Announcement

Collapse
No announcement yet.

Obrana protiv teleskopa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Obrana protiv teleskopa

    Originally posted by kordafication
    Originally posted by rebound
    Ne najozbiljnije nisam znao .. Ja sam iz relativno mirnog grada takk da nisam nikad čuo za taj izraz...

    koji to grad da je toliko miran
    znaci ti se u 2 po noci kreces ulicama siguran

    Joj daj nemojte pretjerivat, pa nismo u New Yorku da je toliko nesigurno.

    I da, ja se krećem ulicama u 2 ujutro posve siguran.
    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • #32
      Re: Obrana protiv teleskopa

      i ja.

      e ali te spike
      da mi je vidit ko će te napast ako ideš svojim poslom...ajd ako imaš kojekakvo znakovlje ili izgledaš ko član neke subkulture..al jebiga onda si si sam kriv ak si casual niko te ne dira..
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #33
        Re: Obrana protiv teleskopa

        Originally posted by kordafication
        Originally posted by rebound
        Ne najozbiljnije nisam znao .. Ja sam iz relativno mirnog grada takk da nisam nikad čuo za taj izraz...

        koji to grad da je toliko miran
        znaci ti se u 2 po noci kreces ulicama siguran
        Pa piše ti sa strane.. Iz Požege sam.. to ti je gradić možda 20-setak tisuća stanovnika.. a ima i tu budala ko i svugdje al može se reći kad usporediš s drugim gradovima da je stvarno miran.. Tu ti u 2 po noći nikog ni nema na ulicama .. tako da je odgovor da...

        Comment


        • #34
          Re: Obrana protiv teleskopa

          Originally posted by Mir7a
          i ja.

          e ali te spike
          da mi je vidit ko će te napast ako ideš svojim poslom...ajd ako imaš kojekakvo znakovlje ili izgledaš ko član neke subkulture..al j...ga onda si si sam kriv ak si casual niko te ne dira..


          Pa da... A pogotovo mene niko neće napast, nabildan sam u pičku materinu...
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #35
            Re: Obrana protiv teleskopa

            Ovo mi je presmješno čitat,koda živiš na ulicama Bagdad-a.Kao što je mirza rekao večinom i ako naletiš na problem to je zato što si član neke subkulture,ako si avreage joe nitko ti neče ništa..
            For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

            Comment


            • #36
              Re: Obrana protiv teleskopa

              koja drama od teme, ok ando kolko imaš godina?
              Ako ne želiš da te itko dira najbolje ti je prestati se tuširati i prati. Budi uvijek u istoj robi i patikama i nemoj prati zube. Guzicu nikad ne briši poslje kenjanja i nemaš straha od napada
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #37
                Re: Obrana protiv teleskopa

                Originally posted by DrHouse
                Originally posted by Mir7a
                i ja.

                e ali te spike
                da mi je vidit ko će te napast ako ideš svojim poslom...ajd ako imaš kojekakvo znakovlje ili izgledaš ko član neke subkulture..al j...ga onda si si sam kriv ak si casual niko te ne dira..


                Pa da... A pogotovo mene niko neće napast, nabildan sam u pičku materinu...
                pa bas se i ne bi stim sozio
                npr kod nas u mostaru ima svakakvih budala
                koliko sam puta vidio kako se neki likovima palicama zalete na nekoga samo zato sto:
                1. ima dugu kosu
                2. nosi majicu IRON MAIDEN
                3. zove se amer
                4. lici na cigana ili jest cigan
                5. ima glup pogled
                6. ti ga pitas da ti da mobitel a on nece
                7. ti ga pitas pere li noge u carapama a on te pogleda
                .... miliun glupih razloga
                da sam dobio svaki put po pola marke kad to vdim...

                Comment


                • #38
                  Re: Obrana protiv teleskopa

                  Originally posted by sthooligan
                  koja drama od teme, ok ando kolko imaš godina?
                  Ako ne želiš da te itko dira najbolje ti je prestati se tuširati i prati. Budi uvijek u istoj robi i patikama i nemoj prati zube. Guzicu nikad ne briši poslje kenjanja i nemaš straha od napada

                  Comment


                  • #39
                    Re: Obrana protiv teleskopa

                    Originally posted by DrHouse
                    Originally posted by kelly
                    Ima li netko kakav dobar savjet protiv pada aviona...ono, ideš ulicom i avion ti padne na glavu, kako se obraniti?
                    Ili ono; tip odluči skočiti s nebodera i skoči baš tebi na glavu?


