Announcement

Collapse
No announcement yet.

pekizggs - prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: pekizggs - prehrana

    Aha nisam to znao za zobene hvala.A da mislio sam za rižu neki začin jer je onako bzv,a imaju one tune u umaku od rajčice morat ću se prebacit na to ,zna me bolit želudac od ove tune u ulju...
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #17
      Re: pekizggs - prehrana

      Zobene sa toplom vodom ? Jesi siguran ?
      I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

      Comment


      • #18
        Re: pekizggs - prehrana

        Originally posted by blento View Post
        Zobene sa toplom vodom ? Jesi siguran ?
        da to ti je zobena kasa. (za muskarce :P za zene je s mlijekom hhh)
        Dont drink, dont smoke just eat and work

        Comment


        • #19
          Re: pekizggs - prehrana

          Zna sam to za vodu ali nije mi palo na pamet sa toplom da omekšaju,dobro triba provat ...
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #20
            Re: pekizggs - prehrana

            Onda nismo mislili na isto jer sam ja jednom pomijesao sa toplom vodom i dusu sam ispovracao
            Vode onda stavis cisto onako da ih malo okupas vodom ?
            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

            Comment


            • #21
              Re: pekizggs - prehrana

              ma treba bit voda malo vise zagrijana kao za caj, i onda dodas malo whey il grozdanog i zobene i malo ostavis da se stisne i bombona
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #22
                Re: pekizggs - prehrana

                Originally posted by robertost View Post
                Evo da ne otvaram novu temu ,ako ko može odgovorit valja li ujutro zobene sa jogurtom jer je sa vodom katastrofa,i drugo pitanje kako vi začinite rižu,i još jedno u spara di kupujem nema tune u salamuri nego samo u ulju,jel to prolazi ako iscjedim ulje .Hvala
                Zobene u vodi, ali zato staviš mjericu wheya koja ti daje lijepi okus.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: pekizggs - prehrana

                  Nista od ujutro u vodi sve za ljepotu. Kelly posto si ti enciklopedija reci mi jel ok tjestenina sa teletinom u nekom tocu za rucak,ako sam na defki,ili špinat sa piletinom? Još me muci jel bas neophodno ove krute obroke jest sat prije treninga ili mogu npr kuhani krumpir sa pilet.u 14h, pa u 17h dvi banane pa trening u 18h ,i dali u dane kad ne treniram mogu izbacit ovaj obrok nakon treninga mislim na pilet.i rizu ? Znam da sam svega nadrobija,bija bi zahvalan na odg.dosad nisam pazija na prehranu pa me bune neke stvari! Tnx
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #24
                    Re: pekizggs - prehrana

                    Sve je OK što si naveo. Na defki je bitno da si u deficitu, i naravno da jedeš kvalitetno radi očuvanja mišića; na defki treba još više protaća nego na masi.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: pekizggs - prehrana

                      Ok,rijesija si me nekih nedoumica hvala ti. Trenutno san na 108kg,195cm za mjesec dana slike ,hvata me kriza stalno sam gladan,ali izdrzat cu 100 mi je taman !
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • #26
                        Re: pekizggs - prehrana

                        odlično da ste se raspisali o defki u temi o mojoj prehrani, i sam sam na definiciji pa me zanima

                        svaki dan treninga mi je PWM tocno u 16:00.
                        eh sad, fax mi je od 5 do pola 9 s pola sata pauze u 6h... kaj tada pojesti?

                        preostaje mi neka mini pileca tortilla u obliznjem fast foodu, nema nikakvih umaka, tortilla+salata+piletina..
                        i ostaje mi neka salata od tunjevine ili piletine al ima raznih gluposti unutra, nesto kao majoneza...
                        i ostaju mi proteinske plocice koje mogu uzet u teretani?

                        kaj bi bio najbolji izbor?

                        ili kaj bi mogao doma sredit pa ponijet, samo da nije posni jer ga jedem kad dodjem s faxa.
                        Last edited by pekizggs; 01-03-12, 00:19.
                        There is a price to pay for everything you gain.

                        Comment


                        • #27
                          Re: pekizggs - prehrana

                          U 250 grama jogurta imas oko 12 proteina dok u isto toliko posnog ima oko 25,eto ti mozda rjesenje jogurt plus banana.Reci mi samo kad ne treniras izbacis li koji obrok ?
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #28
                            Re: pekizggs - prehrana

                            ne, u danima odmora ubacim mjericu wheya u prvi obrok sa zobenima..
                            a u ostalim obrocima znam bitno smanjiti uh..
                            ali zato pojedem vise voca i povrca tokom dana....

                            ova prehrana koju sam gore napisao je ona koje se trenutno prdrzavam, samo su vremena obroka malo drukcija jer mi je trening u 13:00.

                            meni je primarni cilj ocuvati misicnu masu, a sekundarni smanjiti bf...
                            nemam sala za neku ultra defku, vise se borim sa genetikom da ubijem salo oko bokova i na bedrama...
                            i to je to..
                            tako da ja lagano idem s defkom, pokusavam sto vise proteina jesti, cak i vise nego na masi
                            Last edited by pekizggs; 01-03-12, 12:02.
                            There is a price to pay for everything you gain.

                            Comment


                            • #29
                              Re: pekizggs - prehrana

                              Aha dobro ionako je ogledalo mjerilo.Ja cu izbacit kad ne treniram pwm jer mi nekako nema logike,a to ce sad ionako bit od 15.03 samo nedjelja bez treninga i bike sta vise ,ja cu skinit 6-7kg .
                              Menky je napisao...
                              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                              Comment


                              • #30
                                Re: pekizggs - prehrana

                                Jogurt ima 37g P u litri, to je 9g u 250g.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X