vidiš da u svakom obroku (osim zadnjeg) ima ugljikohidrata.
              pa vidim,malo zobenih na jutro,malo rize po podne i koja kriska integralnog,nesto povrca,valjda bi trebao za masu uz svaki obrok jest UH osim onog zadnjega?
              uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

              Comment


              • #8
                Re: gocpz - Plan prehrane

                Originally posted by emco
                pa vidim,malo zobenih na jutro,malo rize po podne i koja kriska integralnog,nesto povrca,valjda bi trebao za masu uz svaki obrok jest UH osim onog zadnjega?
                Pa zašto misliš da je malo? Ne razumijem odakle si zaključio da on pojede malo zobenih, malo riže... U svakom obroku osim zadnjeg jede UH i tako treba.

                Comment


                • #9
                  Re: gocpz - Plan prehrane

                  Originally posted by funafuti
                  Originally posted by emco
                  pa vidim,malo zobenih na jutro,malo rize po podne i koja kriska integralnog,nesto povrca,valjda bi trebao za masu uz svaki obrok jest UH osim onog zadnjega?
                  Pa zašto misliš da je malo? Ne razumijem odakle si zaključio da on pojede malo zobenih, malo riže... U svakom obroku osim zadnjeg jede UH i tako treba.
                  Pa evo neka napise koliko cega pojede!
                  100gr zobenih sa vodom 50uh
                  100gr rize 70-80uh
                  integralni pola kg 160uh,jede li toliko ne znam,znam da je na masi pa mislim da moze jos povecat unos uh,pa ja bi uvijek gladan bio sa tom kolicinom i sigurno se vaga ne bi mrdnula.
                  zar nebi trebao raznoliku hranu unosit kao uh,koje prije koje poslije treninga?
                  uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: gocpz - Plan prehrane

                    momci, hvala na savjetima

                    povećat ću količinu ako ne bude ovo bilo dovoljno

                    Comment


                    • #11
                      Re: gocpz - Plan prehrane

                      ne mogu editirat post, pa da pitam ovako...ako u pwm ubacim jaja kao izvor proteina, Kelly je napisao da bjelanjke samo jedem, al šteta mi je bacat žumanjak...mogu li pojest cijela ispečena jaja?

                      Comment


                      • #12
                        Re: gocpz - Plan prehrane

                        Originally posted by gocpz
                        ne mogu editirat post, pa da pitam ovako...ako u pwm ubacim jaja kao izvor proteina, Kelly je napisao da bjelanjke samo jedem, al šteta mi je bacat žumanjak...mogu li pojest cijela ispečena jaja?
                        Cijela jaja nisu nikako za PWM jer imaju puno masti pa su spororazgrađujuća, a tebi trebaju brzi proteini. Uzmi whey za PWM, zašto komplicirano ako može jednostavno?

                        Comment


                        • #13
                          Re: gocpz - Plan prehrane

                          Originally posted by gocpz
                          ne mogu editirat post, pa da pitam ovako...ako u pwm ubacim jaja kao izvor proteina, Kelly je napisao da bjelanjke samo jedem, al šteta mi je bacat žumanjak...mogu li pojest cijela ispečena jaja?
                          Za PWM je najbolji whey, ako nemaš onda su dobri i bjelanjci. Žumanjke ne bacaš nego pojedeš kasnije u obroku P+M.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: gocpz - Plan prehrane

                            U redu, zahvaljujem!

                            Htio sam whey kupit, al vratim se danas u stan i povećali nam pričuvu za sto posto, tak da neko vrijeme ništa od wheya

                            Comment

                            Working...
                            X