                    Kaciga glavu čuva.
                    Moram nabaviti kacigu, vidi ovo:

                    http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video- ... gradu.html

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #40
                      Re: Obrana protiv teleskopa

                      Hahahahaha!! Može dat ko kakav dobar savjet u svrhu prevencije pada aviona na glavu?
                      Originally posted by HeadacheR
                      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                      Comment


                      • #41
                        Re: Obrana protiv teleskopa

                        Originally posted by kordafication
                        Originally posted by DrHouse
                        Originally posted by Mir7a
                        i ja.

                        e ali te spike
                        da mi je vidit ko će te napast ako ideš svojim poslom...ajd ako imaš kojekakvo znakovlje ili izgledaš ko član neke subkulture..al j...ga onda si si sam kriv ak si casual niko te ne dira..


                        Pa da... A pogotovo mene niko neće napast, nabildan sam u pičku materinu...
                        pa bas se i ne bi stim sozio
                        npr kod nas u mostaru ima svakakvih budala
                        koliko sam puta vidio kako se neki likovima palicama zalete na nekoga samo zato sto:
                        1. ima dugu kosu
                        2. nosi majicu IRON MAIDEN
                        3. zove se amer
                        4. lici na cigana ili jest cigan
                        5. ima glup pogled
                        6. ti ga pitas da ti da mobitel a on nece
                        7. ti ga pitas pere li noge u carapama a on te pogleda
                        .... miliun glupih razloga
                        da sam dobio svaki put po pola marke kad to vdim...
                        da si dobio svaki put po pola marke kad to vidiš danas bi vozio ferraria a ne audi a8...
                        Zašto sam tako nabildan !??

                        Comment


                        • #42
                          Re: Obrana protiv teleskopa

                          Zapravo protiv teleskopa, palica i sličnih rekvizita nema adekvatne obrane. Jedino što možeš je ublažiti udarac, ovako. Većina ljudi kada ih netko pođe udariti recimo palicom, brani se rukama, podlakticama, i okomito ih postavlja u odnosu na palicu, što dovodi do gotovo sigurnog loma kosti. Ono što je potrebno učiniti je poći prema napadaču s rukama što paralelnijim palici, tako da palica praktički samo okrzne vaše ruke, lomova nema, samo vas malo zaboli.
                          To je nedavno bilo na National Geographicu, neka emisija o saboobrani.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Obrana protiv teleskopa

                            Originally posted by markojuric
                            Zapravo protiv teleskopa, palica i sličnih rekvizita nema adekvatne obrane. Jedino što možeš je ublažiti udarac, ovako. Većina ljudi kada ih netko pođe udariti recimo palicom, brani se rukama, podlakticama, i okomito ih postavlja u odnosu na palicu, što dovodi do gotovo sigurnog loma kosti. Ono što je potrebno učiniti je poći prema napadaču s rukama što paralelnijim palici, tako da palica praktički samo okrzne vaše ruke, lomova nema, samo vas malo zaboli.
                            To je nedavno bilo na National Geographicu, neka emisija o saboobrani.
                            to sam hteo da napishem xD msm da je bilo na discovery-u

                            btw napadach je dosta otvoren u slucaju takvog napada sto znaci da ako mu se priblizite imate kontrolu situacije...

                            mene je nazalost juce lik napao ciglom,ali isti sistem xD
                            NO ....
                            NO ....
                            NO ....





                            <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

                            Comment


                            • #44
                              Re: Obrana protiv teleskopa

                              Meni ti brikiji idu na organ za hrabrost,svim takvim mlakonjama koji nemaju muda potuč se s onim šta im je majka priroda dala,bi od bijesa taj rekvizit potrgo na leđima,obično su to one sirovine od 40 kg koji vječito traže sranja čim izađu i popiju 2-3 pive,i redovno dobivaju po tamburi svaki vikend pa traže kako se obranit....
                              ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                              Comment

                              Working...
                              X