Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mi - frikovi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Mi - frikovi?

    Zasto zivim u nekom cudnom svitu di zenske svrsavaju na Justina Bibera i takve *****cice?

    Comment


    • #62
      Re: Mi - frikovi?

      Originally posted by Wolfey
      Zasto zivim u nekom cudnom svitu di zenske svrsavaju na Justina Bibera i takve *****cice?
      Ja to zovem djevojčicama... S 13 godina ih prestanu takvi zanimat, onda prelaze na vampire, a sa 16 su "zenske" i ne... vise ne svrsavaju na biebera
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #63
        Re: Mi - frikovi?

        Originally posted by Wolfey
        Zasto zivim u nekom cudnom svitu di zenske svrsavaju na Justina Bibera i takve *****cice?
        Pa Wolfey, gdje je problem? Pusti kosu i nauči čagati!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #64
          Re: Mi - frikovi?

          ...i snimi opasan film
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #65
            Re: Mi - frikovi?

            misicav?
            pa evo iskreno nije stvar samih misica ,nego zapravo pomijesanosti misica ,vode i sala zajedno koje na kraju izgleda da smo deblji nego sto jesmo
            znaci evo primjer bf od 15% ce drugima koji ne idu u teretanu izgledati ko 25%
            hocu reci da nije ni sve u samoj kilazi ,nego u kompoziciji tijela
            npr faca na masi dijeluje barem kod mene ko da sam debel ,jer gledajte na faci neam misica hipertrofiranih a opet salo se skuplja ko i svugdje ,tak da mi je tu bf valjda jedno tri put veci nego drugdje gdje postoji misicna hipertrofija
            ono sto ipak prolazi kod zenskog spola a i generalno u drustvu je brutalna definicija ,jer samim time ako nisi pro ,sa brutalnom definicijom ces u odjeci izgledati skroz sitno ,ja izlged pred natjecanje ko da dana nisam bio u teretani ,a zapravo u tom trenutku izgledas najbolje sto mozes
            tipa patrickova defka ,to jest gradja ,znaci opusten bez napinjanja misica ili u odjeci ,izgleda bas ono picolovac look ,a mogao bi komotno jos 20kg gore otici i imati neki normalni bf i biti gadan pola drzavi ( bez zamjerke hehehe)
            e sad problem je kaj doci do tog bf gdje je gradja skroz savrsena, ugodna oku i okolini si sjeban psihicki pa toga nisi ni svjestan i jebiga onda
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #66
              Re: Mi - frikovi?

              sad mi govore da sam smrsao
              a kad budem na 100njak kg kazu da sam se udebljao
              samo sto je ogromna razlika u mojih 100kg i 100kg kod drugog lika koji ne ide u teretanu a moje je visine
              a kad je defka i padnem na 85-6 kg ... odmah... sto si mi smrsao
              kako ne volim tu rijec
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #67
                Re: Mi - frikovi?

                Evo šta cure misle o mišićima...

                [attachment=0:8b0weeta]paun.jpg[/attachment:8b0weeta]
                Attached Files
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #68
                  Re: Mi - frikovi?

                  Originally posted by kelly
                  Evo šta cure misle o mišićima...

                  [attachment=0:1f15g1tj]paun.jpg[/attachment:1f15g1tj]
                  +1

                  Comment


                  • #69
                    Re: Mi - frikovi?

                    Originally posted by kelly
                    Evo šta cure misle o mišićima...

                    [attachment=0:2vxma61w]paun.jpg[/attachment:2vxma61w]
                    ahawhwahaha
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment

                    Working...
                    X